Κάζο για τον Παναθηναϊκό, σπουδαία επιτυχία για τον ΟΦΗ, που την άξιζε.

21:37

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΟΦΗ - Παναθηναϊκός 2-1.

21:34

90'+2: Κίτρινη στον Δαύκο (για καθυστέρηση).

21:33

90'+1: Τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Ροβίθης στη θέση του Βουό.

21:32

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

21:32

Κίτρινη ο Βαλλιάνος (για καθυστέρηση).

21:30

88': Ο Μίκιτς στο έδαφος τραυματισμένος... Μικρή διακοπή.

21:28

86': Δεύτερη αλλαγή και για τον Νιόπλια. Ο Κιάσσος αντί του Μιλοσάβλιεφ.

21:26

Ο Βουό βγάζει τη βαθιά μπαλιά στην πλάτη της άμυνας του Παναθηναϊκού, ο Όγκμποε βγαίνει μόνος μπροστά, μπαίνει από τα δεξιά, ξεπερνά τον Κοτσόλη και με διαγώνιο πλασέ κάνει το 2-1.

21:26

84': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

21:22

80': Ο Εμποκού πέφτει μετά από αλληλοτραβήγματα με αντίπαλο του, δεν υπάρχει κάτι.

21:21

79': Καλή ευκαιρία για τους "πράσινους". Πολύ καλό και δυνατό σουτ Εμποκού, σε ετοιμότητα ο Δαύκος θα αποκρούσει, στην εξέλιξη της φάσης ο Παναθηναϊκός κερδίζει κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

21:20

78': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του Παναθηναϊκού ο Στραματσιόνι. Ο Βιγιαφάνιες αντί του Γουακάσο

21:19

77': Σέντρα στα καρέ του ΟΦΗ από τον Λουντ, "καθαρίζει" ο Δαύκος.

21:14

72': Πάει να... κρεμάσει τον Κοτσόλη ο Χαντί από θέση έξω αριστερά, άουτ η μπάλα.

21:12

70': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό Ο Ρινάλντι αντί του Ρέις.

21:12

Ο Χαντί στην εκτέλεση από τα 11 μέτρα, ξεγελά τον Κοτσόλη και 1-1.

21:12

70': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

21:11

69': Κίτρινη στον Κοτσόλη.

21:10

68': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΟΦΗ! Ο Κοτσόλης ανατρέπει τον Βουό, μετά από λάθος γύρισμα του Κουλιμπαλί. Υπάρχει πεντακάθαρη παράβαση, σωστή η απόφαση του ρέφερι.

21:07

65': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Όγκμποε αντί του Μπουρσέλη.

21:02

60': Σέντρα από τα αριστερά, ο Λουντ με τη μία το σουτ μέσα από την περιοχή, πάνω από την εστία του ΟΦΗ.

20:58

57': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Χουλτ αντί του Ιμπάρμπο.

20:51

50': Ατομική προσπάθεια Βουό, σουτ, η μπάλα κοντράρει στον Ιβανόφ, παίρνει ύψος και μπλοκάρει εύκολα ο Κοτσόλης.

20:50

49': Σουτ Ιμπάρμπο, δεν έχει πρόβλημα ο Δαύκος.

20:47

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγλες οι δύο ομάδες.