0
16:52

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε μαζί μας. Καλή συνέχεια...

16:51

Τέλος της αναμέτρησης. Ο Παναιτωλικός επιβλήθηκε με 1-0 του Πανθρακικού, όντας ανώτερος μέσα στον αγωνιστικό χώρο.

16:48

90+3': Ο Κλέσιο συνέκλινε από τα αριστερά, έκανε το σουτ, με τον Γκαραβέλη να διώχνει τον κίνδυνο με διπλή προσπάθεια.

16:47

90+2': Οφσάιντ για ακόμη μία φορά ο Γαβριηλίδης. Σωστή η υπόδειξη.

16:45

Τρία τα λεπτά του έξτρα χρόνου.

16:45

90': Φάση διαρκείας στα καρέ του Γκαραβέλη, ο Κουτρομάνος έκανε την σέντρα, η μπάλα πήρε ύψος, έφτασε στον Μύγα ο οποίος με απαευθείας εκτέλεση την έστειλε πολύ ψηλά.

16:44

89': Κίτρινη κάρτα για τον Χαντάκια.

16:42

87': Ο Βασιλούδης εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά, παρεμβαίνει ο Γκιντίδης, με τον Γκαραβέλη να προλάβαίνει την μπάλα πριν βγει κόρνερ.

16:41

86': Τρομερή προσπάθεια με ατομική ενέργεια από τον Κλέσιο από τα αριστερά που κερδίζει κόρνερ.

16:39

84': Οφσάιντ ο Γαβριηλίδης. Οριακή η φάση.

16:34

76': Κλείνουν τις αλλαγές τους και οι φιλοξενούμενοι. Ο Φουρκάν αντικαθιστά τον Ρομπέρ.

16:32

76': Τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Μέσα ο Γιαννιώτης παίρνοντας τη θέση του Ουάρντα.

16:28

73': Οφσάιντ ο Μπεκατώρος έπειτα από βαθιά μπαλιά που έγινε.

16:28

72': Ο Κλέσιο έκανε το σουτ από κεντρικό σημείο εκτός περιοχής, με την μπάλα να φεύγει άουτ.

16:27

Εξακολουθεί να έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων ο Παναιτωλικός.

16:26

70': Αλλαγή για τους Αγρινιώτες. Ο Βασιλούδης στην θέση του Πάουλο.

16:26

70': Οφσάιντ ο Μπεκατώρος. Λάθος η υπόδειξη.

16:25

67': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Γκιντίδης αντί του Πετρούση.

16:22

Εσωτερικές αλλαγές για τον Παναιτωλικό. Γυρίζει σε 4-3-3 το σύστημα ο Μαντζουράκης, με τον Κλέσιο δεξιά, αριστερά τον Ουάρντα και στην κορυφή ο Τομανέ.

16:20

64': Ο Ουάρντα πραγματοποίησε την σέντρα από τα αριστερά, ο Τομανέ γύρισε το σώμα του να πάρει την γυριστή κεφαλιά, όμως η μπάλα έφυγε άουτ.

16:19

63' Πρώτη αλλαγή και για τον Παναιτωλικό. Περνά στο γήπεδο ο Κουτρομάνος στην θέση του Λεντέσμα.

16:19

63': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Μέσα ο Μπεκατώρος στην θέση του Κουσίδη.

16:17

61': Οφσάιντ ο Τομανέ έπειτα από κάθετη του Ουάρντα. Λανθασμένη υπόδειξη από τον βοηθό την στιγμή που ο Τομανέ ετοιμάζονταν να μεπι μέσα στην περιοχή από την αριστερή πλευρά.

16:15

59': Φάουλ από την αριστερή πλευρά με τον Λεντέσμα, στα χέρια του Γκαραβέλη, παρά το γεγονός πως τον εμποδίζει ο ήλιος.

16:13

56': Ο Κλέσιο αφού ελίχθηκε και δεν βρήκε χώρο για το σουτ, έστρωσε στον Μάρκος Πάουλο, ο οποίος με δυνατό σουτ έστειλε την μπάλα πάνω από το δοκάρι του Γκαραβέλη.

16:11

55': Ο Κλέσιο δέχτηκε την μπάλα από τα δεξιά, επιχείρησε την σέντρα αλλά ο Γκαραβέλης μάζεψε σταθερά.

16:09

51: Κίτρινη κάρτα για τον Ρότσα.

16:09

51': Σουτ του Κουσίδη έξω από την περιοχή, η μπάλα δίπλα από το δεξί δοκάρι.

16:05

50': Φάουλ με τον Ρομπέρ για τον Πανθρακικό, ο Κούσσας αλλοίωσε την πορεία της μπάλας και κατέληξε στα χέρια του Κριστιάνο.

16:04

48': Αδύναμο συρτό σουτ με τον Κλέσιο από τα δεξιά, η μπάλα φεύγει πολλά μέτρα έξω.

16:03

47': Φάουλ για τον Παναιτωλικό με τον Λεντέσμα να γεμίζει, η μπάλα να περνά στο δεύτερο δοκάρι, ο επερχόμενος Κούσσας βρήκε την μπάλα και ο Γκαραβέλης μπλόκαρε σταθερά.

16:01

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο.

15:53

Πίεσε για το δεύτερο γκολ προς το τέλος του ημιχρόνου ο Παναιτωλικός, ο οποίος είχε έξι τελικές έναντι δύο του Πανθρακικού.

15:45

Λήξη του πρώτου μέρος. Ο Παναιτωλικός είναι σαφώς ανώτερος στον αγωνιστικό χώρο και δίκαια προηγείται με 1-0.

15:44

44': Κόρνερ από τα δεξιά με τον Λεντέσμα, η μπάλα κατευθύνθηκε στο πρώτο δοκάρι όπου βρέθηκε ο Ουάρντα, πήρε την κεφαλιά αλλά εκείνη πέρασε εκτός εστίας του πορτιέρο του Πανθρακικού.

15:42

43': Ο Τομανέ έστρωσε ωραία την μπάλα στον Λεντέσμα, αφού την κατέβασε δύσκολα μέσα στην περιοχή, αλλά το σουτ του Λεντέσμα κόντραρε στα σώματα.

15:39

40': Απειλεί για δεύτερη συνεχόμενη φορά ο Λεντέσμα, πάλι με μακρινό σουτ από τα αριστερά, η μπάλα όμως περνά άουτ.

15:37

39': Μεγάλη φάση για τον Παναιτωλικό. Ο Λεντέσμα με έναν κεραυνό από μακριά, έστειλε την μπάλα στο κάθετο δοκάρι του Γκαραβέλη.

15:35

37': Σέντρα του Λεντέσμα από τα αριστερά, απομάκρυνε στο ύψος του πέναλτι με κεφαλιά ο Ρουσσάκης.

15:34

35': Οφσάιντ ο Κουσσίδης. Σωστή η υπόδειξη του βοηθού.

15:33

34': Βαθιά μπαλιά προς τον Λεντέσμα που κυνήγησε την φάση μέσα στην περιοχή, η μπάλα πέρασε άουτ.

15:31

32': Ο Χαλκιαδάκης έκανε καταμέτωπο επίθεση στην περιοχή, πραγματοποίησε το σουτ, αλλά η μπάλα κατέληξε στα σώματα των αμυντικών και στην συνέχεια απομακρύνθηκε.

15:28

29': Οφσάιντ ο Πετρούσσης. Εκετεθειμένος ο άσος του Πανθρακικού, σωστή υπόδειξη από τον διαιτητή.

15:24

25': Ο Κουσίδης έκανε μακρινό σουτ και η μπάλα έφυγε πολλά μέτρα ψηλά από την εστία του Κριστιάνο.

15:23

24': Ο Λεντέσμα έκανε το γέμισμα από τα δεξιά, στην αγκαλιά του Γκαραβέλη.

15:23

24': Κίτρινη κάρτα για τον Γαβριηλίδη.

15:19

21': Κόρνερ για τους γηπεδούχους με τον Λεντέσμα, απομάκρυναν οι αμυντικοί.

15:18

19: Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Έγινε η σέντρα από τα δεξιά με τον Μύγα, ο Τομανέ πήρε την κεφαλιά αλλά η μπάλα πήγε πάνω στον Γκαραβέλη.

15:12

Ο Ουάρντα ανέλαβε την εκτέλεση, έστειλε την μπάλα στην αριστερή γωνία του Γκαραβέλη και τον νίκησε για το 1-0.

15:11

12': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

15:10

11': Κίτρινη κάρτα για τον Ρουσσάκη.

15:10

11': Πέναλτι για τον Παναιτωλικό. Ο Ρουσσάκης υπέπεσε στην παράβαση, ωστόσο το χέρι έγινε εκτός περιοχής. Το χέρι προήλθε έπειτα από κάθετη του Ουάρντα.

15:09

10': Ο Κουσίδης ελίχθηκε, έδωσε στον Πετρούση από τα δεξιά που έκανε την σέντρα και ο Γαβριηλίδης με κεφαλιά δεν ανησύχησε τον Κριστιάνο.

15:06

7': Ευκαιρία για τον Παιναιτωλικό, με τον Τομανέ να κάνει το σουτ και την μπάλα να βρίσκει στο σώμα του Πετρούση. Ζήτησαν πέναλτι για χέρι οι γηπεδούχοι, καμία παράβαση.

15:05

Καλύτερα έχει μπει στο ματς ο Παναιτωλικός, χωρίς όμως να έχει δημιουργήσει κάτι αξιόλογο.

15:01

Έναρξη της αναμέτρησης

01:01

Καλησπέρα σας, το ματς της 2ης αγωνιστικής του 7ου ομίλου ανάμεσα σε Παναιτωλικό και Πανθρακικό αρχίζει στις 15.00 της Τετάρτης (30/11).

Κριστιάνο, Μύγας, Κούσας, Χαντάκιας, Ρότσα, Καμαβουάκα, Μάρκος Πάουλο, Ουάρντα, Κλέσιο, Λεντέσμα, Τομανέ