-
2
16:51

16:50

Πολύτιμος βαθμός για τη Λαμία που ξέρει ότι έστω και με ισοπαλία κόντρα στην ΑΕΚ θα περάσει, ενώ ακόμη και με ήττα της αρκεί να μη νικήσει η Κέρκυρα στην Καρδίτσα την τελευταία αγωνιστική.

16:50

Λήξη αναμέτρησης, 2-2 το τελικό σκορ.

16:48

90'+4: Κίτρινη για καθυστέρηση στον Τσέναμο.

16:45

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:44

Προσωρινή διακοπή, στο έδαφος ο Βάντερσον.

16:41

86': Κίτρινη στον Επστάιν.

16:40

86': Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία! Ο Βάντερσον κάνει μία προσποίηση από μέσα αριστερά, αδειάζει τον Σπίνουλα, αλλά στη συνέχεια αστοχεί.

16:39

Προσπαθεί να παγώσει το ρυθμό η Κέρκυρα.

16:35

81': Κίτρινη στον Ντουρμισάι.

16:34

80': Κίτρινη στον Βάντερσον.

16:30

76': Με δέκα η Κέρκυρα, αποβάλλεται ο Ζορμπάς βλέποντας δεύτερη κίτρινη. Έκανε δυνατό μαρκάρισμα στον Αναστασιάδη. Με το γράμμα του νόμου είναι, αλλά θα μπορούσε να του τη χαρίσει ο Ρούσσος.

16:29

75': Μακρινό σουτ από τον Ντουρμισάι, δεν βρίσκει στόχο.

16:27

73': Γυριστό από τον Ντουρμισάι, άουτ φεύγει η μπάλα.

16:24

69': Κίτρινη στον Όμο.

16:22

68': Στη θέση του Μπλάζιτς ο Πίντο για τη Λαμία.

16:21

67': Σπίνουλας αντί Τουράμ για την Κέρκυρα.

16:20

66': Κόρνερ για την Κέρκυρα. Το εκτελεί ο Επστάιν, παίρνει την πρώτη κεφαλιά ο Ντιμιτρόφσκι, η μπάλα δεν απομακρύνεται και ο Τσέναμο στη συνέχεια αποκρούει δυνατό σουτ του Κόντου.

16:16

62': Απευθείας φάουλ από τον Κόντο, άουτ η μπάλα.

16:15

61': Ευκαιρία για τη Λαμία! Ο Ντουρμισάι δίνει στον Καραγιάννη, ο τελευταίος κάνει πλασέ εντός περιοχής και ο Αραμπατζής αποκρούει.

16:13

59': Στη θέση Ζαραδούκα ο Επστάιν για την Κέρκυρα.

16:13

59': Βαλιός στη θέση του Κοτσώνη για τη Λαμία.

16:10

56': Στη θέση του Αυγενικού ο Μπουλούλης για τη Λαμία.

16:09

Ο Γκόμες βγάζει τη σέντρα από αριστερά, ο Γεωργακόπουλος παίρνει καρφωτή κεφαλιά, η μπάλα πάει αρχικά στο οριζόντιο δοκάρι, στη συνέχεια χτυπά στον Τσέναμο και καταλήγει στα δίχτυα για το 2-2.

16:09

55': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!

16:07

53':Ευκαιρία για την Κέρκυρα! Ο Γκόμες βγάζει σέντρα, ο Τουράμ παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

16:06

52': Σέντρα από αριστερά, ο Γεωργακόπουλος παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

16:05

51': Κόρνερ για την Κέρκυρα. Το εκτελεί ο Κόντος, ο Αναστασιάδης αρχικά απομακρύνει και στη συνέχεια ο Τουράμ με ψαλιδάκι αστοχεί.

16:03

Έχει αλλάξει ο σχηματισμός της Κέρκυρας, η οποία πλέον παίζει με ρόμβο.

16:01

46': Στη θέση του Ανδρεόπουλου ο Γεωργακόπουλος για την Κέρκκυρα.

16:01

15:59

15:44

15:42

44': Κίτρινη στον Ζορμπά.

15:42

44': Μπαίνει στην περιοχή ο Κόντος και την τελευταία στιγμή τον κόβει ο Όμο.

15:41

Ο Μπλάζιτς εκτελεί φάουλ, ο Αραμπατζής αιφνιδιάζεται και κάνει ασθενή απομάκρυνση και από κοντά ο Όμο κάνει το 1-2.

15:40

42': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

15:40

42': Κίτρινη στον Ανδρεόπουλο.