Δίκαιο το αποτέλεσμα, αφού ο Άρης θα ήταν άδικο να χάσει αυτό το ματς...

19:10

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Άρης - Αστέρας Τρίπολης 3-3.

19:08

90'+1: Ο Παυλίδης από τα αριστερά για τον Μιλούνοβιτς, ο Κυριακόπουλος διώχνει σωτήρια σε κόρνερ την τελευταία στιγμή. Στην εξέλιξη της φάσης περνά ανεκμετάλλευτο...

19:08

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων... Ελάχιστος ο χρόνος!

19:07

89': Οφσάιντ ο Τάτος. Σωστή υπόδειξη.

19:05

Γέμισμα στα καρέ του Αστέρα, κεφαλιά-πάσα Καπνίδη στον Τάτο, διαγώνιος κεραυνός από τα δεξιά και 3-3.

19:05

87': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

19:03

Ο Τάτος στην εκτέλεση και στα δίχτυα η μπάλα, 2-3 μειώνουν οι "κίτρινοι".

19:03

85': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

19:02

84': Κίτρινη στον Ευαγγέλου.

19:02

84': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΡΗ. Ο Ευαγγέλου διώχνει με το χέρι σε προσπάθεια του Μπαργκάν. Υπάρχει παράβαση.

19:01

83': Κόρνερ για τον Άρη από τα αριστερά με τον Τάτο, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:57

80': Επικίνδυνη σέντρα-σουτ Μπαργκάν από τα αριστερά, βγαινει και μαζεύει ο Κοσίτσκι.

18:49

Ο Τσιλιανίδης στα έντεκα μέτρα, στο κέντρο της εστίας η μπαλα στην αριστερή γωνιά του ο Διούδης και 1-3.

18:49

72': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

18:48

71': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΣΤΕΡΑ! Ο Μάσα ανατρέπεται από τον Διούδη. Σωστή απόφαση από τον ρέφερι.

18:46

69': Τεράστια ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Δημούτσος, μετά από κάθετη του Κότσιρα, είναι μόνος μπροστά από τον Διούδη, πλασάρει από το ύψος του πέναλτι, άουτ!

18:46

68': Κόρνερ για τον Άρη με τον Μπαργκάν από τα αριστερά, διώχνει η άμυνα του Αστέρα.

18:45

68': Κίτρινη στον Τσάβες.

18:43

66': Τρίτη αλλαγή και από τον Αναστόπουλο για τον Άρη. Ο Νέτο αντί του Τζανακάκη.

18:43

66': Σουτ Κότσιρα, δεν αιφνιδιάζεται ο Διούδης και μπλοκάρει σταθερά.

18:42

65': Ο Μιλούνοβιτς σκοράρει από θέση οφσάιντ. Σωστή υπόδειξη.

18:41

64': Ολοκληρωνει τις αλλαγές του ο Ελευθερόπουλος για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Ιγκόρ Σίλβα αντι Στανισάβλιεβιτς.

18:39

62': Κόρνερ με τον Μπαργκάν από τα αριστερά για τον Άρη, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:36

59': Οφσάιντ ο Ιντζίδης, σωστή υπόδειξη.

18:29

Δυνατό σουτ Καπνίδη έξω από την περιοχή, δύο μέτρα μακριά από την εστία του Αστέρα η μπάλα.

18:23

18:23

46': Δύο αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Τσάβες αντί του Ιωαννίδη και ο Δημούτσος αντί Τσκουκαλά.

18:23

46': Δύο αλλαγές για τον Άρη. Ο Παυλίδης αντί του Ντούνη (αντιμετωπίζει πρόβλημα στο χέρι του) και ο Μιλούνοβιτς αντί Αντρέου.

18:05

Λήξη α' ημιχρόνου, ο Αστέρας Τρίπολης προηγείται με 2-1 μέσα στο "Βικελίδης" του Άρη.

18:01

42': Κίτρινη στον Τσουκαλά.

17:58

40': Ο Στανισάβλιεβιτς το σουτ, εύκολα ο Διούδης.

17:57

39': Οφσάιντ ο Τσουμάνης. Δεν φαίνεται να υπάρχει...

17:50

32': Ο Τάτος άνοιξε για τον Ανδρέου, σουτ έξω από την περιοχή, πολλά μέτρα πάνω από την εστία του Αστέρα.

17:47

Διαγώνιο σουτ από τα δεξιά του Καλτσά, η μπάλα σταματά στο αριστερό δοκάρι, στην επαναφορά ο Ιωαννίδης κάνει την προβολή, ο Διούδης διώχνει προσωρινά, ο άσος του Αστέρα επιμένει και με κεφαλιά κερδίζει τον γκολκίπερ των "κίτρινων", που είναι εξουδετερωμένος και γράφει το 1-2.

17:47

29': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

17:43

Ο Μπαργκάν κινείται από τα αριστερά και προς το ημικύκλιο της περιοχής του Αστέρα, βλέπει κενό, πιάνει το δυνατό σουτ, κερδίζει τον Κοσίτσκι, που πέφτει με καθυστέρηση στη γωνιά του και ισοφάριση, 1-1.

17:43

25': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

17:41

23': Σέντρα Ντούνη από τα δεξιά, ο Καπνίδης την κεφαλιά, δεν την πιάνει καλά, άουτ.

17:37

19': Καλή στιγμή για τον Άρη. Ο Τζανακακης σε Αντρέου από τα αριστερά παίζουν το 1-2, σουτ του πρώτου, διώχνει ο Κοσίτσκι και κρατά το μηδέν. Το κόρνερ περνά ανεκμετάλλευτο...

17:33

Ο Μάσα συνδυάζεται με τον Τσουκαλά και ο Αργεντινός με κοντινό βολ πλανέ από το ύψος του πέναλτι εκμεταλλεύεται το μούδιασμά της άμυνας του Άρη και ανοίγει το σκορ, 0-1.

17:32

14': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

17:30

12': Ο Τσουμάνης στον Μπαργκάν, σουτ από τα αριστερά του ημικύκλιου, άουτ.

17:27

9': Σουτ Τσουμάνης, πάνω από την εστία του Αστέρα η μπάλα.

17:25

7': Ο Καπνίδης έχει χτυπήσει στην ωμοπλάτη και έχει βγει εκτός, προσωρινά με δέκα παίκτες ο Άρης. Επέστρεψε στο λεπτό ο επιθετικός των "κίτρινων".

17:23

5': Οφσάιντ για τον Αστέρα Τρίπολης ο Ιωαννίδης...

17:22

4': Κόρνερ για τον Άρη από τα αριστερά, σε νέο κόρνερ διώχνουν οι αμυντικοί του Αστέρα. Ο Ντούνης και στις δύο εκτελέσεις, περνά ανεκμετάλλευτο και το δεύτερο και τέλος στον κίδνυνο για τους Αρκάδες.

17:18

1': Έναρξη αναμέτρησης.