1
16:51

Μείνετε συντονισμένοι γιατί η ποδοσφαιρική δράση συνεχίζεται. Καλό σας απόγευμα.

16:50

Πρόκριση για την ομάδα του Γιάννη Πετράκη στη φάση των "16" του Κυπέλλου Ελλάδας. Ο σύλλογος του Ευόσμου θα τα δώσει όλα στο τελευταίο ματς κόντρα στην Ξάνθη.

16:49

Τέλος αγώνα: Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΣ Γιάννινα 0-1.

16:49

90+2': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα από δεξιά. Εκτελείται με κοντινή πάσα για να περάσει ο χρόνος.

16:47

90': Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:43

87': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Μασούρας στη θέση του Βιντάλ.

16:40

Κατοχή: 52%-48%
Τελικές: 8-6

16:39

82': Τρίτη αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Θεοδωρίδης στη θέση του Γκέσιου.

16:39

82': Ακόμα ένα καλό μακρινό σουτ του Γαρουφαλιά. Η μπάλα περνά λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι του Γιακουμή.

16:36

79': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Μπουκουβάλας στη θέση του Καρανίκα.

16:35

78': Ανεκμετάλλευτο για τον Αγροτικό Αστέρα περνά ένα φάουλ του Τάι από δεξιά.

16:31

Φάουλ: 11-15

16:29

Το χιόνι έχει... αραιώσει.

16:25

Έχει πέσει κάπως ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά.

16:21

65': Κίτρινη στον Βιντάλ. Σωστή η απόφαση.

16:21

64': Κίτρινη στον Χατζή. Σωστή η απόφαση.

16:18

62': Ο Νικολιάς σουτάρει από πλάγια θέση, ο Αργυρίου παρεμβαίνει και παραχωρεί κόρνερ από αριστερά, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

16:16

Φρεσκάρει τη μεσοεπιθετική του γραμμή ο Νίκος Νεντίδης.

16:16

59': Δεύτερη αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Τάι στη θέση του Τεγούση.

16:14

58': Οφσάιντ ο Γκέσιος.

16:14

57': Κίτρινη στον Καρανίκα. Λάθος απόφαση.

16:12

55': Σουτ του Φιλίπε, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

16:11

54': Κόρνερ από αριστερά για τους γηπεδούχους. Ο Τεγούσης εκτελεί, ο Πασχαλάκης μπλοκάρει.