4
21:26

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

21:25

Έπος Ατρόμητου, που δεν τα παράτησε όταν βρέθηκε πίσω στο σκορ με 3-1, έδειξε χαρακτήρα και πήρε μια εκπληκτική νίκη. Ο ΠΑΟΚ πλήρωσε την ατυχία των τραυματισμών, αλλά και την απροσεξία του στο φινάλε με πολύ πικρό τρόπο.

21:23

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΠΑΟΚ - Ατρόμητος 3-4.

21:22

Ο Δ. Παπαδόπουλος ανοίγει για τον Τόνσο, μπαίνει στην περιοχή, συρτό διαγώνιο σουτ από τα δεξιά και 3-4.

21:21

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:21

90'+2: Οφσάιντ ο Κουλούρης. Σωστή υπόδειξη.

21:18

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

21:16

Σέντρα Ούμπιντες, δεν μπορούν να διώξουν οι αμυντικοί του ΠΑΟΚ και ο Δ. Παπαδόπουλος με δυνατό σουτ από την μικρή περιοχή, ισοφαρίζει σε 3-3.

21:15

86': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:12

83': Σουτ Φυτανίδη έξω από την περιοχή, η μπάλα δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Μπρκιτς.

21:10

82': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Ατρόμητος. Δ. Παπαδόπουλος στην θέση του Λημνιού.

21:03

Εκτελεί ο Ούμπιντες και κερδίζει τον Μπρκιτς, μειώνει σε 3-2 ο Ατρόμητος.

21:03

74':ΓΚΟΛ για τον Α ΤΡΟΜΗΤΟ!

21:02

73': Απευθείας κόκκινη στον Κάνιας. Διώχνει την μπάλα με το χέρι στη γραμμή σε σουτ του Ούμπιντες. Με δέκα συνεχίζει ο ΠΑΟΚ.

21:02

73': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Ατρόμητο.

21:01

72: Σέντρα-σουτ Τόμσο, η μπάλα σε κόρνερ από τον τερματοφύλακα του ΠΑΟΚ. Εκτελεί το κόρνερ ο Ούμπιντες.

20:59

71': Κίτρινη στον Λε Ταλέκ.

20:58

70':Φάουλ για τον ΠΑΟΚ στο ημικύκλιο και δεξιά. Καλοτραβηγμένη εκτέλεση Τζαβέλλα, διώχνει δύσκολα ο Γκορμπούνοφ και στην επαναφορά με κοντινό πλασέ ο Μυστακίδης κάνει το 3-1.

20:58

70':ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ.

20:56

68': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ και αυτή αναγκαστική: Αποχωρεί ο Πέλκας στην θέση του ο Σακχόφ.

20:53

64': Μακρινό σουτ Μπάγκα, άουτ.

20:50

61': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα αριστερά. Εκτελεί ο Κάμπος, σταθερά ο Γκορμπούνοφ.

20:45

Σέντρα Μπίτολο από τα αριστερά, σηκώνεται ανενόχλητος ο Λε Ταλέκ από την καρδιά της άμυνας του ΠΑΟΚ και με κεφαλιά μειώνει σε 2-1.

20:45

56' :ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:44

Αλλαγή για τον Ατρόμητο: Ο Μπρίτο αντικαθιστά τον Ζησόπουλο.

20:39

51': Ο Πέλκας σούταρε από θέση έξω αριστερά, διώχνει δύσκολα ο γκολκίπερ του Ατρομήτου.

20:36

47': Σουτ Μπάγκα, άστοχο... Τελική για τον Ατρόμητο και αυτό είναι είδηση!

20:34

20:34

46': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Κοντοές αντι του Κιβρακίδη

20:34

46': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ και αυτή αναγκαστική. Ο Μυστακίδης αντί του Ροντρίγκες, ο οποίος αντιμετωπίζει ενοχλήσεις.