0
19:08

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό βράδυ.

19:08

Ο Λεβαδειακός επικρατεί με 3-0 του Ηρακλή που "βυθίζεται" στον βαθμολογικό πίνακα.

19:08

Τέλος του αγώνα

19:07

90+4': Φάση διαρκείας στην περιοχή του Λεβαδειακού, έδιωξε ο Καλτσάς.

19:04

90+1': Δυνατό σουτ του Χουάντερσον, διώχνει ο Χουάντερσον στην αριστερή του γωνία.

19:02

Ζιαμπάρης και Χουάντερσον δεν συνεννοήθηκαν σωστά για να επωφεληθεί ο Μάντζιος που πλασάρει εξ επαφής στα δίχτυα.

19:02

88': ΓΚΟΛ! 3-0 για τον Λεβαδειακό!

19:01

86': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Καλτσάς αντικαθιστά τον Τόνι Σίλβα.

18:59

85': Ο Πασάς σουτάρει αδύναμα πάνω στον Ναμάσκο.

18:58

84': Ξαφνικό βολέ του Μιλιάζες, άουτ.

18:55

82': Ο Λεοζίνιο εκτελεί φάουλ και ο προωθημένος Ζιαμπάρης αστοχεί με κεφαλιά.

18:49

76': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Μοντέιρο πέρασε στη θέση του Καραγκούνη.

18:49

76': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Βασιλείου αντικαθιστά τον Καραμπουέ.

18:48

Ο Μιλιάζες σεντράρει για τον Τόνι Σίλβα που παίρνει την κεφαλιά και κάνει το 2-0.

18:48

75': ΓΚΟΛ! 2-0 για τον Λεβαδειακό!

18:46

Σέντρα στην περιοχή του Ηρακλή με τον Μάντζιο να δίνει ασίστ στον Γιακουμάκη που ανοίγει το σκορ με δεύτερη κεφαλιά!

18:46

72': ΓΚΟΛ! 1-0 για τον Λεβαδειακό!

18:45

71': Ο Λεοζίνιο "αδειάζει" Τριποτσέρη και Μαχαίρα μ' επιτόπια ντρίπλα πλασάροντας πάνω στον Ναμάσκο!

18:43

70': Αδύναμο σουτ του Σίλβα, άουτ.

18:42

69': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Στη θέση του Λουκίνα περνά ο Περόνε.

18:40

67': Ο Λεοζίνιο πλασάρει αδύναμα πάνω στον Ναμάσκο.

18:38

65': Καλή στιγμή για τον Λεβαδειακό με τον Μάντζιο να πλασάρει από δεξιά εντός περιοχής των φιλοξενούμενων δίπλα από το αντίστοιχο δοκάρι του Χουάντερσον.

18:37

64': Κάκιστο σουτ του Μάντζιου, άουτ.

18:36

10 κόρνερ έχουν κερδίσει οι γηπεδούχοι σε 63' αγώνα.

18:36

64': Ο Μιλιάζες εκτελεί κόρνερ από αριστερά, απομακρύνουν οι φιλοξενούμενοι.

18:35

61': Σε θέση οφσάιντ σωστά υποδεικνύεται ο Πασάς.

18:34

61': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του Ζεζίνιο περνά ο Γιακουμάκης.

18:34

60': Ωραίο 1-2 από Μαχαίρα και Καραμπουέ με τον Αφρικανό να σουτάρει άουτ.

18:32

59': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται -ορθά- ο Τριποτσέρης.

18:32

59': Ο Μιλιάζες εκτελεί κόρνερ από δεξιά απομακρύνει ο Καραγκούνης.

18:30

57': Πρώτη αλλαγή για τον Ηρακλή. Στη θέση του Λάμπρου περνά ο Πασάς.

18:27

54': Πρώτο κόρνερ για τον Ηρακλή. Ο Λεοζίνιο πασάρει στον Κυριακίδη και ο Κούρος κάνει αδύναμο πλασέ πάνω στον Ναμάσκο.

18:25

52': Απευθείας εκτέλεση κόρνερ του Μιλιάζες από δεξιά, αποκρούει ο Χουάντερσον.

18:24

51' : Καταπληκτική σέντρα του Μαχαίρα και ο Μάντζιος σουτάρει από δεξιά εντός περιοχής, διώχνει ο Χουάντερσον.

18:22

49': Εκτέλκση κόρνερ του Μιλιάζες, διώχνει ο Χουάντερσον.

18:21

48': Ο Μιλιάζες εκτελεί το πέμπτο κόρνερ του Λεβαδειακού, διώχνει σε νέο κόρνερ ο Λουκίνας.

18:21

47': Ο Λουκίνας γυρίζει απο αριστερά πάνω στον Ναμάσκο.

18:20

47': Καλή προσπάθεια από τον Μαχαίρα που σουτάρει από το ύψος της περιοχής του Ηρακλή, άουτ.

18:18

Σέντρα στο β' ημίχρονο!

18:04

Ημίχρονο στο Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς.

18:04

45'+1' Ο Μιλιάζες εκτελεί διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.

18:03

45'+1' Ο Μάντζιος επωφελείται από θέση πλάγια και δεξιά αποφεύγοντας τον Χουάντερσον για να γυρίζει παράλληλα προς την εστία του Ηρακλή με τον Ζιαμπάρη να παραχωρεί κόρνερ.

18:02

+1΄' καθυστερήσεων...

17:57

41': Ο Λάμπρου ελίσσεται από αριστερά και σεντράρει χαμηλά στην περιοχή του Ναμάσκο που μπλοκάρει στο πρώτο δοκάρι.

17:55

39': Βολέ του Λεοζίνιο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Ναμάσκο.

17:52

36': Κίτρινη κάρτα στο ματς και τη βλέπει ο Σαραμαντάς για σκληρό φάουλ στον Βαρέλα.

17:51

35': Ο Μιλιάζες εκτελεί κόρνερ από αριστερά με τον Καραμπουέ να υποπίπτει σε επιθετικό φάουλ στον Ζιαμπάρη.

17:48

32': Καλή στιγμή για τον Λεβαδειακό. Ο Τόνι Βαρέλα "αδειάζει" τον Ζιαμπάρη και πλασάρει πάνω στον Χουάντερσον.

17:40

24': Ο Χουάντερσον με έγκαιρη έξοδο προλαβαίνει τον Σίλβα και διώχνει με τα πόδια.

17:38

22': Ο Μιλιάζες εκτελεί κόρνερ από δεξιά, ο Τριποτσέρης παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα περνά άουτ.

17:37

21': Νέα υπόδειξη για τον Λουκίνα που καλύπτεται ξεκάθαρα από τον Ουόν από τον Καραϊσαρίδη!

17:36

20': Λανθασμένη υπόδειξη οφσάιντ στον Κούρο.

17:25

9': Κόρνερ από τον Μιλιάζες, μαζεύει ο Χουάντερσον.