0
16:54

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

16:53

Καλοστημένη η Κέρκυρα, μπλόκαρε τον Ολυμπιακό, παρά την κατοχή (70%) και τις 19 τελικές...

16:52

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ολυμπιακός - Κέρκυρα 0-0.

16:51

90'+5: Δυνατό σουτ Φορτούνη από το ημικύκλιο, η μπάλα σίπλα από το δεξί δοκάρι της Κέρκυρας.

16:50

90'+4: Σουτ Σιόντης από θέση έξω αριστερά με φάλτσα, η μπάλα λίγο πα΄νω από την εστία του Λεάλι.

16:48

90'+2: Κίτρινη ο Μποτία.

16:47

90'+2: Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Σεμπά, απομακρύνουν οι αμυντικοί.

16:46

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:45

90': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Φορτούνης από τα δεξιά, κεφαλιά υπό πίεση Μποτία, άουτ.

16:44

89': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της και η Κέρκυρα. Κόντος αντί Επστάιν.

16:42

86': Οφσάιντ ο Γκόμες. Οριακά, αλλά σωστά, είναι πιο μπροστά.

16:39

84': Σουτ Μάρτινς από τα δεξιά, πάνω από την εστία της Κέρκυρας.

16:36

81': Οφσαίντ ο Τουράμ Ροζέριο. Λάθος υπόδειξη.

16:34

79': Οφσάιντ ο Γκόμες. Σωστή υπόδειξη.

16:33

78': Δεύτερη αλλάγη για την Κέρκυρα. Ο Ντιμιτρόφσκι αντί του Ντουαλά. Ακόμα πιο πολλούς παίκτες πίσω πλέον από τον Γρηγορίου.

16:32

77': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό από τα δεξιά με τον Φορτούνη, υπάρχει επιθετικό φάουλ στην εξέλιξη της φάσης.

16:31

Ο Ολυμπιακός πλέον παίζει με διάταξη 4-4-2 έχοντας δύο φουνταριστούς επιθετικούς. Τον Καρντόσο και τον Ιντέγιε.

16:30

Έχει χτυπήσει ο Κουτζαβασίλης (είχε σύγκρουση με τον Ιντέγιε), μικρή διακοπή.

16:29

73': Μακρινό σουτ Γκόμες, καμία ανησυχία για τον Λεάλι.

16:28

72': Τρίτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Ιντέγιε μέσα, ο Ελιουνούσι έξω.

16:27

71': Κεραυνός Σεμπά από θέση έξω αριστερά, σωτήρια με υπερένταση σε κόρνερ ο Κουτζαβασίλης. Απομακρύνουν οι αμυντικοί στην εξέλιξη της φάσης.

16:26

70': Σουτ εκτος περιοχής από τον Μιλιβόγεβιτς, εύκολα μαζεύει ο γκολκίπερ της Κέρκυρας.

16:23

68': Σέντρα Πάρντο από τα αριστερά, κακή απομάκρυνση, ανάποδο ψαλίδι Φορτούνη από το ύψος της περιοχής και δεξιά του ημικύκλιου σε κόρνερ ο Κουτζαβασίλης, το οποίο περνά ανεκμετάλλυετο.

16:21

66': Πρώτη αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Γκόμες αντί του Γεωργίου.

16:20

64': Ο Πάρντο κινείται από τα αριστερά, σουτ από το ύψος της περιοχής, μπλοκάρει ο Κουτζαβασίλης.

16:18

62': Αδύναμο Μάρτνις, κανένα πρόβληα για τον Κουτζαβασίλης.

16:16

61': Σουτ Μιλιβόγεβιτς, κόνρα και κόρνερ. Εκτελεί ο Σεμπά από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:15

60': Οφσάιντ ο Επστάιν. Σωστή υπόδειξη.

16:12

57': Δίπλή αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Πάρντο αντί Μπουχαλάκη και Μάρτινς αντί Ρέτσος.

16:06

51': Μεγάλη ευκαιρία για τους Φαίακες. Ταχύτατη αντεπίθεση της Κέρκυρας, ο Ροζέριο μπαίνει από τα δεξιά μέσα στην περιοχή του Ολυμπιακού και σε θέση τετ α τετ, ο Λεάλι ακουμπά την μπάλα και διώχνει σε κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

16:05

49': Κίτρινη στον Κουτζαβασίλη (για καθυστέρηση).

16:04

48': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό από τα αριστερά αυτή τη φορά με τον Φορτούνη, κεφαλιά Μιλιβόγεβιτς από το δεύτερο δοκάρι, άουτ.

16:03

47': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Σεμπά από τα αριστερά, απομακρύνουν οι νησιώτες.