-
1
21:28

21:27

Σώθηκε στο φινάλε ο Παναθηναϊκός και παραμένει στο -7 από τον Ολυμπιακό. Πολύ κακός στο πρώτο ημίχρονο, βελτιώθηκε στο δεύτερο χωρίς αυτό να είναι αρκετό. Ανώτερος συνολικά ο Πανιώνιος στο παιχνίδι, μπορούσε να έχει πάρει το τρίποντο.

21:27

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

21:26

90'+7: Ο Λουντ το εκτελεί, διώχνουν οι αμυντικοί και η μπάλα φεύγει εκτός.

21:25

90'+6: Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό, ο οποίος κερδίζει στη συνέχεια ένα φάουλ κοντά στο κόρνερ.

21:22

Βαθιά μπαλιά από τον Μέστο, ο Βιγιαφάνιες κατεβάζει ωραία την μπάλα, περνά τον Οικονόμου και με διαγώνιο σουτ κάνει το 1-1.

21:22

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

21:21

90'+3: Αντωνιάδης αντί Σαββίδη για τον Πανιώνιο.

21:21

90'+2: Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Μασούντ μπαίνει στην περιοχή, πάει να τους περάσει όλους χωρίς λόγο και καταφέρνει απλώς να κρατήσει την μπάλα. Σεντράρει στη συνέχεια για τον Ολαϊτάν και η κεφαλιά του φεύγει λίγο έξω.

21:19

Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:19

90': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Ο Εμποκού το εκτελεί και η μπάλα απομακρύνεται.

21:17

Στο έδαφος ο Γιαννιώτης, προσωρινή διακοπή.

21:16

87': Ρινάλντι αντί Κουτρουμπή για τον Παναθηναϊκό.

21:14

85': Καλό διαγώνιο σουτ από τον Μέστο, λίγο έξω φεύγει η μπάλα.

21:13

84': Ευκαιρία για το Πανιώνιο. Ο Εντκόγκ γυρίζει ωραία, κάνει και το σουτ με το αριστερό και ο Βλαχοδήμος αποκρούει με τη βοήθεια και του δοκαριού του.

21:08

79': Στη θέση του Ενγκόγκ ο Ανσαριφάρντ για τον Πανιώνιο.

21:07

79': Κίτρινη στον Μέστο.

21:07

78': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Εμποκού βρίσκει τον Μπεργκ, εκείνος γυρνά στη μικρή περιοχή για τον Λουντ και ο Γιαννιώτης πραγματοποιεί μεγάλη επέμβαση.

21:06

Στο έδαφος ο Ανσαριφάρντ, προσωρινή διακοπή.

21:05

76': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Ανσαριφάρντ δίνει στον Μπεν, εκείνος από μέσα δεξιά πιάνει δυνατό σουτ και ο Βλαχοδήμος αποκρούει.

21:03

73': Εμποκού αντί Γουακάσο για τον Παναθηναϊκό.

21:03

Τη φανέλα του Πατσατζόγλου κρατούσε ο Ανσαριφάρντ στους πανηγυρισμούς. Υπενθυμίζεται πως ο νεαρός αμυντικός υπέστη ρήξη χιαστών.

21:01

Ο Μασούντ βγάζει τρομερή κάθετη, ο Ανσαριφάρντ πηγαίνει πλάγια για να αποφύγει και τον Βλαχοδήμο και με ωραίο πλασέ κάνει το 1-0.

21:01

71': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

21:01

71': Ολαϊτάν αντί Μασούρα για τον Πανιώνιο.

20:59

70': Ο Βιγιαφάνιες κάνει ωραίο σουτ εκτός περιοχής και η μπάλα φεύγει λίγο έξω.

20:57

68': Ο Μασούντ κάνει σουτ, ο Μπεν μπαίνει στην πορεία της μπάλας και σκοράρει αλλά από θέση οφσάιντ. Σωστή η απόφαση.

20:56

67': Κίτρινη στον Ρέις.

20:53

Έχει πρόβλημα ο Βλαχοδήμος, δέχεται τις βοήθειες του ιατρικού επιτελείου.

20:51

63': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Μασούντ αποφεύγει τον αντίπαλό του, κάνει σουτ με το αριστερό και ο Βλαχοδήμος αποκρούει με το ένα χέρι.

20:48

60': Ωραία σέντρα από τον Γουακάσο, ο Μπεργκ βάζει την προβολή και στέλνει την μπάλα ψηλά.

20:45

57': Μπαίνει στην περιοχή από δεξιά ο Μέστο, κάνει και το σουτ και ο Γιαννιώτης μπλοκάρει.

20:42

54': Ο Μπεργκ από δεξιά βγάζει τη σέντρα και ο Λουντ συλλαμβάνεται σε θέση οφσάιντ. Ελάχιστα πιο μπροστά ο Φινλανδός, σωστή η απόφαση.

20:40

51': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Εκτελείται με πάσα και ο Μασούντ κόβεται.

20:37

48': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελείται με πάσα, ο Βιγιαφάνιες βγάζει σέντρα και ο Γιαννιώτης μπλοκάρει.

20:35

46': Ρέις αντί Ιβανόφ για τον Παναθηναϊκό.