19:06

19:05

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για την Ξάνθη με 2-3.

19:04

90'+3: Ορφανίδης αντί Βασιλακάκη για την Ξάνθη.

19:02

90'+1: Στη θέση του Τριάδη ο Χατζητερζόγλου για την Ξάνθη.

19:01

90': Κίτρινη στον Ζίβκοβιτς.

18:58

86': Ράνος αντί Γιουνές για την Ξάνθη.

18:57

Μακρινή πάσα από τον Λεντέσμα, ο Ρότσα μένει όρθιος, προλαβαίνει την έξοδο του Ζίβκοβιτς και μειώνει σε 2-3.

18:57

86': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

18:56

85': Σουτ του Μαρκόφσκι εκτός περιοχής, εύκολα ο Ζίβκοβιτς.

18:54

84': Ο Τομανέ κάνει το σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:52

82': Λεντέσμα και Ρότσα μπαίνουν αντί των Ρόσα και Φερέιρα για τον Παναιτωλικό.

18:52

81': Κίτρινη στον Ρόσα.

18:52

81': Αδύναμο σουτ από τον Γιουνές, μπλοκάρει ο Κυριακίδης.

18:50

79': Χάνει την μπάλα ο Ζίβκοβιτς, αλλά δεν το πληρώνει γιατί η μπάλα φεύγει ελάχιστα έξω.

18:46

75': Τομανέ αντί Ουάρντα για τον Παναιτωλικό.

18:45

Ο Γιουνές εκτελεί αλά Πανένκα και νικά τον Κυριακίδη που πέφτει δεξιά.

18:44

74': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ!

18:44

73': Κίτρινη στον Κυριακίδη.

18:44

73': ΠΕΝΑΛΤΙ για την Ξάνθη! Ο Κυριακίδης βγαίνει άτσαλα και ανατρέπει τον Γιουνές.

18:42

71': Φεύγει στην αντεπίθεση η Ξάνθη, ο Γιουνές κάνει ωραία ενέργεια, πλασάρει από μέσα δεξιά και ο Κυριακίδης αποκρούει με τα πόδια.

18:41

70': Ο Πάουλο σουτάρει με το αριστερό εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:39

Στο μισό γήπεδο παίζεται πλέον το ματς.

18:36

Ο Ουάρντα αναλαμβάνει την εκτέλεση, σημαδεύει την αριστερή γωνιά του Ζίβκοβιτς και εκείνος πέφτει από δεξιά.

18:35

64': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

18:34

63': Κίτρινη στον Λισγάρα.

18:33

62': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Παναιτωλικό! Πέφτει ο Καμαβουάκα από μαρκάρισμα του Λισγάρα, ο οποίος διαμαρτύρεται έντονα. Φαίνεται να μην υπάρχει παράβαση.

18:32

61': Κίτρινη στον Μπαξεβανίδη.

18:28

Έχει πάρει εντολή για ζέσταμα ο Τομανέ.

18:24

Προβληματισμός στον πάγκο του Παναιτωλικού με τον Ματζουράκη να βλέπει ότι οι παίκτες του δεν μπορούν να φτιάξουν κλασικές ευκαιρίες.

18:21

50': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:19

Ο Γιουνές αποφεύγει τον Κυριακίδη, αλλά από πολύ πλάγια κάνει μία λόμπα που διώχνει στη γραμμή ο Κούσας. Ακριβώς μετά, όμως, βγαίνει σέντρα από δεξιά και ο Λάζιτς με κεφαλιά καρφωτή από κοντά κάνει το 0-2.

18:19

48': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ!

18:16

18:15

18:01

17:58

44': Απευθείας άουτ το φάουλ του Φερέιρα, δεν βρέθηκε συμπαίκτης του στην πορεία της μπάλας.

17:55

Πιέζει όσο μπορεί ο Παναιτωλικός.

17:52

39': Σουτ του Ουάρντα δεν βρίσκει στόχο.

17:50

37': Κίτρινη στον Τριάδη.