1
19:09

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

19:08

Καλύτερος ο Αστέρας μέχρι τις αρχές του β' ημιχρόνου, αντέδρασε η ΑΕΛ και δικαιώθηκε.

19:07

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΛ 1-1.

19:05

90'+3: Κίτρινη στον Ντέλετιτς.

19:04

90'+1: Κόρνερ για τον Αστέρα από τα δεξιά, Δημούτσος το ψηλοκρεμαστό σουτ, άουτ.

19:03

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:02

89': Σέντρα Ίγκορ, κεφαλιά Ιγκλέσιας από το ύψος του δεύτερου δοκαριού, άουτ.

18:59

86': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΣΤΕΡΑ! Βολίδα Στανισάβλιεβιτς από τα 30 μέτρα και δεξιά, η μπάλα τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι. Τυχερή η ΑΕΛ σε αυτή τη φάση.

18:57

85': Πλασέ Ιγκλέσιας από θέση μέσα δεξιά, ψηλά πάνω από την εστία της ΑΕΛ.

18:55

83': Φάουλ για την ΑΕΛ. Ο Ντοντό, καλοτραβηγμένη εκτέλεση, δεν αιφνιδιάζεται ο Ντοναρούμα, απομακρύνει με τις γροθιές.

18:54

82': Κίτρινη στον Ιγκόρ Σίλβα.

18:53

81': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Δημήτρης Ελευθερόπουλος για τον Αστέρα. Ο Στανισάβλιεβιτς αντί του Τσουκαλά.

18:52

80': Κίτρινη στον Καλτσά.

18:50

Ο Ναζλίδης στην εκτέλεση από τα έντεκα μέτρα, ξεγελά τον Ντοναρούμα και 1-1.

18:50

77': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

18:48

76': Κίτρινη στο Δημούτσο.

18:48

76': Πέναλτι για την ΑΕΛ. Ο Δημούτσος πέφτει άτσαλα πάνω στον Αναστασόπουλο και τον ανατρέπει εντός περιοχής.

18:48

Φάουλ για την ΑΕΛ λίγο έξω από το ημικύκλιο και δεξιά, Ναζλίδης εκτελεί, κόντρα το τείχος και κόρνερ... Κεφαλιά Ντοντό, στην εξέλιξη της φάσης, διώχνει σωτήρια με υπερένταση ο γκολκίπερ του Αστέρα. Καλή στιγμή για τους φιλοξενούμενους.

18:46

74': Κίτρινη στον Χαμντανί.

18:42

70': Κίτρινη κάρτα στον Ξενοδόχοβ για καθυστερήσεις.

18:41

69': Αλλαγή για τον Αστέρα. Στη θέση του Φερνάντες περνά ο Ιγκλέσιας.

18:39

67': Σουτ του Φερνάντες στα σώματα και ο Ξενοδόζοβ μαζεύει τη μπάλα.

18:37

65': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Κάπος πέρασε στο ματς αντί του Ρέντζα.

18:37

64': Κίτρινη κάρτα στον Μπέρτο για σκληρό μαρκάρισμα στον Ντοντό.

18:34

62': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Μάσα περνά στη θέση του Τσιλιανίδη.

18:28

55': Διαδοχικά κόρνερ κερδίζει ο Αστέρας -έξι- στη σειρά!!!

18:27

54': Μεγάλη επέμβαση του Ξενοδόχοβ σε σουτ του Τσουκαλά

18:24

52': Ο Δημούτσος εκτελεί από δεξιά το κόρνερ, διώχνει ο Ξενοδόχοβ.

18:23

51': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα από σέντρα του Τσιλιανίδη που απομακρύνουν οι φιλοξενούμενοι προ του Φερνάντες σε κόρνερ.

18:18

Σέντρα στο β' ημίχρονο

18:15

46': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Ντοντό περνά στο ματς αντί του Μαρουκάκη.