0
21:52

Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας. Καληνύχτα.

21:51

Κατώτεροι και τραγικοί ξανά στην άμυνα οι "πράσινοι", ηττήθηκαν δίκαια με 2-0 και αποχαιρέτησαν το Γιουρόπα Λιγκ.

21:51

Τέλος αγώνα: Άγιαξ - Παναθηναϊκός 2-0.

21:48

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:46

Άνθρωπος του αγώνα ο Φαν ντε Μπέικ, όπως ψηφίστηκε από τους Ολλανδούς δημοσιογράφους.

21:43

Διαδικαστικά τα τελευταία λεπτά.

21:39

Σφίγγει τα δόντια ο Πορτογάλος και συνεχίζει.

21:36

Κράμπα ο Ζέκα, επίσης προερχόμενος από τραυματισμό.

21:36

Oι "πράσινοι" έχουν περάσει ελάχιστες φορές τη σέντρα στο β' ημίχρονο.

21:32

75': Τρίτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Ρινάλντι στη θέση του Ιμπάρμπο.

21:31

Μόνο οι οπαδοί του Παναθηναϊκού ακούγονται στο γήπεδο. Που να νικούσε κιόλας η ομάδα τους...

21:29

72': Οφσάιντ ο Ζέκα.

21:28

71': Ψηλοκρεμαστό σουτ του Φαν ντε Μπέικ, η μπάλα λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Στιλ.

21:26

69': Δεύτερη αλλαγή για τον Άγιαξ. Ο Ντε Γιονγκ στη θέση του Σένε. Το περιβραχιόνιο στον Τέτε.

21:23

Δεν υπάρχει Παναθηναϊκός στο β' ημίχρονο. Μόνο οι οπαδοί του...

21:20

63': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Λεντέσμα στη θέση του Βιγιαφάνιες.

21:20

62': Πρώτη αλλαγή για τον Άγιαξ. Ο Κλέμεντ στη θέση του Γιουνές.

21:17

62': Νέο λάθος στην "πράσινη" άμυνα, ο Κασιέρα σουτάρει πάνω από τα δοκάρια.

21:15

58': Ψηλοκρεμαστό σουτ του Σένε, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του "τριφυλλιού".

21:14

57': Πρώτη -αναγκαστική- αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Ιβανόφ στη θέση του Σάμπα, ο οποίος έπαθε υποτροπή στον τραυματισμό του.

21:14

56': Νέα καλή στιγμή για τον Άγιαξ. Σουτ του Φαν ντε Μπέικ, η μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

21:11

54': Κίτρινη στον Γουακάσο.

21:10

Πώς να διεκδικήσει μία ομάδα την παραμικρή διάκριση, όταν οι παίκτες της κάνουν τόσο εύκολα λάθη; Στιλ και Χουλτ, ουσιαστικά, έχουν... γράψει το 2-0.

21:08

Λάθος του Χουλτ, ο Τέτε του κλέβει εύκολα την μπάλα, σημαδεύει, σουτάρει εκτός περιοχής και νικά τον Στιλ.

21:07

50': ΓΚΟΛ! ΑΓΙΑΞ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 2-0

21:03

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο.