0
19:08

Τέλος του αγώνα

19:07

90+5': Σέντρα του Κούτρη, κεφαλιά του Τζημόπουλου άουτ.

19:03

90+1' Σουτ του Βιδάλ, άουτ.

19:02

+4' καθυστερήσεων...

18:59

87': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό! Ο Ζεζίνιο αντικαθίσταται από τον Μεντί.

18:59

87': Κίτρινη κάρτα στον Ζάιρο για "θέατρο".

18:52

80': Ο Ακόστα εκτελεί κόρνερ από αριστερά, διώχνει ο Τριποτσέρης.

18:48

76': Στη θέση του Κόντε πέρασε ο Βιδάλ.

18:45

73': Κίτρινη κάρτα στον Κούτρη για φάουλ στον Τόνι Σίλβα.

18:45

71': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Στη θέση του Καραμπουέ πέρασε ο Γιακουμάκης.

18:43

71': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Ο Ακόστα εκτελεί φάουλ από αριστερά, ο Ναμάσκο διώχνει με γροθιά και επωφελείται ο Γιάκος που κοντάρει στα σώματα!

18:41

69': Ο Τόνι Σίλβα φεύγει στην πλάτη του Κούτρη, αλλά κάνει κακό τελείωμα με τη μπάλα να καταλήγει σε πλάγιο άουτ!

18:41

69': Αδύναμο σουτ του Κόντε, άουτ μετά από απόκρουση του Ουόν.

18:40

68': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Ζάιρο αντικαθιστά τον Μαμπουλού.

18:37

65': Ο Ακόστα εκτελεί, διώχνουν οι φιλοξενούμενοι...

18:37

65': Κόρνερ παραχωρεί ο Καραμπουέ από δεξιά για τον ΠΑΣ στην πάσα του Γιάκου.

18:35

63': Απίθανη ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα! Ο Καρανίκας πατά στην περιοχή των φιλοξενούμενων και γυρίζει στον νεοεισελθόντα Ισπανό που σουτάρει αδύναμα πάνω στον Ναμάσκο!

18:34

62': Αλλαγή για τον ΠΑΣ! Ο Ακόστα αντικαθιστά τον Κοζορώνη.

18:33

60': Σουτ του Γιάκου προσκρούει στον Καραμπουέ και ο Ναμάσκο μπλοκάρει τη μπάλα.

18:30

Η φάση ξεκίνησε από πάσα του Καραμπουέ που ανέμενε πάσα εντός περιοχής των γηπεδούχων και βρισκόταν σε καλύτερη θέση...

18:29

57': Τετ - α - τετ ο Μάντζιος απέναντι στον Περιστερίδη που αποκρούει αρχικά με τα πόδια και μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια!

18:28

56': Μακρινό σουτ του Καλτσά, άουτ.

18:27

55': Ο Κοζορώνης εκτελεί από δεξιά, διώχνει ο Τόνι Σίλβα.

18:27

55': Δυνατό βολέ του Λίλα που ξεφεύγει από τον Ζεζίνιο σε κόρνερ ο Ναμάσκο.

18:18

Σέντρα στο β' ημίχρονο

18:17

46': Πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Καλτσάς αντικαθιστά τον Μαχαίρα.