Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

23:41

Όλοι οι διεθνείς πάνω στον Τζαβέλλα, τον χρυσό σκόρερ. Και τώρα καταχειροκροτούνται από τον κόσμο οι παίκτες του Σκίμπε.

23:40

Λήξη αναμέτρησης, 1-1. Ωστόσο, η ισοπαλία μοιάζει με νίκη με τον τρόπο που ήρθε. Έβγαλε χαρακτήρα η Ελλάδα και μένει πάνω από την Βοσνία.

23:39

Ο Παπασταθόπουλος εκτελεί πλάγιο, η μπάλα απομακρύνεται και ο Τζαβέλλας πιάνει μία βολίδα και εκτελεί τον Μπέγκοβιτς. Τρομερό σουτ, η μπάλα καρφώθηκε στο παραθυράκι.

23:39

90'+5: ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

23:38

90'+5: Κίτρινες σε Τζαβέλλα και Βράνιες.

23:36

90'+3: Κίτρινη στον Γιάγιαλο.

23:36

Ροκανίζουν τον χρόνο όσο μπορούν οι Βόσνιοι.

23:34

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:30

87': Μπίτσακτσιτς αντί Χαΐροβιτς για τη Βοσνία.

23:30

87': Στη θέση του Μάνταλου ο Καρέλης για την Ελλάδα.

23:27

84': Στη θέση του Ιμπίσεβιτς ο Τζούριτς για τη Βοσνία.

23:25

82': Ευκαιρία για την Βοσνία! Ο Πιάνιτς εκτελεί φάουλ, ο Ιμπίσεβιτς παίρνει ανενόχλητος την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

23:23

80': Κίτρινη στον Λούλιτς και στον Παπασταθόπουλο.

23:23

80': Κόκκινες σε Τζέκο (2η κίτρινη) και Παπαδόπουλο. Δεν είναι σαφές γιατί αποβάλλεται ο Έλληνας διεθνής. Πρέπει να έκανε κάτι την ώρα που υπήρξε η σύρραξη.

23:22

Έχουν σταματήσει οι διαιτητές και τα λένε μεταξύ τους πριν βγουν οι όποιες κάρτες.

23:20

Απίστευτα πράγματα από τους Βόσνιους. Ο Τζέκο κατεβάζει το σορτσάκι του Παπασταθόπουλου και στη συνέχεια υπάρχει σύρραξη. Μπαίνουν μέσα άνθρωποι και από τον πάγκο της Βοσνίας! Έπεσαν και αντικείμενα από την εξέδρα.

23:18

74': Μεγάλη ευκαιρία για τη Βοσνία! Ο Λούλιτς από αριστερά κάνει την κάθετη προς το πέναλτι και ο Πιάνιτς εντελώς αμαρκάριστος αστοχεί.

23:15

72': Ευκαιρία για την Ελλάδα! Ο Τοροσίδης βγάζει τη σέντρα, ο Μήτρογλου δεν εκμεταλλεύεται το λάθος του Σούνιτς και ο τελευταίος του παίρνει την μπάλα.

23:13

70': Σούνιτς αντί Σπάχιτς για τη Βοσνία.

23:12

Στο έδαφος ο Σπάχιτς, προσωρινή διακοπή.

23:11

67': Ο Τζέκο μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, ο Παπασταθόπουλος τον τζαρτζάρει και ο Καρνέζης αποκρούει το δυνατό σουτ του.

23:10

Ανακοινώθηκε από τα μεγάφωνα πως κόπηκαν 20.075 εισιτήρια.

23:09

66': Κίτρινη στον Πιάνιτς.

23:08

65': Κίτρινη στον Χαΐροβιτς.

23:07

64': Μακρινό σουτ από τον Μάνταλο, κανένα πρόβλημα για τον Μπέγκοβιτς.

23:04

61': Στη θέση του Μανιάτη ο Γιαννιώτας για την Ελλάδα. Δεξιά πηγαίνει ο Γιαννιώτας και αριστερά ο Μάνταλος. Στο κέντρο μετακινείται ο Σταφυλίδης.

23:02

59': Κόρνερ για την Ελλάδα. Ο Φορτούνης το εκτελεί, ο Παπασταθόπουλος παίρνει την κεφαλιά και εύκολα ο Μπέγκοβιτς μπλοκάρει.

23:01

Έχει μπει πολύ καλύτερα η Ελλάδα στο δεύτερο ημίχρονο.

22:58

55': ΔΟΚΑΡΙ για την Ελλάδα! Βολίδα από τον Φορτούνη, ο Μπέγκοβιτς βρίσκει ελάχιστα την μπάλα και εκείνη στη συνέχεια πάει στο δεξί δοκάρι.

22:55

52': Κόρνερ για τη Βοσνία. Ο Πιάνιτς το εκτελεί και περνά ανεκμετάλλευτο.

22:53

Περισσότεροι από 25.000 πια στις εξέδρες, προσπαθούν να εμψυχώσουν την Εθνική.

22:52

48': Εξαιρετικό τάκλιν του Παπαδόπουλου στον Τζέκο που θα έφευγε μόνος του.