1
23:06

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

23:06

Το σημαντικό ματς είναι αυτό της Κυριακής κόντρα στη Βοσνία. Το σημερινό ήταν απλώς ένα τεστ και μία ευκαιρία για να κάνει ο Μίκαελ Σκίμπε πειράματα.

23:05

Λήξη αναμέτρησης, ήττα για την Ελλάδα με 1-0.

23:03

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:02

89': Μακρινό σουτ από τον Φορτούνη, άουτ η μπάλα.

23:01

88': Κίτρινη στον Μαρτίνοβιτς.

22:59

87': Τοροσίδης αντί Παπαδόπουλου για την Ελλάδα.

22:55

83': Καλό σουτ από τον Καρέλη, μπλοκάρει ο Τσέρνι.

22:50

78': Κίτρινη στον Σίτοφ.

22:48

76': Κίτρινη στον Παπασταθόπουλο.

22:48

76': Τζαβέλλας αντί Σταφυλίδη για την Ελλάδα.

22:45

73': Ρίος αντί Σαβίτσκι για τη Λευκορωσία.

22:44

71': Κακό σουτ από τον Διαμαντάκο εκτός ισορροπίας, ψηλά φεύγει η μπάλα.

22:42

68': Δοκιμάζει το πόδι του ο Φορτούνης και αποκρούει ο Τσέρνι.

22:41

67': Φορτούνης αντί Γιαννιώτα για την Εθνική.

22:38

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Ταχτσίδης.

22:36

64': Αδύναμο πλασέ από τον Διαμαντάκο, εύκολα ο Τσέρνι.

22:34

61': Διπλή αλλαγή για τη Λευκορωσία, Λάπτσεφ και Κένιτς βγαίνουν Κιρνολένκο και Κόρζουρ μπαίνουν.

22:29

56': Στη θέση του Χλεμπ ο Γκορντέιτσουκ για τη Λευκορωσία.

22:28

55': Καλή σέντρα από τον Σταφυλίδη, κόβει ο Μαρτίνοβιτς.

22:24

51': Σουτ στην κίνηση από τον Τζιόλη, ψηλά φεύγει η μπάλα.

22:22

50': Κόρνερ για την Ελλάδα. Το εκτελεί ο Γιαννιώτας και η μπάλα απομακρύνεται.

22:19

46': Οι Μαρτίνοβιτς και Βαλάτσκο στη θέση των Παλιάκοφ, Πολιτέβιτς για τη Λευκορωσία.

22:19

46': Παπασταθόπουλος, Διαμαντάκος και Ταχτσίδης για την Ελλάδα αντί των Μανιάτη, Σάμαρη και Μάνταλου