Η Κέρκυρα επικρατεί με 2-0 της Βέροιας για τη 10η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας.

19:03

Τέλος του αγώνα

19:03

90+4' Σουτ του Γεωργίου, άουτ.

19:01

+3' καθυστερήσεων...

18:58

88': Ο Αντιλέχου περνά στο ματς αντί του Νίκιτς.

18:56

86': Στο μεταξύ η βροχή έχει ενταθεί και κάνει δύσκολη την προσπάθεια που καταβάλλουν οι 22 ποδοσφαιριστές.

18:55

84': Ο Κουτζαβασίλης αποκρούει την εκτέλεση του Μεληκιώτη!

18:53

83': Ο Βενέτης ανατρέπει τον Μεληκιώτη εντός περιοχής και ο διαιτητής υποδεικνύει -σωστά- πέναλτι.

18:52

82': Βολέ του Γεωργίου πάνω στον Λόπεθ.

18:50

80': Σέντρα του Ζαραδούκα, άουτ.

18:46

76': Ο Επστάιν αντικαθιστά τον Κόντο.

18:39

69': Ο Ζορμπάς αντικαθιστά τον Ανδρεόπουλο.

18:35

66': Διπλή αλλαγή για τη Βέροια! Ο Μεληκιώτης αντικαθιστά τον Βασιλαντωνόπουλο, ενώ ο Σαρπόνγκ περνά στη θέση του Χαροντάκη.

18:32

62': ΓΚΟΛ! Ο Ζαραδούκας εκτελεί κόρνερ από αριστερά και ο Τουράμ παίρνει την κεφαλιά με τη μπάλα να καταλήγει στην αριστερή γωνία του Λόπεθ για το 2-0!

18:31

62': Κόρνερ παραχωρεί ο Άρτσε.

18:29

59': Σουτ του Ζορμπά, άουτ!

18:22

53': ΓΚΟΛ για την Κέρκυρα! Εκτέλεση κόρνερ του Ζαραδούκα και ο Μαλόν με το σώμα έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του!

18:21

52': Σουτ του Ζορμπά, πέφτει ο Λόπεθ στην αριστερή γωνία του!

18:16

47': Μεγάλη ευκαιρία για την Κέρκυρα! Ο Τουράμ "άδειασε" τον Σισοκό και σουτάρει με τον Λόπεθ να διώχνει με τα πόδια!

18:15

46': Έναρξη β' ημιχρόνου

18:01

Ημίχρονο στο ΕΑΚ Κέρκυρας

18:01

45': Σουτ του Σιόντη πάνω στον Λόπεθ.

17:56

42': Κίτρινη κάρτα στον Ζορμπά.