16:54

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Αστέρα με 2-1.

16:51

16:50

90': Κίτρινη στον Καρανίκα.

16:49

Σε θέση φορ έχει πάει ο Μπέριος για να παίρνει τις κεφαλιές.

16:46

86': Στη θέση του Φαρίνια ο Ιωαννίδης για τον Αστέρα.

16:43

83': Απευθείας φάουλ από τον Μάσα, ψηλά η μπάλα.

16:42

82': Κίτρινη στον Λίλα.

16:39

79': Καρανίκας αντί Μπουκουβάλα για τον ΠΑΣ.

16:37

Ο Φερνάντες βγάζει ωραία μπαλιά, ο Μάσα παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στη γωνιά του Περιστερίδη για το 1-2. Πολύ κακή η αντίδραση του Μπουκουβάλα.

16:37

77': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

16:36

76': Στη θέση του Κοζορώνη ο Βιδάλ για τον ΠΑΣ.

16:35

75': Μάσα αντί του Τσιλιανίδη για τον Αστέρα.

16:33

Ο Γιαννούλης βγάζει τη σέντρα, ο Φαρίνια παίρνει την κεφαλιά και κάνει το 1-1. Πήγε αργοπορημένα πάνω του ο Μιχαήλ.

16:32

72': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

16:28

Προσπαθεί να αντιδράσει ο Αστέρας, αλλά προς το παρόν απλώς κυκλοφορεί την μπάλα.

16:24

64': Στη θέση του Ευαγγέλου ο Κυριακόπουλος για τον Αστέρα.

16:23

Ο Κοζορώνης εκτελεί το κόρνερ και ο Ζάιρο με καρφωτή κεφαλιά εκτελεί τον Ντοναρούμα. Έχει χάσει κατά κράτος την εναέρια μονομαχία ο Φαρίνια.

16:23

63': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ!

16:22

62': Κόρνερ για τον ΠΑΣ και διακοπή. Στο έδαφος ο Ευαγγέλου, που αντιμετωπίζει πρόβλημα με κράμπες.

16:18

58': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Βγαίνει η σέντρα από τον Κούτρη, ο Μαμπουλού παίρνει την κεφαλιά και δεν βρίσκει στόχο.

16:15

55': Στη θέση του Κόντε ο Γιάκος για τον ΠΑΣ.

16:12

52': Ευκαιρία για τον Αστέρα! Γίνεται το γύρισμα από τον Καλτσά και ο Τζημόπουλος βάζει την προβολή και σταματά την μπάλα στη μικρή περιοχή. Πρώτος πήγε ο Περιστερίδης και μπλόκαρε.

16:10

50': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Το εκτελεί ο Κοζορώνης και ο Τσουκαλάς απομακρύνει.

16:06

16:04

Άργησαν να μπουν οι παίκτες του ΠΑΣ.

16:02

15:47

15:47

45'+1: Κίτρινη στον Ευαγγέλου.

15:45

44': Κόρνερ για τον Αστέρα, η φάση τελειώνει με σφύριγμα του Παπαπέτρου. Μάλλον φάουλ θα έδωσε γιατί οφσάιντ δεν υπήρχε σε καμία περίπτωση.