Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

23:54

Κάκιστοι οι "ασπρόμαυροι", ολική κατάρρευση μετά το γκολ.

23:53

Λήξη αναμέτρησης, ήττα για τον ΠΑΟΚ με 1-0. Πιθανότατα αυτό το αποτέλεσμα θα σημάνει και τον αποκλεισμό του, αφού πολύ δύσκολα θα καλύψει το χαμένο έδαφος.

23:51

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων

23:49

90': Ο Ρεϊνάλντο κάνει ωραία ντρίμπλα, δεν τον σταματά κανείς και με έγκαιρη έξοδο ο Γλύκος σώζει την εστία του.

23:48

88': Ισμαΐλοφ αντί Μουαρέμ για την Καραμπάκ.

23:47

87': Ευκαιρία για την Καραμπάκ! Ο Μουαρέμ μπαίνει από αριστερά στην περιοχή, κάνει και το γύρισμα και οι Τζαβέλλας αρχικά και Βαρέλα στη συνέχεια κόβουν λίγο πριν τη γραμμή.

23:45

85': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Λέοβατς κάνει το γύρισμα και λίγο έξω από τη μικρή περιοχή δεν μπορεί να βρει στόχο.

23:41

82': Κίτρινη για θέατρο στον Περέιρα. Έπεσε πολύ εύκολα ο Αργεντινός.

23:41

81': Σακχόφ αντί Τσίμιροτ για τον ΠΑΟΚ.

23:37

77': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Το εκτελεί ο Περέιρα στο πρώτο δοκάρι και η μπάλα απομακρύνεται.

23:36

77': Στη θέση του Εντλόβου ο Ρεϊνάλντο για την Καραμπάκ.

23:35

Στο έδαφος τώρα ο Εντλόβου και γιούχα από την εξέδρα.

23:32

73': Τιάμ αντί Μπίσεσβαρ για τον ΠΑΟΚ.

23:32

Σαστισμένοι οι παίκτες του ΠΑΟΚ, έχει στραβώσει για τα καλά το ματς.

23:29

Ο Μίτσελ βρίσκει λίγο χώρο, κάνει πολύ ωραίο σουτ εκτός περιοχής και εκτελεί τον Γλύκο. Δύσκολα θα μπορούσε να αντιδράσει ο τερματοφύλακας του ΠΑΟΚ, λάθος του Βαρέλα που τον κοιτούσε και δεν έπεσε πάνω του.

23:28

69': ΓΚΟΛ για την ΚΑΡΑΜΠΑΚ!

23:24

64': Αλλαγή για την Καραμπάκ, στη θέση του Αμιργκουλίγιεφ ο Μίτσελ, ο οποίος συστήθηκε στο ελληνικό κοινό με τη φανέλα της ΑΕΚ.

23:22

62': Ο Περέιρα δοκιμάζει το πόδι του και αστοχεί.

23:20

60': Περέιρα αντί Μυστακίδη για τον ΠΑΟΚ.

23:17

58': Ωραία γυρνά το σώμα του ο Αθανασιάδης, αλλά το τελείωμά του είναι τραγικό.

23:16

56': Κίτρινη στον Τζαβέλλα, που ζήτησε να αποβληθεί ο Μεντβέντεφ. Χαρίστηκε στον στόπερ της Καραμπάκ ο διαιτητής.

23:14

54': Μακρινό σουτ του Μυστακίδη, εύκολα ο Σεχίτς.

23:12

Προβληματικά ξεκινά ο ΠΑΟΚ.

23:08

48': Ο Εντλόβου βγάζει ωραία κάθετη για τον Κιντάνα, τον οποίο κόβει την τελευταία στιγμή ο Λέοβατς.

23:05

23:04

23:01

Έτσι έχει διαμορφωθεί η βαθμολογία με τα αποτελέσματα του ημιχρόνου με τη Φιορεντίνα να νικά με 2-0:
1. Φιορεντίνα 10 (10-2)
2. ΠΑΟΚ 5 (2-3)
3. Καραμπάγκ 5 (5-7)
4. Σλόβαν Λίμπερετς 1 (4-9)

22:50

22:49

45': Ο Αλμέιδα δοκιμάζει το πόδι του και δεν βρίσκει στόχο.

22:47

Κυκλοφορούν την μπάλα τα στόπερ του ΠΑΟΚ και είναι εμφανές πως δεν ξέρουν πού να τη δώσουν. Κλείνει καλά τους χώρους η Καραμπάκ.

22:43

Να κρατούν την μπάλα οι παίκτες του ζητά ο Ίβιτς.

22:39

35': Στην κίνηση προσπαθεί να εκτελέσει ο Τσίμιροτ, αλλά δεν πιάνει καλά το σουτ.

22:36

32': Οφσάιντ ο Κιντάνα, ο οποίος βρέθηκε μόνος του με τον Γλύκο. Ο πρώτος καλός συνδυασμός, πάντως, για τους φιλοξενούμενους.

22:36

Δυσφορία στην εξέδρα για τα δύο λάθη του Ροντρίγκες σχεδόν στην ίδια επίθεση.

22:33

Πιέζει ο ΠΑΟΚ και αυτό δημιουργεί προβλήματα στους Αζέρους.

22:29

24': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Ο Αθανασιάδης παίρνει την πρώτη κεφαλιά από την εκτέλεση του Ροντρίγκες και στη συνέχεια με δυσκολία απομακρύνεται.

22:27

22': Δυνατό σουτ από τον Μυστακίδη εκτός περιοχής, ο Σέχιτς πραγματοποιεί καλή επέμβαση.

22:25

21': Πολύ ωραία προσωπική ενέργεια από τον Κάνιας, ο Χουσεΐνοφ τον σταματά με τάκλιν στην περιοχή και παραχωρεί κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

22:22

Προσπαθούν να ισορροπήσουν οι φιλοξενούμενοι.

22:19

14': Ο Εντλόβου δοκιμάζει το πόδι του εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

22:18

13': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Το εκτελεί ο Ροντρίγκες και μπλοκάρει ο Σέχιτς.

22:14

9': Ο Μυστακίδης βγάζει σέντρα από δεξιά, ο Αθανασιάδης πιάνει γυριστό στην κίνηση και αστοχεί.

22:11

Διατεθειμένη να κάτσει πίσω και να περιμένει είναι η Καραμπάκ.

22:08

4': Κίτρινη σε Αθανασιάδη και Μεντβέντεφ. Ο αρχηγός του ΠΑΟΚ θα χάσει το ματς με τη Φιορεντίνα.

22:07

Στα χέρια οι παίκτες των δύο ομάδων. Ακόμα και τώρα ο Αθανασιάδης έχει έντονο διάλογο με τον Σέχιτς.

22:05

22:03

Η είδηση είναι η επιστροφή του Τζαβέλλα στην ενδεκάδα για πρώτη φορά μετά τον τραυματισμό του. Φανέλα βασικού πήρε και ο Μυστακίδης.

22:01

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

21:59

Πολλά τα κενά καθίσματα, αλλά υπάρχει κόσμος στην Τούμπα.

21:57

Αντιλαμβάνεται κανείς πως οι Θεσσαλονικείς θέλουν νίκη σήμερα ώστε να κάνουν βήμα πρόκρισης.