1
20:21

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

20:01

Βολική και καλή ισοπαλία για τον Ολυμπιακό στην υπόθεση πρόκριση, αν και μπορούσε και το τρίποντο.

19:51

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Αστάνα - Ολυμπιακός 1-1.

19:50

90'+4: Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Σέντρα Σεμπά από τα δεξιά, κεφαλιά Καρντόσο, ένα μέτρο έξω από το αριστερό δοκάρι.

19:49

90'+3: Αλλαγή για την Αστάνα. Ο Νατζαριάν αντί του Καμπανάνγκα.

19:47

90'+1: Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Ολυμπιακός. Ανδρούστος στη θέση του Μάρτινς.

19:47

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

19:46

90': Μακρινό σουτ Μπουχαλάκη, πολλά μέτρα άστοχο.

19:42

86': Διαγώνιο σουτ Καμπανάνγκα από θέση μέσα αριστερά, δεν έχει πρόβλημα ο Λεάλι.

19:41

85': ΔΟΚΑΡΙ γιά τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ! Τυφλό διώξιμο των αμυντικών της Αστανά, μονοκόμματο σουτ Μάρτινς από το ύψος της περιοχής, η μπάλα με τη βοήθεια του Έριτς, σταματά σην οριζόντια δοκό, πέφτει στη γραμμή και στη συνέχεια την μπλοκάρει ο τερματοφύλακας των γηπεδούχων.

19:38

83': Οφσάιντ ο Τομάσι.

19:38

82': Πρώτη αλλαγή για την Αστάνα. Ο Κουλμπέκοφ στη θέση του Ντεσπότοβιτς.

19:36

80': Δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Ρομαό αντί Καμπιάσο.

19:32

76': Κόρνερ για τον Ολυμιακό. Σεμπά εκτελεί, υπάρχει επιθετικό φάουλ...

19:29

73': Μετά από τυφλό διώξιμο των αμυντικών της Αστάνα η μπάλα φτάνει στον Ελιονούσι, δυνατό σουτ από θέση έξω αριστερά, πέφτει και διώχνει σε κόρνερ ο Έριτς. Στην εξέλιξη κεφαλιά του Βιάνα, άουτ.

19:28

72': Κίτρινη στον Λογκβινένκο.

19:27

71': Οφσάιντ ο Τομάσι.

19:26

70': Ευκαιριά για τον Ολυμπιακό. Καλοτραβηγμένο σουτ Ελιονούσι έξω από την περιοχή, διώχνει σε πρώτο χρόνο ο Έριτς, για να απομακρυνθεί οριστικά ο κίνδυνος σε δεύτερο χρόνο.

19:24

68': Φάουλ για τον Ολυμπιακό με τον Σεμπά από τα αριστερά, κεφαλιά (δύσκολη) του Βιάνα, εύκολα μαζεύει ο Έριτς,.

19:20

64': Πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Ελιουνούσι στη θέση του Μανθάτη.

19:18

62': Κίτρινη στον Μπουχαλάκη.

19:16

60': Επικίνδυνη σέντρα-σουτ Τομάσι από τα δεξιά, διώχνει ο Λεάλι.

19:13

57': Κίτρινη στον Τομάσι. Η πρώτη στο ματς.

19:12

56': Καλή στιγμή για την Αστάνα. Σέντρα Τουμάσι από τα δεξιά, κεφαλιά Καμπανάνγκα υπό την πίεση του Μποτία, άουτ.

19:11

55': Συρτό διαγώνιο σουτ Τουμάσι μέσα από την περιοχή, είναι άστοχο.

19:09

53': Ο Σεμπά άφησε για τον Καρντόσο, σουτ έξω από την περιοχή και αριστερά, άουτ.

19:06

50': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Από τα αριστερά ο Μάρτινς, κεφαλιά Μποτιά, που έρχεται από πίσω στο δεύτερο δοκάρι, μόλις άουτ.

19:03

47': Κόρνερ για την Αστάνα, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:01

46': Έναρξη β΄ημιχρόνου.