2
16:56

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

16:55

Εντυπωσιακό, αν μη τι άλλο ματς παρακολουθήσαμε στη Ριζούπολη. Η Καλλιθέα αδικείται με την ήττα, ήταν χάρμα ιδέσθαι κατά διαστήματα όμως πλήρωσε ακριβά ορισμένα αμυντικά λάθη.

16:52

Λήξη της αναμέτρησης, νικηφόρα πρεμιέρα στη Β' Εθνική για τον Απόλλωνα σε ένα φανταστικό ματς απέναντι στην Καλλιθέα (3-2).

16:51

94': ΓΚΟΛ για τον Απόλλωνα! Με πολύ τυχερό τρόπο φτάνουν στο νικητήριο γκολ οι γηπεδούχοι, καθώς μετά από απανωτές κόντρες στην περιοχή της Καλλιθέας η μπάλα φτάνει στον αφύλακτο Αλμπάνη που από πλεονεκτική θέση λυτρώνει τους γηπεδούχους για το τελικό 3-2.

16:47

90': Τρία λεπτά θα είναι οι καθυστερήσεις.

16:45

88': Αλλαγή για την Καλλιθέα, Τσώνης αντί Σταμόπουλου.

16:45

88': Σε ήρωα του Απόλλωνα έχει εξελιχθεί ο Χιώτης, καθώς ο Ηλιάδης βγάζει τετ α τετ τον Τσίπρα με τον γκολκίπερ του Απόλλωνα που σώζει ξανά την εστία του.

16:43

86': Διακοπή λόγω τραυματισμού του Σταμόπουλου.

16:41

84': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα, από μπαλιά του Κάσσου ο Διαμαντόπουλος μπαίνει στην περιοχή και σουτάρει, ωραία απόκρουση του Ντούνη.

16:38

81': Ακόμη μία ευκαιρία για την Καλλθιέα και ακόμη μία απόκρουση του Χιώτη σε σουτ του Μπέλη.

16:38

81': Κίτρινη κάρτα στον Μουκτάρη.

16:37

80': ΓΚΟΛ για τον Απόλλωνα! Γκάφα ολκής του Λεβέντη, το εκμεταλλεύεται ο Κάσσος που δίνει έτοιμο γκολ στον Διαμαντόπουλο και εκείνος απλά σπρώχνει τη μπάλα στα δίχτυα για το 2-2.

16:36

79': Νέα μεγάλη ευκαιρία για την Καλλιθέα, ο Γκίνη βγάζει τον Σταματάκο μόνο δεξιά στην περιοχή και ο τελευταίος πλασάρει, νέα σωτήρια επέμβαση του Χιώτη.

16:34

77': Αλλαγή και για τον Απόλλωνα, αντί του Πουρτουλίδη ο Γκούφας.

16:33

76': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Στη θέση του Μάκο μπαίνει ο Κατσικογιάννης.

16:32

75': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ορθώς ο Κάσσος.

16:32

75': Μίνι διακοπή λόγω τραυματισμού του Μάκο.

16:29

72': Ασχημα εκτελεσμένο το κόρνερ, απομακρύνει χωρίς δυσκολία με το κεφάλι ο Κύργιας.

16:29

72': Ωραία προσπάθεια του Ηλιάδη που μπαίνει από αριστερά στην περιοχή, όμως δεν κάνει σωστά την πάσα και οι αμυντικοί παραχωρούν κόρνερ.

16:26

69': Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για τους γηπεδούχους. Από μπαλιά του Κάσσου, ο Διαμαντόπουλος βγαίνει τετ α τετ με τον Ντούνη, ομως πλασάρει άψυχα και ο γκολκίπερ της Καλλιθέας μπλοκάρει με ευκολία.

16:25

68': Ορθώς ακυρώνεται γκολ του Απόλλωνα, καθώς ο Διαμαντόπουλος έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα από θέση οφσάιντ.

16:23

66΄: Αλλαγή για την Καλλιθέα, στη θέση του Σμυρλή μπαίνει ο Ηλιάδης.

16:22

65': Οφσάιντ υποδεικνύεται ο Κάσος που έφευγε από τα αριστερά, μάλλον λανθασμένη η απόφαση.

16:21

64': Κίτρινη κάρτα στον Ντούνη για διαμαρτυρία.

16:16

59': Νέα μεγάλη ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους. Μετά από ωραία εναλλαγή της μπάλαας με τον Μάκο, ο Τσίπρας περίπου τρία μέτρα έξω από την περιοχή εξαπολύει δυνατό σουτ και η μπάλα τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι του Χιώτη, με τους αμυντικούς κατόπιν να διώχνουν σε κόρνερ.

16:11

54': Το κόρνερ για τους φιλοξενούμενους περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:11

54': Τεράστια χαμένη ευκαιρία για την Καλλιθέα! Μπέλης και Τσίπρας παίζουν το ένα-δύο έξω από την περιοχή και από πλεονεκτική θέση ο Μπέλης πλασάρει, με τον Χιώτη να διώχνει σωτήρια σε κόρνρ