Αποτελεσματικός ο Ολυμπιακός, ο οποίος είχε τον έλεγχο στο δεύτερο ημίχρονο.

21:29

Ληξη αναμετρησης, τελικο αποτελεσμα Ατρομητος - Ολυμπιακος 0-1.

21:27

90'+4: Κόρνερ για τον Ολυμπιακο. πλασαριστα και νεο, ανεκμεταλλευτο.

21:24

90'+1: Κίτρινη στον Λε Ταλέκ.

21:24

90'+1: Κίτρινη στον Φιγκέιρας.

21:23

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων...

21:22

90': Σουτ Πάρντο από θέση μέσα δεξιά και υπό πίεση, άουτ.

21:21

89': Δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Ρομαό αντί του Φορτούνη.

21:20

88': Εκτεθειμένος ο Λημνιός. Σωστό και αυτό το οφσάιντ.

21:17

85': Ολοκληρώνει τις αλαγές του Ατρόμητου ο Κορακάκης. Ο Δ. Παπαδόπουλος στη θέση του Στόιτσεφ.

21:16

84': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Μπάρντο στη θέση του Ελιουνούσι.

21:13

81': Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Ο Στόιτσεφ κινείται από τα αριστερά, σουτ υπό πίεση, μπλοκάρει ο Καπίνο.

21:08

76': Οφσάιντ ο Ελιουνούσι. Σωστό.

21:04

72': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Λημνιός ατη θέση του Βασιλείου.

21:02

70': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Ρέτσος από τα αριστερά γύρισε για τον Ιντεγιε, που κάνει καλοτραβηγμένο πλασέ, πέφτει στην αριστερή γωνιά του και διώχνει σωτήρια ο Γκορμπούνοφ.

20:59

67': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα δεξιά με τον Ούμπιντες, διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.

20:58

66': Ο Φορτουνης από τα αριστερά βγάζει συρτά για τον Μιλιβόγεβιτς, σουτ από το ημικύκλιο, άουτ.

20:56

64': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μπρίτο στη θέση του Μπάγκα.

20:52

60': Οφσάιντ ο Ελιουνούσι. Σωστή υπόδειξη.

20:50

58': Σέντρα-σουτ Κιβρακίδη από τα δεξιά, απευθείας άουτ.

20:46

Σέντρα Φορτούνη από τα δεξιά, κεφαλιά Ιντέγιε από κοντά και στα δίχτυα, 0-1.

20:46

54': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:40

Μετά από δύο λεπτά το ματς αρχίζει και με τα μεγάφωνα να προειδοποιούν...

20:39

Διακοπή στο Περιστέρι από τον Δελφάκη. Οπαδός του Ατρόμητου πέταξε ένα μπουκάλι με νερό στο βοηθό Κασσαβέτη. Οι άλλοι φίλαθλοι των γηπεδούχων έβγαλαν εκτός εξέδρας των υπεύθυνο...

20:38

46': Κίτρινη στον Κιβρακίδη.

20:38

46': Έναρξη β΄ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

20:22

Καλύτερος και κινητικότατος ο Ατρόμητος στο πρώτο μισό του ματς απέναντι σε έναν κακό Ολυμπιακό με πολλά προβλήματα παντού. Οι Πειραιώτες μπάζουν... νερά στις πτέρυγες, ενώ επιθετικά είναι ακίνδυνοι, χωρίς επί της ουσίας να έχουν καταφέρει να δημιουργήσουν ούτε μία ευκαιρία της προκοπής,

20:20

Λήξη α' ημιχρόνου, στο 0-0 Ατρόμητος και Ολυμπιακός.

20:20

Βέβαια η εξέδρα φωνάζει το... κλασικό "πουλημένε", για τον ρέφερι.

20:17

44': Ο Κεϊτά πέφτει μέσα στην περιοχή του Ολυμπιακού. Κίτρινη για "θέατρο" στον παίκτη του Ατρόμητου. Έχει κάνει βουτιά ο Κεϊτά. Σωστός ο Δελφάκης.

20:16

43': Σέντρα Ούμπιντες από τα δεξιά, κεφαλιά Βασιλείου από το πρώτο δοκάρι, άουτ.

20:15

42': Οφσάιντ ο Στόιτσεφ. Παίζει στα όρια πάντα και βγαίνει εύκολα εκτεθειμένος.

20:13

Στο 40' φτάσαμε, εκτελεί ο Φορτούνης τελικά, απομακρύνουν οι αμυντικοί του Ατρόμητου.

20:12

Έχει χτυπήσει ο Κατράνης και υπάρχει διακοπή...

20:11

Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Από τα αριστερά. Φορτούνης και Σεμπά στην μπάλα

20:10

37': Κίτρινη στον Κατράνη.

20:06

33': Νέο οφσάιντ. Πάλι ο Στόιτσεφ.

20:03

30': Ο Φιγκέιρας μπαίνει από τα δεξιά στην περιοχή του Ατρόμητου, σουτ, άουτ.

20:01

27': Οφσάιντ τουλάχιστον δύο παίκτες του Ατρόμητου, ο Λε Ταλέκ συνεχίζει και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα. Δεν μετρά το γκολ. Σωστή υπόδειξη.

19:59

27': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα δεξιά με τον Ούμπιντες, η μπάλα απομακρύνεται.

19:58

25': Ο Λε Ταλέκ από τα δεξιά αυτή τη φορά βρίσκει τον Στόιτσεφ, που κινείται μέσα στην περιοχή, καθυστερεί, σουτ από αρκετά πλάγια και αριστερά, άουτ.

19:51

19': Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Λε Ταλέκ κλέβει από τον Ντα Κόστα και βγάζει σε θέση τετ α τετ τον Στόιτσεφ, σουτ... φάτσα με το γκολ, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι!

19:48

16': Οφσάιντ ο Λε Ταλέκ. Σωστή υπόδειξη.

19:45

12': Σουτ Ελιουνούσι απο θέση έξω αριστερά, πάνω από την εστία του Ατρόμητου.

19:44

11': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Σεμπά από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:43

10': Αδύναμο πλασέ Ιντέγιε, εύκολα μαζεύει ο Γκορμπούνοφ.

19:39

7': Ζητά πέναλτι ο Ατρόμητος για χέρι του Ντα Κόστα σε προσπάθεια του Στόιτσεφ. Ξεκίνησε από οφσάιντ ο άστος των γηπεδούχων. Ο διαιτητής ήταν κοντά, υπάρχει επαφή, αλλά είναι σχεδόν εξ επαφής, άρα σωστά δεν έδειξε την εσχάτη των ποινών.

19:36

4': Οφσάιντ ο Κατράνης. Λάθος υπόδειξη.

19:34

2': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Ουμπίντες στην εκτέλεση από τα αριστερά, εύκολα διώχνουν από το πρώτο δοκάρι οι αμυντικοί του Ολυμπιακού.

19:33

Έναρξη αναμέτρησης.

19:32

Αλλαγή στο παραπέντε για τους γηπεδούχους στην 11αδα τους. Ο Μπάγκα στη θέση του Τόνσο, ο οποίος ένιωσε ενοχλήσεις στο ζέσταμα.

19:31

Οι παίκτες του Ατρομήτου αφήνουν μια ανθοδέσμη στην κερκίδα των φανατικών φίλων της ομάδας στη μνήμη οπαδού, που έφυγε προσφατα από τη ζωή.

19:29

Και για να συστηθούμε, είμαι ο Δημήτρης Δημητρίου και μαζί θα δούμε το σημαντικότερο ματς του Σαββάτου (29/10) στο πλαίσιο της 9ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας.

19:29

Ατρόμητος και Ολυμπιακός, μαζί με τους διαιτητές κάνουν τώρα την επίσημη εμφάνιση τους στον αγωνιστικό χώρο.

19:16

Οι δύο ομάδες ολοκλήρωσαν την προθέρμανση τους και πλέον μπήκαν στα αποδυτήρια για τις τελευταίες οδηγίες από τους Γιώργο Κορακάκη και Πάουλο Μπέντο αντίστοιχα.

19:12

Ένα μικρό πρόβλημα στην ηλεκτροδότηση υπήρχε στο γήπεδο του περιστερίου, ωστόσο, εδώ και πέντε λεπτά ξεπεράστηκε.