0
21:27

Σας ευχαριστούμε. Καληνύχτα και καλό τριήμερο.

21:24

Από τις 17 τελικές μόνον οι 4 είχαν κατεύθυνση προς την εστία. Πώς να νικήσουν οι "πράσινοι" που έδωσαν ρεσιτάλ αστοχίας; Φυσικά, πολλά μπράβο αξίζουν και οι παίκτες του Αμανατίδη, οι οποίοι πάλεψαν καθ' όλη τη διάρκεια του ματς.

21:24

Τέλος αγώνα: Παναθηναϊκός - Ηρακλής 0-0.

21:22

90+6': Κίτρινη στον Λέτο.

21:18

90+3': Κίτρινη στον Ρέις.

21:18

Επιστρέφει ο Σαραμαντάς.

21:16

90+1': Για τρίτη φορά στο έδαφος ο Σαραμαντάς! Αποχωρεί με τη βοήθεια του ιατρικού επιτελείου.

21:16

90+1': Σέντρα του Μπεργκ από δεξιά, ο Λουντ πιάνει το γυριστό και στέλνει την μπάλα άουτ.

21:15

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:13

88': Κίτρινη στον Μπλέτσα.

21:12

87': Κόρνερ για τον Ηρακλή από αριστερά. Εκτελείται, η μπάλα δεν απομακρύνεται, ο Ιντζόγλου σουτάρει και αστοχεί.

21:11

Φυσικά, δεν φταίει κανένας που σε τόσες ευκαιρίες οι "πράσινοι" δεν έχουν βάλει ένα γκολ...

21:10

Πολλές καθυστερήσεις από τους παίκτες του Ηρακλή.

21:10

85': Κίτρινη στον Βιγιαφάνιες.

21:09

84': Κίτρινη στον Βοσνακίδη.

21:06

81': Τρίτη αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Μπλέτσας στη θέση του Αγγελόπουλου.

21:05

80': Σουτ του Λουντ από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, πολύ αδύναμο. Ο Περνίς μπλοκάρει με άνεση.

21:02

77': Κοντινή σέντρα του Βιγιαφάνιες, ο Κουτρουμπής παίρνει την κεφαλιά, η οποία όμως είναι παντελώς άστοχη.

21:01

75': Κίτρινη στον Μοντέιρο.

20:59

74': Τρίτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Μπεργκ στη θέση του Εμποκού.

20:59

74': Οφσάιντ ο Βοσνακίδης.

20:58

73': Κόρνερ από δεξιά για τον Ηρακλή παραχωρεί ο Ιβανόφ. Ο Κούρος εκτελεί, ο Ιβάνοφ απομακρύνει.

20:58

28': Μακρινό σουτ Μίγγου, άουτ.

20:56

Με τρεις επιθετικούς θα παίξει στο τελευταίο τέταρτο ο Παναθηναϊκός. Ετοιμάζεται και ο Μπεργκ.

20:54

70': Δεύτερη -αναγκαστική- αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Ζιαμπάρης στη θέση του Λάμπρου.

20:53

68': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Λουντ στη θέση του νεαρού Μίγγου.

20:52

67': Φάουλ του Λέτο από καλή θέση, η μπάλα στο τείχος και κόρνερ από αριστερά. Ο Βιγιαφάνιες εκτελεί, η μπάλα δεν απομακρύνεται, ο Ιβανόφ παίρνει την κεφαλιά, ο Περνίς μπλοκάρει.

20:49

Σε διάταξη 4-3-1-2 οι "πράσινοι", με τον Βιγιαφάνιες πίσω από Ιμπάρμπο και Λέτο.

20:49

64': Πρώτη αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Μοντέιρο στη θέση του Πασά.

20:48

63': Πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Λέτο στη θέση του Ρινάλντι.

20:48

Τάσεις αυτοχειρίας σε ακόμη ένα ματς ο Παναθηναϊκός. Προηγήθηκαν τα ματς με Θέλτα, Σταντάρ και Βέροια.

20:47

62': Πλασέ του Ρινάλντι από τη γραμμή της περιοχής, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

20:46

62': Κόρνερ παραχωρεί για καλό και για κακό ο Σαραμαντάς. Ο Βιγιαφάνιες το εκτελεί από δεξιά, οι Ιβανόφ και Κουτρουμπής δεν μπορούν να εκτελέσουν. Η μπάλα σε πλάγιο.

20:45

60': Καλό σουτ του Βιγιαφάνιες από πλάγια θέση εκτός περιοχής, η μπάλα λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι.

20:43

58': Ωραίο τακουνάκι του Ρινάλντι στον Ιμπάρμπο, εκείνος σπαταλά μία ακόμη ευκαιρία για τους "πράσινους". Η μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

20:41

56': Με αξιώσεις στην περιοχή του Παναθηναϊκού ο Ηρακλής. Ο Πασάς γυρίζει για τον Λάμπρου, ο Ιβάνοφ απομακρύνει με ψυχραιμία.