0
19:11

Σας ευχαριστούμε. Καλό σας βράδυ.

19:10

Έπειτα από ένα κακό και επεισοδιακό ματς, ο αρκαδικός σύλλογος πανηγύρισε τη νίκη σε "νεκρό" χρόνο!

19:10

Τέλος αγώνα: Αστέρας Τρίπολης - Βέροια 1-0.

19:08

Γύρισμα του Κώτσιρα από δεξιά στο σημείο του πέναλτι, ο αμαρκάριστος Τσουκαλάς πλασάρει και στέλνει την μπάλα στο αριστερό παραθυράκι της εστίας των φιλοξενούμενων.

19:07

90+5': ΓΚΟΛ! Αστέρας Τρίπολης - Βέροια 1-0.

19:07

90+5': Kίτρινη στον Καντιμοίρη για καθυστέρηση.

19:06

90+4': Μαρκάρισμα του Καλί στον Κώτσιρα. Δεν υπάρχει πέναλτι. Ορθώς πράττει ο Μήτσιος που καταλογίζει άουτ.

19:05

Οκτώ κίτρινες και δύο κόκκινες στο κάκιστο αυτό ματς.

19:03

90+2': Νέα ένταση, αυτή τη φορά μεταξύ Γιαννούλη και Σισίνιο. Κίτρινη και στους δύο.

19:01

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:01

Ακόμα χειρότερος ο ρυθμός μετά την ένταση.

18:57

Συνέχεια στο ματς.

18:56

Ο Καλτσάς θα έπρεπε να τιμωρηθεί με κάρτα για την εμπλοκή του στη σύρραξη του 78'.

18:55

83': Τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Κώτσιρας στη θέση του Καλτσά.

18:53

81': Απευθείας κόκκινη σε Μπέρτο και Μπαλάφα.

18:52

81': Κίτρινη σε Τσιλιανίδη και Μαραγκό.

18:51

Στο έδαφος ο Χαροντάκης.

18:51

Από το πουθενά το ματς γίνεται... ροντέο.

18:51

Ένταση μεταξύ Μπέρτου και Μπαλάφα. Αρκετά σπρωξίματα και από τους υπόλοιπους... συμμετέχοντες.

18:50

78': Πρώτη προσπάθεια προς την εστία. Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τσιλιανίδη, ο Καντιμοίρης αποκρουει σε κόρνερ.

18:49

77': Κίτρινη στον Μπαλάφα.

18:47

Βίτι, Άρτσε και Σισοκό αποχώρησαν με προβλήματα τραυματισμών! Αναγκαστικές και οι τρεις αλλαγές της Βέροιας.

18:47

75': Τρίτη αλλαγή για τη Βέροια. Ο Καλί στη θέση του Σισοκό, ο οποίος δείχνει να πονά.

18:46

Τελικές: 4(0) - 0(0).

18:45

74': Πρώτη φάση μετά την ανάπαυλα. Μπαλιά του Μάσα, ο Τσιλιανίδης στρώνει, ο Ιωαννίδης σουτάρει, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

18:42

Κάκιστο το θέαμα και στο πρώτο μισό του β' ημιχρόνου. Οι αλλαγές δεν έχουν βελτιώσει την εικόνα του ματς.

18:39

67': Δεύτερη αλλαγή για τη Βέροια. Ο Μπαλάφας στη θέση του Άρτσε.

18:36

64': Οφσάιντ ο Μεληκιώτης. Το ριπλέι δεν βοηθά. Πιθανότατα λάθος και αυτή η απόφαση.

18:33

61': Oφσάιντ ο Ιωαννίδης. Λάθος απόφαση.

18:30

59': Διπλή αλλαγή ο Αστέρας Τρίπολης. Ο Τσιλιανίδης στη θέση του Δημούτσου και ο Τσουκαλάς στου Φαρίνια.

18:29

58': Κίτρινη στον Καλτσά.