4
-
0
16:53

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας και τα σκορ των δύο αγώνων μιλούν από μίνα τους. Καλή συνέχεια.

16:51

Λήξη αναμέτρησης και στο ματς της Ελευσίνας, τελικό αποτέλεσμα Πανελευσινιακός - Τρίκαλα 0-5.

16:49

ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΟ ΓΚΟΛ στην Ελευσίνα για τον ΑΟΤ! Σε σουτ Γιαννιτσάνη στο 89' και Πανελευσινιακός - Τρίκαλα 0-5.

16:49

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Σπάρτη - Χανιά 4-0.

16:47

90'+3: Κορνερ για τα Χανιά από τα δεξιά με τον Νικολόπουλο, διώχνουν οι αμυντικοί της Σπάρτης.

16:44

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων στη Σπάρτη.

16:43

Φάουλ με τον Μπουντόπουλο από τα αριστερά, κεφαλιά-πάσα Γιαννίτσης και ο Ν. Αρσενίεβιτς από κοντά με δυνατό σουτ κάνει το 4-0.

16:42

87': ΓΚΟΛ για τη ΣΠΑΡΤΗ!

16:36

ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟ ΓΚΟΛ τα ΤΡΙΚΑΛΑ στην Ελευσίνα. Με σουτ του Μπαϊκαρά στο 78'. Πανελευσινιακός - ΑΟΤ 0-4.

16:35

ΔΟΚΑΡΙ στο ματς της Ελευσίνας στο 84' για τα Τρίκαλα σε σουτ του Γιαννιτσάνη, έτσι παραμένει το Πανελευσινιακός - ΑΟΤ 0-4

16:32

77': Σουτ Σταματή έξω από την περιοχή, πολλά μέτρα άστοχο.

16:29

Δεύτερη αλλαγή για τον ΑΟΤ στο ματς της Ελευσίνας. Ο Μπαϊκαρά στη θέση του Κουσκουνά στο 72'

16:28

73': Οφσάιντ ο Ηλιόπουλος. Λάθος υπόδειξη.

16:27

Στο 70' παραμένει το Πανελευσινιακός - Τρίκαλα στο 0-3.

16:25

70': Τρίτη αλλαγή για τη Σπάρτη. Φ. Αρσενίεβιτς αντί του Μπουντόπουλου.

16:23

Κόρνερ με τον Μπουντόπουλο από τα δεξιά με πάασα, σέντρα Παπαχρήστου, κεφαλιά Ηλιόπουλου από το ύψος της μικρής περιοχής και 3-0.

16:23

68': ΓΚΟΛ για τη ΣΠΑΡΤΗ!

16:21

Στο 65' στο ματς της Ελευσίνας. Πρώτη αλλαγή για τον ΑΟΤ. Ο Γιαννιτσάνης αντί του Μίνγκα.

16:20

65': Ευκαιρία για τη Σπάρτη. Μπαλιά Μπουντόπουλου, βγαίνει σε θέση τετ α τετ ο Ηλιόπουλος, σουτ, σε κόρνερ ο Αθανασίου. Στην εξέλιξη εκτελεί ο Μπουντόπουλος, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:19

64': Κίτρινη κάρτα στον Γκεμίση.

16:18

63': Αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Ηλιόπουλος αντί Αναστασάκου.

16:18

63': Αλλαγή για τον ΑΟΧ. Ο Αποστολόπουλος αντί Μάνια.

16:15

Κόρνερ για τον ΑΟΧ, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:14

Τρίτη αλλαγή για τον Πανελευσινιακό στο ματς της Ελευσίνας. Ο Στόγιος στη θέση του Κωστόπουλου.

16:14

59': Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Δαμιανάκης αντί Τσουκάνη

16:14

59': Αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Κατσίκης δεν μπορεί να συνεχίσει, έχει τραυματιστεί. Αναστασόπουλος στη θέση του.

16:06

51': Πρώτη αλλαγή για τον ΑΟΧ. Ο Λύρας στη θέση του Σιάνη.

16:05

Κόρνερ για την Σπάρτη με τον Μπουντόπουλο από τα δεξιά, η μπάλα δεν απομακρύνεται, ο Αναστασάκος κερδίζει τη μονομααχία με τον Ηρακλή, στοπάρει από το ύψος του πέναλτι και με σουτ κάνει το 2-0.

16:04

49': ΓΚΟΛ για τη ΣΠΑΡΤΗ!

16:03

46': Διπλή αλλάγη για τον Πανελευσινιακό στο ματς της Ελευσίνας με την έναρξη του β' ημιχρόνου. Ο Γραικός αντί του Ταμπάκη και ο Ιορδανίδης στη θέση του Τσούπρου.

16:03

46': Ξεκίνησε το β' ημίχρονο και στο Πανελευσινιακός - Τρίκαλα.

16:02

47': Σουτ Αρσενίεβιτς Ν. από θέση μέσα δεξιά, ο Αθανασίου έχιε βγει και μπλοκάρει.

16:01

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο στο Σπάρτη - ΑΟΧ, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

15:47

Λήξη α' ημιχρόνου και στην Ελευσίνα, Πανελευσινιακός - ΑΟΤ στο 0-3.

15:47

ΤΡΙΤΟ ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ! Στο 45' μετά από φάουλ του Μουμίν, που βρήκε στον Τσούπρο με την μπάλα να αλλάζει πορεία και να καταλήγει στα δίχτυα της Ελευσίνας, 0-3.

15:47

Λήξη α' ημιχρόνου στην Σπάρτη, στο 1-0 επί του ΑΟΧ.

15:43

Στο 44' και ο επίπλέον χρόνος στο ματς της Σπάρτης θα είναι ένα λεπτό.

15:42

43': Μεγάλη ευκαυρία για τους γηπεδούχους. Κόρνερ για τη Σπάρτη. Ο Μπουντόπουλος εκτελεί από τα δεξιά, κεφαλιά Γιαννίτση, σωτήρια επέμβαση (με το πόδι) από τον Αθανασίου.