-
2
16:53

16:53

Εμφανώς ανώτεροι οι Κρητικοί, οι οποίοι είναι πρώτοι στον όμιλο μετά το 0-0 του Πανιωνίου με τον Λεβαδειακό.

16:52

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 2-0 για τον Κισσαμικό.

16:50

90'+2: Ωραία κίνηση του Κουρέλλα, σουτάρει με το αριστερό και η μπάλα φεύγει λίο άουτ.

16:49

16:47

89': Αντεπίθεση για τον Κισσαμικό, ο Θέος κάνει το σουτ από μέσα αριστερά και ο Μέλκας μπλοκάρει.

16:45

Ψάχνει το γκολ ο Πανσερραϊκός για να διασκεδάσει τις εντυπώσεις.

16:41

82': Ευκαιρία για τον Κισσαμικό! Ο Θέος μπαίνει εύκολα από αριστερά στην περιοχή, κάνει διαγώνιο πλασέ και ο Μέλκας αποκρούει.

16:40

Διαδικαστικά είναι τα τελευταία λεπτά.

16:37

78': Στη θέση του Τιάγκο ο Μαρτίνεθ για τον Κισσαμικό.

16:36

77': Τσερκέζος στη θέση του Κίκε για τον Κισσαμικό.

16:33

Μπαίνει στην περιοχή ο Κίκε από αριστερά, κάνει το γύρισμα και ο Θέος προ κενής εστίας διαμορφώνει το 0-2.

16:33

74': ΓΚΟΛ για τον ΚΙΣΣΑΜΙΚΟ!

16:31

72': Άστοχη η κεφαλιά του Κανούλα.

16:28

69': Θέος αντί Βλάχου για τον Κισσαμικό.

16:26

67': Ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό! Ο Τσιμίκας κάνει ωραία κίνηση, δίνει στον κενό χώρο για τον Τσούτση και ο Λαζαρίδης μπλοκάρει το σουτ του τελευταίου.

16:25

67': Τσουβαλτσίδης βγαίνει και στη θέση του ο Στέβιτς για τον Πανσερραϊκό.

16:22

64': Μπαίνει στην περιοχή ο Κίκε, κάνει και την παράλληλη σέντρα και δεν βρίσκεται συμπαίκτης του στην πορεία της μπάλας.

16:16

58': Βγάζει ωραία σέντρα ο Ιωαννίδης, δεν βρίσκει την μπάλα με προβολή ο Κανούλας.

16:14

56': Κίτρινη στον Βοσκόπουλο.

16:14

55': Ευκαιρία για τον Κισσαμικό! Ο Κίκε κάνει άλλη μία εντυπωσιακή κούρσα, δίνει στον Βλάχο και ο Μέλκας τον προλαβαίνει βγαίνοντας από την εστία του.

16:11

52': Κίτρινη στον Τσουβαλτσίδη.

16:07

48': Ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό! Εκτελείται φάουλ από πλάγια, ο Καψάλης παίρνει την κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι και στέλνει την μπάλα άουτ από κοντά.

16:04

46': Κανούλας αντί Κάκκο για τον Πανσερραϊκό.

16:04

16:03

15:48

15:46

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

15:45

45': Αποβάλλεται ο Μαφουτά, με δέκα ο Πανσερραϊκός!

15:43

42': Κίτρινη στον Μάντζη.

15:40

39': Κίτρινη στον Μαφουτά. Παρεμπιπτόντως, θλάση στον προσαγωγό η πρώτη εκτίμηση για τον Ρούτση.

15:39

38': Στη θέση του Τσιμίκας αντί του Ρούτση, που δεν μπορεί να συνεχίσει.

15:36

35': Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό. Εκτελείται στο πρώτο δοκάρι και η μπάλα απομακρύνεται.

15:34

33': Μονοκόμματο σουτ από τον Σελινιωτάκη, ψηλά η μπάλα.

15:31

Ο Κίκε κάνει τρομερή προσπάθεια, παίρνει την μπάλα πίσω από τη σέντρα, κάνει εντυπωσιακή κούρσα, περνά δύο παίκτες και τελειώνει υποδειγματικά τη φάση! Πρώτα στο δοκάρι πήγε η μπάλα και στη συνέχεια στα δίχτυα του Μέλκα.

15:30

30': ΓΚΟΛ για τον ΚΙΣΣΑΜΙΚΟ!

15:26

26': ΔΟΚΑΡΙ για τον Κισσαμικό ξανά! Ο Κίκε πιάνει δυνατό σουτ εκτός περιοχής και σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.

15:26

Στο 58% η κατοχή μπάλας για τους γηπεδούχους.

15:24

Πιο επικίνδυνος δείχνει έως τώρα ο Κισσαμικός, ο οποίος προσπαθεί να χτυπήσει με αντεπιθέσεις.

15:20

19': Κόρνερ για τον Κισσαμικό. Καλή η εκτέλεση του Χατζηδημητρίου, αλλά η μπάλα περνά απ' όλους.

15:17

Οι δύο ομάδες είχαν παίξει ξανά πέρυσι τέτοια μέρα για το Κύπελλο και έφεραν 0-0.

15:13

13': Κόντρες στην περιοχή του Πανσερραϊκού, η μπάλα απομακρύνεται και το σουτ του Γκούμα είναι εντελώς άστοχο.

15:11

10': ΔΟΚΑΡΙ για τον Κισσαμικό! Ο Τιάγκο εξαπολύει έναν κεραυνό εκτός περιοχής και σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.