0
19:09

Σας ευχαριστούμε. Καλό σας βράδυ.

19:09

Καλύτερος ο σύλλογος του Περιστερίου στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα, πάτησε γκάζι στο δεύτερο ημίχρονο και δίκαια έφτασε στη νίκη.

19:09

90+3': Τέλος αγώνα. Ατρόμητος - Παναιτωλικός 1-0.

19:05

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:04

89': Κίτρινη στον Μπίτολο.

19:03

88': Πολύ ωραίο σουτ του Λεντέσμα, η μπάλα λίγο πάνω από τα δοκάρια.

19:02

87': Οφσάιντ ο Λε Ταλέκ.

19:01

Σε διάταξη 3-3-4 ο Παναιτωλικός!

19:01

85': Τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Κουτρουμάνος στη θέση του Ρότσα.

18:58

83': Τρομερή ντρίμπλα του Τόνσο ανάμεσα σε Λεντέσμα και Κλέσιο, στρώνει στον Μπάγκα, εκείνος πλασάρει από το ύψος της περιοχής, η μπάλα πολύ άουτ.

18:58

83': Οφσάιντ ο Τομανέ.

18:56

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΟ: Αν παραμείνει αυτό το σκορ, ο Παναιτωλικός θα υποστεί την 9η διαδοχική του ήττα στο Κύπελλο Ελλάδας. Η τελευταία νίκη είχε καταγραφεί στις 31 Οκτωβρίου 2013 (1-0 την Κέρκυρα).

18:55

Ο Μπρίτο δέχθηκε ένα χτύπημα και ζήτησε αλλαγή.

18:54

80': Τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μπρίτο δίνει το περιβραχιόνιο στον Ούμπιδες και τη θέση του στον Βασιλείου.

18:53

78': Φάουλ του Ρότσα από αριστερά, ο Τομανέ πετάγεται και βρίσκει λίγο την μπάλα με το κεφάλι, ο Μαρκόφσκι δεν προλαβαίνει, άουτ. Πολύ καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό.

18:53

Ξανά αριστερά ο Ουάρντα.

18:52

Τελικές: 7(4)-2(0).
Φάουλ: 16-8.

18:49

Από 4-3-3 σε 4-4-2 ο Παναιτωλικός. Ο Τομανέ πάει δίπλα στον Μαρκόφσκι και ο Λεντέσμα παίρνει θέση στα χαφ.

18:48

74': Δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό. Ο Τομανέ στη θέση του Φερέιρα και ο Λεντέσμα σε εκείνη του Ρόσα.

18:44

Ο Παναιτωλικός αγωνίζεται κατά βάση από αριστερά στο δεύτερο μέρος με τον Ρόσα. Ο Ουάρντα έχει έρθει δεξιά, αλλά δεν έχει βοηθήσει.

18:41

66': Οφσάιντ ο Μαρκόφσκι.

18:41

Κάθετη του Τόνσο στον καλυπτόμενο Λε Ταλέκ, εκείνος γυρίζει και ο Μπάγκα με κεφαλιά ανοίγει το σκορ στο Περιστέρι.

18:40

65': ΓΚΟΛ! Ατρόμητος - Παναιτωλικός 1-0

18:39

64': Κόρνερ από αριστερά για τον Παναιτωλικό. Η μπάλα απομακρύνεται.

18:36

61': Οφσάιντ ο Λημνιός. Οριακή φάση.

18:36

60': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από αριστερά. Ο Περέιρα εκτελεί, ο Μαρκόφσκι παίρνει την κεφαλιά, αλλά λειτουργεί περισσότερο σαν... αμυντικός.

18:34

59': Ακόμα μία χαμένη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Λε Ταλέκ πλασάρει από πλάγια θέση και στέλνει την μπάλα λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι.

18:31

57': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Τόνσο στη θέση του Μπαστακού.

18:30

55': Μοναδική ευκαιρία για την ομάδα του Περιστερίου. Ο Λε Ταλέκ γυρίζει, ο Μπρίτο, υπό το βλέμμα δύο αντιπάλων, σουτάρει άουτ από πολύ κοντινή απόσταση.

18:28

53': Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ούμπιδες στη θέση του Κεϊτά.

18:28

52': Κόρνερ από δεξιά για τον Ατρόμητο. Περνά ανεκμετάλλευτο.

18:27

52': Νέα καλή στιγμή για το ματς. Ο Μπίτολο αποφεύγει ωραία τον Ουάρντα και σεντράρει από αριστερά, ο αμαρκάριστος Λημνιός σουτάρει και ο Κριστιάνο τον σταματά.

18:24

49': Η πιο μεγάλη ευκαιρία του ματς. Ο Μπίτολο εκτελεί δυνατά ένα πλάγιο από αριστερά, ο Λημνιός πετάγεται στην καρδιά της αντίπαλης άμυνας, παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα εκατοστά δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Παναιτωλικού.

18:23

Τόμσο, Ούμπιδες και Βασιλείου σηκώνονται για προθέρμανση.

18:23

47': Οφσάιντ ο Ουάρντα κατά την εκτέλεση μακρινού φάουλ. Σωστή η απόφαση.

18:20

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο.