16:52

16:52

Λήξη αναμέτρησης, 0-0.

16:51

90'+3: Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Σίλβα κάνει ωραία κοφτή ντρίμπλα, αδειάζει τον Αντωνιάδη, αλλά ο Γιαννιώτης βγαίνει γρήγορα και αποκρούει το πλασέ του.

16:50

90'+2: Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Ενγκόγκ τροφοδοτεί με τον Ανσαριφάρντ, εκείνος έχει δίπλα του τον Μπεν, αλλά αντί να του δώσει την μπάλα πάει μόνος του και τη χάνει. Ούτε πλασέ δεν έκανε, τον πρόλαβε ο Μουλόπουλος.

16:48

16:48

90': Από μέσα αριστερά κάνει ένα εντελώς άστοχο σουτ ο Ενγκόγκ.

16:45

Ψάχνουν το γκολ και οι δύο ομάδες αλλά ανορθόδοξα.

16:41

Ημιτελείς οι προσπάθειες και των δύο ομάδων.

16:38

81': Ο Βλάχος κάνει τη σέντρα, ο Μασούρας αργεί πολύ να κοντρολάρει και το σουτ του είναι αδύναμο.

16:37

80': Συρτό σουτ του Σιώπη, εύκολα ο Ναμάσκο.

16:35

Ανοίγει πλέον το ματς, προσπαθεί και ο Λεβαδειακός να σκοράρει.

16:32

74': Κίτρινη στον Οικονόμου.

16:31

74': Κάνει το σουτ ο Μαχαίρας, η μπάλα κοντράρει, αλλά ο Γιαννιώτης δεν αιφνιδιάζεται.

16:31

73΄: Ανσαριφάρντ στη θέση του Καθάριου για τον Πανιώνιο.

16:28

71': Κάνει ένα σουτ ο Ζεζίνιο, δεν ανησυχεί ο Γιαννιώτης.

16:25

68': Κίτρινη στον Μεντί.

16:24

67': Μακρινό σουτ από τον Κρητικό, εύκολα ο Ναμάσκο.

16:22

65': Μπαίνουν για τον Λεβαδειακό Τόπι και Παππάς και βγαίνουν Καλτσάς και Καραμπουέ.

16:19

62': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Αντωνιάδης βγάζει τη σέντρα και ο Μπεν στο δεύτερο δοκάρι αστοχεί αν και αμαρκάριστος.

16:17

60': Μασούντ και Τασουλής βγαίνουν, Μπεν και Αντωνιάδης μπαίνουν.

16:17

60': Ο Μασούντ εκτελεί φάουλ, ο Πατσατζόγλου σκοράρει, αλλά είναι σε θέση οφσάιντ.

16:14

57': Απευθείας φάουλ από τον Οικονόμου, μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια ο Ναμάσκο.

16:13

56': Κίτρινη στον Καλτσά.

16:13

55': Πολύ κακό σουτ από τον Ενγκόγκ.

16:11

53': Πλασέ από μέσα αριστερά προς την απέναντι γωνία κάνει ο Μασούρας και αστοχεί.

16:09

Στο έδαφος ο Μαχαίρας, προσωρινή διακοπή.

16:08

50': Ο Τασουλής βγάζει τη σέντρα, ο Μασούντ παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

16:07

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Πανιώνιος.

16:03

16:03

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:48

15:48

45'+3: Απευθείας φάουλ από τον Μασούντ, άουτ η μπάλα.

15:46

45'+2: Κίτρινη στον Τριποτσέρη.

15:44

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

15:42

43': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Εκτελείται από τον Μασούντ, ο Οικονόμου κάνει σουτ στην κίνηση και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

15:39

40': Μακρινό σουτ του Σιώπη, μπλοκάρει ο Ναμάσκο. Ωστόσο, ακριβώς πριν υπάρχουν έντονες διαμαρτυρίες των γηπεδούχων για πέναλτι. Ξεκάθαρο σπρώξιμο του Μεντί στον Ενγκόγκ. Δεν έχει καμία πρόθεση να πάει στην μπάλα.

15:36

37': Άστοχο σουτ από τον Κρητικό.

15:34

35': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Βλάχος κάνει το γύρισμα, ο Καθάριος πλασάρει από το ημικύκλιο και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

15:31

32': Ο Σιώπης βγάζει τη σέντρα, ο Ενγκόγκ παίρνει την κεφαλιά και ο Ναμάσκο μπλοκάρει.

15:30

31': Δοκιμάζει το πόδι του ο Τασουλής και αστοχεί.

15:27

Δεν έχει καλό ρυθμό το ματς.

15:24

25': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Το σουτ του Ζεζίνιο κοντράρει στα σώματα και το νέο σουτ του Γιακουμάκη φεύγει λίγο έξω.

15:21

22': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Το εκτελεί ο Μασούρας και ο Ναμάσκο δεν έχει πρόβλημα.

15:18

19': Ο Μασούρας κάνει την κάθετη, ο Ενγκόγκ σουτάρει αδύναμα από μέσα αριστερά και ο Ναμάσκο μπλοκάρει.

15:16

17': Ωραία ενέργεια από τον Τασουλή, χάνει την ισορροπία του ο Ενγκόγκ στη συνέχεια.

15:15

16': Στη θέση του Καραχάλιου ο Γιακουμάκης για τον Λεβαδειακό. Στον δεξί τετρακέφαλο το πρόβλημα του νεαρού μέσου.

15:12

Νέα διακοπή, στο έδαφος ο Καραχάλιος.

15:11

Στο έδαφος ο Μουλόπουλος, προσωρινή διακοπή.

15:10

11': Κίτρινη στον Καραχάλιο για δυνατό μαρκάρισμα στον Κρητικό. Το δεύτερο που κάνει μέσα σε λίγα λεπτά ο μέσος των φιλοξενούμενων.

15:07

9': Κόρνερ για τον Πανιώνιο, περνά ανεκμετάλλευτο.

15:04

6': Ο Καραμπουέ κάνει το γύρισμα από δεξιά και το τελείωμα του Βασιλείου είναι κακό.

15:03

Δυνατό μαρκάρισμα στον Καθάριο, γλιτώνει την κάρτα ο Καραχάλιος.

14:59

14:57

14:55

Λιγοστός ο κόσμος στη Νέα Σμύρνη. Δεν βοηθά και η ώρα, αφού τα μαγαζιά τώρα κλείνουν.

14:53

Φυσικά και προτεραιότητα τους είναι το πρωτάθλημα και γι' αυτό παρατάσσονται με αλλαγές.

14:49

Πρώτη αγωνιστική για το Κύπελλο με τις δύο ομάδες να είναι τα φαβορί για την πρωτιά στον όμιλό τους. Έτσι το σημερινό ματς είναι σημαντικό.

14:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Πανιωνίου με τον Λεβαδειακό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Γιαννιώτης, Βλάχος, Πατσατζόγλου, Οικονόμου, Τασουλής, Σιώπης, Κρητικός, Μασούντ, Καθάριος, Μασούρας, Ενγκόγκ.
Αναπ: Θεοδωρόπουλος, Βουκελάτος, Ανσαριφάρντ, Κερασίδης, Αργυρόπουλος, Αντωνιάδης, Μπεν
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Ναμάσκο, Μουλόπουλος, Τριποτσέρης, Μεντί, Μαχαίρας, Καλτσάς, Καραχάλιος, Σίλβα, Καραμπουέ, Ζεζίνιο, Βασιλείου
Αναπ: Μοσχονάς, Μάγκας, Παππάς, Σένκα, Χατζηλάμπρος, Γιακουμάκης, Τόπι
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας) Βοηθοί: Λάμπρου (Ανατολικής Αττικής), Γεωργακόπουλος (Πειραιά) 4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)