0
19:16

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

19:14

Επαγγελματική νίκη για τον Απόλλωνα, που πέτυχε γκολ στη μοναδική επί της ουσίας ευκαιρία του σε όλο το ματς! Ο ΟΦΗ ήταν καλύτερος και μπορούσε να έχει πάρει έστω την ισοπαλία, ενώ έχει δικαίως παράπονα για τη φάση του 90'+4.

19:08

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - ΟΦΗ 1-0.

19:08

Και κίτρινη στον Βουό για "θέατρο"!

19:07

90'+4: Κράτημα του Πάνου σε Βουό, τον τραβά από τη φανέλα καθαρά και παρατεταμένα. Καθαρό πέναλτι που δεν δίνεται στον ΟΦΗ. Καθοριστικό λάθος του διαιτητή. Παράβαση-ορισμός. Δίκαια φωνάζουν οι Κρητικοί.

19:05

Σημαντική ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Ο Χάντι στρώνει εξαιρετικά από τα δεξιά και μέσα στην περιοχή, ο Βουό αφήνει πανέξυπνα, σουτ Μασάδο χωρίς μεγάλη δύναμη, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Χιώτης.

19:04

90'+1: Σέντρα Βαλλιάνου από τα αριστερά, βγαίνει και μαζεύει ο Χιώτης προ του Βουό.

19:03

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων στη Ριζούπολη, που έχει στις εξέδρες κάπου 400 φιλάθλους.

19:02

90': Κίτρινη στον Τσιάρα.

19:02

89': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Κονέ από τα δεξιά, πλασαριστά για τον Πουρτουλίδη και τελικά υπάρχει οφσάιντ στο Διαμαντόπουλο.

19:01

87': Τρίτη αλλαγή και από τον Δημήτρη Σπανό για τον Απόλλωνα. Ο Τσιάρας αντί του Σιατραβάνη.

18:59

86': Κίτρινη και στον Πουρτουλίδη.

18:59

86': Κίτρινη στον Μιλοσάβλιεφ

18:57

Ο Σιατραβάνης έχει πέσει στο έδαφος και δείχνει να πονά... Μικρή διακοπή. Μπήκε εκ νέου στο ματς.

18:54

81': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ΟΦΗ ο Νικος Νιόπλιας. Ο Μασάδο στη θέση του Αντουκόρ.

18:53

80': Κόρνερ με τον Χαντί από τα αριστερά, διώχνουν εύκολα οι γηπεδούχοι.

18:52

79': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Πάνος στη θέση του Ντάσιου, που δεν μπορούσε να συνεχίσει λόγω τραυματισμού.

18:50

77': Σουτ Νάστου, πολλά μέτρα άστοχο.

18:49

Ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Σέντρα Βαλλιάνου από τα αριστερά, η μπάλα παίρνει ύψος, ο Χιώτης χάνει την έξοδο, ο Βουό την κεφαλιά, άουτ!

18:48

75': Σουτ Κάσσου από τα αριστερά, δεν έχει θέμα ο Δαύκος.

18:46

73': Διπλή αλλαγή από τον ΟΦΗ. Ο Μιλοσαβλιέφ αντί του Νίκιτς και ο Κομεσίδης αντί του Μπουρσέλη.

18:45

72': Σουτ Διαμαντόπουλου από θέση έξω δεξιά για να κρεμάσει τον αντίπαλο γκολκίπερ, μπλοκάρει ο Δαύκος.

18:42

Σέντρα Ρομάνο από τα αριστερά, κεφαλιά-πάσα Δεληζήση, λάθος Κώτσιου - Δαύκου, που μπερδεύονται και ο Κάσσος με κοντινό σουτ από τα δεξιά κάνει το 1-0. Ο Διαμαντόπουλος, που είναι εκτεθειμένος, δεν επηρεάζει τη φάση, ορθά δεν υπάρζει υπόδειξη οφσάιντ. Καθαρό το τέρμα των γηπεδούχων.

18:42

69': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

18:41

Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Κονέ από τα αριστερά...

18:41

68': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Σέντρα Σιατραβάνη από τα αριστερά, στραβοκλοτσιά του Βαλλιάνου, η μπάλα πάει για μέσα, αλλά ο Δαυκος σώζει τον ΟΦΗ από το αυτογκόλ.

18:40

67': Οφσάιντ ο Διαμαντόπουλος. Δεν πρέπει να είναι σωστή η υπόδειξη.

18:37

64': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Ο Χαντί εκτελεί, η μπάλα δεν απομακρύνεται, φτάνει στον Όστοϊτς, σουτ απέξω, άουτ.

18:34

61': Πρώτη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Κάσσος στη θέση του Περογαμβράκη.

18:33

60': Φάουλ για τον Απόλλωνα με τον Κονέ από τα δεξιά, γέμισμα, κεφαλιά Διαμαντόπουλου, δεν έχει πρόβλημα ο Δαύκος.

18:28

55': Κίτρινη στον Νάστο.

18:23

50': Καλή στιγμή για τον ΟΦΗ. Κόρνερ για τον Χαντί από τα αριστερά, κεφαλιά του αφύλακτου Αντουκόρ, άουτ.

18:21

48': Ο Ράντι κινήθηκε από τα δεξιά, μπήκε στην περιοχή πάσα-σουτ από πολύ πλάγια θέση, μαζεύει ο Χιώτης.

18:18

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.