Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

19:08

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 3-0 για τον Πανθρακικό.

19:07

Ο Ρομπέρ σπάει το οφσάιντ, δίνει στον Κάρδαρη και ο τελευταίος προ κενής εστίας σκοράρει.

19:07

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ!

19:05

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:01

87': Παράλληλο γύρισμα από τον Σταματάκο, κανείς στην πορεία της μπάλας.

18:57

83': Κίτρινη στον Πετρούση.

18:54

Φλύαρη η Καλλιθέα, δεν πατάει καν στην αντίπαλη περιοχή.

18:50

76': Κίτρινη σε Τσίπρα και Πολίμο.

18:50

76': Μήλιος αντί Νικόλτση για τον Πανθρακικό.

18:48

74': Κατσικογιάννης αντί Γκίνη για την Καλλιθέα.

18:48

73': Κίτρινη για θέατρο στον Σταματάκο, ο οποίος βούτηξε.

18:45

71': Κίτρινη στον Σμυρλή για διαμαρτυρία από τον πάγκο.

18:42

68': Γουόρντεν αντί Σμυρλή για την Καλλιθέα.

18:42

68': Κίτρινη στον Ψάλτη.

18:40

66': Ψάλτης αντί Πλέγα για τον Πανθρακικό.

18:40

66': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανθρακικό! Ο Νικόλτσης περνά σα σταματημένο τον Μούχταρη, μπαίνει στην περιοχή και πλασάρει λίγο έξω.

18:35

61': Κάρδαρης στη θέση του Ηλιάδη για τον Πανθρακικό.

18:31

Ο Ντούνης βγαίνει εκτός εστίας, δεν καταφέρνει να διώξει καλά, ο Γκίνη χάνει την μπάλα στη συνέχεια και ο Ηλιάδης με λόμπα αρκετά μέτρα εκτός περιοχής διαμορφώνει το 2-0. Πολύ ωραία η εκτέλεση του έμπειρου μέσου!

18:31

57': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ!

18:30

Όσο περνούν τα λεπτά οπισθοχωρεί ο Πανθρακικός.

18:26

Δείχνει διάθεση η Καλλιθέα, αλλά δεν έχει τον τρόπο για να απειλήσει.

18:22

48': Κόρνερ για την Καλλιθέα. Εκτελείται και αυτό πλασαριστά, ο Μάκο μπαίνει στην περιοχή και σουτάρει άουτ.

18:20

18:19

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:02

18:02

"Κύριε διαιτητά θα παίξουμε;", αναρωτιέται ο Γκώνιας.

18:01

44': Ευκαιρία για την Καλλιθέα! Ο Μπέλης κάνει δυνατό σουτ και ο Γκαραβέλης αποκρούει.

17:59

42': Απευθείας φάουλ από τον Μπέλη, πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.

17:58

41': Κίτρινη στον Πλέγα και ένταση ανάμεσα στους παίκτες των δύο ομάδων.

17:57

40': Κόβει ο Γαβριηλίδης την αντεπίθεση της Καλλιθέας.

17:54

Μπέρδεμα στην άμυνα της Καλλιθέας, ο Πλέγας δίνει στον Νικόλτση, εκείνος ντριμπλάρει τον προσωπικό του αντίπαλο και με αριστερό σουτ κάνει το 1-0.

17:53

37': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ!

17:53

36': Απευθείας φάουλ από τον Μπέλη, μπλοκάρει ο Γκαραβέλης.

17:50

33': Ανεβαίνει ο Μυρθιανός, βγάζει και τη σέντρα και μπλοκάρει ο Ντούνης.

17:45

28': Κόρνερ για την Καλλιθέα. Ο Τσίπρας το εκτελεί με πάσα για τον Μπέλη, εκείνος του ξαναδίνει και η μπάλα χάνεται.

17:42

Δεν έχει ρυθμό το ματς, δύσκολα αλλάζουν τέταρτη πάσα οι παίκτες των δύο ομάδων.

17:38

Πολλά τα λάθη στις μεταβιβάσεις.

17:34

17': Έγκαιρα βγαίνει ο Γκαραβέλης και μπλοκάρει προ του Σταματάκου.

17:30

Έχει ισορροπήσει η Καλλιθέα.

17:26

10': Άστοχο το σουτ του Χαλκιαδάκη.

17:23

6': Κόρνερ για τον Πανθρακικό. Ο Ρομπέρ το εκτελεί, ο Μπουγαΐδης παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

17:21

5': Ευκαιρία για τον Πανθρακικό! Ο Νικόλτσης κατεβάζει την μπάλα, μένει όρθιος στα τζαρτζαρίσματα που δέχεται και με δυνατό σουτ εντός περιοχής στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

17:21

Πολλά τα λάθη στα πρώτα λεπτά.

17:17

17:15

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

17:10

Λιγοστός ο κόσμος στο γήπεδο.

17:08

Εξαιρετικός ο καιρός στη Θράκη, στους 17 βαθμούς η θερμοκρασία.

17:05

Πρεμιέρα και για τις δύο ομάδες στη σεζόν, αφού η Β' Εθνική δεν έχει αρχίσει ακόμα.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Πανθρακικού με την Καλλιθέα ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Γκαραβέλης, Πολίμος, Πετρούσης, Μπουγαΐδης, Μυρθιανός, Πλέγας, Γαβριηλίδης, Ηλιάδης, Χαλκιαδάκης, Ρομπέρ, Νικόλτσης.
Αναπ: Τζελέπης, Γκιντίδης, Ρουσσάκης, Κάρδαρης, Ψάλτης, Ζυγκερίδης, Μήλιος
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Ντούνης, Λεβέντης, Σταμόπουλος, Μουχτάρης, Πάτας, Γκίνη, Μπέλης, Μάκο, Σμυρλής, Τσίπρας, Σταματάκος.
Αναπ: Μιχελής, Γουόρντεν, Κυριζάκης, Τσώνης, Κατσικογιάννης, Τοπάλι, Τσουρούκης
Διαιτητής: Βρέσκας (Ημαθίας) Βοηθοί: Παπαδάκης, Κελεσίδης (Ημαθίας) 4ος: Γκουγκούδης (Σερρών)