16:50

16:50

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Αγροτικό με 2-1.

16:46

90'+1: Απευθείας φάουλ από τον Λαμπράκη, εύκολα ο Γιακουμής.

16:46

16:42

Ο Τεγούσης εκτελεί πλασαριστά φάουλ, ο Τάι κάνει το σουτ εκτός περιοχής και διαμορφώνει το 1-2. Μπέρδεψε τον Μανιάτη ότι ο Γκέσιος άνοιξε τα πόδια.

16:42

86': ΓΚΟΛ για τον ΑΓΡΟΤΙΚΟ!

16:38

83': Γκέσιος αντί Χατζή για τον Αγροτικό.

16:38

82': Λαμπράκης αντί Κέρι για την Καλλονή.

16:37

82': Κίτρινη στον Τεγούση.

16:36

81': ΔΟΚΑΡΙ για τον Αγροτικό! Ο Τεγούσης εκτελεί απευθείας το φάουλ και σημαδεύει το δεξί δοκάρι του Μανιάτη.

16:35

80': Κίτρινη στον Ποζατζίδη.

16:35

80': Φάουλ σε εξαιρετική θέση για τον Αγροτικό. Είναι έξαλλος ο Τεγούσης που ζητά πέναλτι και έχει δίκιο. Εντός περιοχής έγινε το μαρκάρισμα από τον Ποζατζίδη.

16:34

78': Ευκαιρία για τον Αγροτικό! Ωραία αντεπίθεση από τους φιλοξενούμενους, ο Τάι κάνει δυνατό σουτ εκτός περιοχής και ο Μανιάτης αποκρούει.

16:33

78': Κόρνερ για την Καλλονή. Το εκτελεί ο Παραΐμπα στο πρώτο δοκάρι και η μπάλα απομακρύνεται.

16:32

Στο 56% η κατοχή για τους φιλοξενούμενους.

16:31

Προσωρινή διακοπή, στο έδαφος ο Βαφέας, ο οποίος δέχτηκε την μπάλα στο κεφάλι.

16:29

74': Στη θέση του Γιώργου ο Σάββα για την Καλλονή.

16:27

73': Ευκαιρία για την Καλλονή! Βγαίνει η σέντρα από τα αριστερά και ο Σοφιάνης με το στήθος προσπαθεί να σκοράρει, αλλά ο Γιακουμής μπλοκάρει.

16:24

Πολλές οι αλλαγές θέσεων από τη στιγμή που βγήκε ο Κυριακίδης. Δεξί μπακ παίζει ο Χατζής, στόπερ ο Κουκόλης δίπλα στον Γκότοβο, αριστερά ο Βαφέας και εξτρέμ ο Ουνγιαλίδης.

16:21

66': Κίτρινη στον Τάι.

16:19

64': Εντελώς άστοχο το σουτ του Σοφιάνη.

16:18

63': Κουκόλης αντί Κυριακίδη, που δεν μπορεί να συνεχίσει, για τον Αγροτικό.

16:15

60': Άστοχο το μακρινό σουτ του Τριανταφυλλάκου.

16:13

Στο έδαφος ο Κυριακίδης, προσωρινή διακοπή.

16:10

Ο Ουνγιαλίδης μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, κάνει ωραία το κόψιμο προς τα πίσω και ο Τεγούσης εκτελεί για το 1-1.

16:10

54': ΓΚΟΛ για τον ΑΓΡΟΤΙΚΟ!

16:08

53': Κόρνερ για τον Αγροτικό. Το εκτελεί ο Τεγούσης και περνά ανεκμετάλλευτο.

16:06

51': Τάι αντί Πάλλα για τον Αγροτικό.

16:04

48': Πάει να μπει στην περιοχή ο Φιλίπε, αλλά τον κόβει ο Γιώργου.

16:01

15:59

15:45

15:44

45'+1: Από εκτέλεση πλαγίου του Κυριακίδη η μπάλα μένει στα καρέ της Καλλονής, αλλά η κεφαλιά του Τριανταφυλλάκου είναι αδύναμη και ο Μανιάτης μπλοκάρει..

15:43

15:41

43': Ευκαιρία για την Καλλονή! Φεύγει στην πλάτη της άμυνας ο Σοφιάνης, μπαίνει στην περιοχή από δεξιά, κάνει διαγώνιο σουτ και αστοχεί.