1
21:33

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

21:32

Όποιος δεν έχει... μυαλό και πλάνο στο παιχνίδι του αυτά παθαίνει. Ο λόγος για τον Παναθηναϊκό, που πλήρωσε ακριβά το ότι δεν τελείωσε το ματς στο α' ημίχρονο και έχασε δύο βαθμούς, παρά -και- την κραυγαλέα διαιτητική βοήθεια στη φάση του 53'.

21:22

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Βέροια - Παναθηναϊκός 1-1.

21:21

90'+3: Ατομική προσπάθεια ο Ρέις, μπαίνει από τα δεξιά, σουτ από πλάγια θέση, στην αγκαλιά του Λόπεθ.

21:19

90'+1: Κίτρινη στον Ναβαλόφσκι (για καθυστέρηση).

21:19

21:18

90': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της και η Βέροια. Ο Παπαστεριανός αντί του Βίτι.

21:16

88': Τρίτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ρινάλντι αντί Μέστο.

21:15

Ο Μαλλόν από τα δεξιά έστρωσε και ο Μπαλάφας με δυνατό σουτ από τα δεξιά και έξω από το ημικύκλιο στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, 1-1.

21:15

88': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

21:12

85': Ο Μαλλόν πέφτει μέσα στην περιοχή σε διεκδίκηση της μπάλας με τον Λουντ, αν και ο τελευταίος φαίνεται πως βρίσκει με το χέρι του και τα γεννητικά όργανα του παίκτη της Βέροιας. "Τίποτα", λέει ο Βατσιος.

21:07

80': Δέυτερη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Περπατά ο Κουτρουμπής, στη θέση του ο Ρέις.

21:04

Πονά και ζητά αλλαγή ο Κουτρουμπής...

21:03

76': Σέντρα Ναβαλόφσκι από τα αριστερά, κεφαλιά Καπετάνο, υπό πίεση, πάνω από την εστία του Στιλ.

21:02

75': Ωραία προσπάθεια και σέντρα από τα αριστερά ο Εμποκού, ο Βιγιαφάνιες στο δεύτερο δοκάρι δεν θα καταφέρει να κάνει την προβολή.

21:01

74': Κόρνερ για τη Βέροια με τον Σισίνιο, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:59

72': Πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Εμποκού στη θέση του Ιμπάρμπο.

20:59

Στο 71' πια και βλέπουμε ένα εντελώς διαφορετικό ματς στο β΄' ημίχρονο... Ανταγωνιστικη η Βεροια, μέτριος ο Παναθηναϊκός.

20:57

69': Δεύτερη αλλαγή για τη Βέροια. Ο Σισίνιο αντί του Χαροντάκη.

20:55

68': Κίτρινη στον Σισοκό.

20:52

64': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό, αν και υπήρχε οριακό οφσάιντ του Λουντ στο ξεκίνημα της φάσης. Κεφαλιά Ιμπάρμπο στην εκτέλεση του Βιγιαφάνιες, άουτ.

20:45

57': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Σισοκό αντί του Μαραγκού.

20:43

55': Κίτρινη στον Βιγιαφάνιες.

20:41

53': Πέναλτι, που δεν δίνεται στη Βέροια! Ο Κουτρουμπής διώχνει με πρόθεση στη γραμμή χρησιμοποιώντας ώμο και χέρι την μπάλα σε σουτ τιυ Βίτι. Λάθος και μάλιστα σοβαρό από το διαιτητή του ματς. Ορισμός - πέναλτι μαζί με αποβολή.

20:39

52': Νέο κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Βιγιαφάνιες από τα δεξιά, κεφαλιά Μολέντο, άουτ.

20:38

51': Καλή στιγμή για τον Παναθηναϊκό. Ο Μπεργκ στον Χουλτ, ωραία κίνηση, σουτ, σε κόρνερ ο Λόπεθ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

20:33

46': Έναρξη β' ηιχρόνου. Χωρίς αλλαγές και οι δύο ομάδες.