1
20:07

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό βράδυ!

20:07

Ο Λεβαδειακός έφτασε στη δεύτερη φετινή του νίκη επικρατώντας με 2-1 του Παναιτωλικού για την 8η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας.

20:06

Τέλος του αγώνα!

20:06

90'+4' Κίτρινη κάρτα στον Καλτσά.

20:05

90'+3' Ο Τριποτσέρης αντικαθιστά τον Μιλάζες.

20:04

90'+2' Κίτρινη κάρτα στον Μάκο.

20:03

+3' καθυστερήσεων...

20:01

88': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Καλτσάς αντικαθιστά τον Ζεζίνιο.

20:01

88': Ο Κυριακίδης αποκρούει εκτέλεση φάουλ του Μιλιάζες.

19:58

Ο Ζεζίνιο απομακρύνει στην εκτέλεση του Φερέιρα.

19:57

86': Κόρνερ παραχωρεί ο Ουόν.

19:57

85': Κίτρινη κάρτα στον Ναμάσκο για καθυστέρηση.

19:56

84': Τεράστια ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Κούσας θα κάνει την κεφαλιά άουτ σε εκτέλεση φάουλ του Φερέιρα!

19:53

81': Κίτρινη κάρτα στον Τσοκάνη για σκληρό φάουλ στον Τόνι Σίλβα.

19:47

76': Εκτέλεση φάουλ του Φερέϊρα, άουτ!

19:46

Ο Μαρκόβσκι εκτελεί στην αριστερή γωνία και μειώνει σε 2-1!

19:46

73': ΓΚΟΛ, 2-1 ο Παναιτωλικός!

19:45

72': Πέναλτι για τον Παναιτωλικό σε ανατροπή του Μαρκόβσκι από τον Μεντί.

19:39

68': Διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μαρκόβσκι αντικαθιστά τον Ουάρντα και ο Οσμάν Φερέιρα πέρασε στη θέση του Λεντέσμα.

19:37

65': Κίτρινη κάρτα στον Λεντέσμα για σκληρό φάουλ στον Γιακουμάκη.

19:29

58': Ο Κυριακίδης σώζει σε τετ-α-τετ απέναντι στον Τόνι Σίλβα!

19:27

56': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Κουτρομάνος πέρασε στη θέση του Λουίς Ρότσα.

19:25

53': Καταπληκτικό σουτ του Ουάρντα, διώχνει ο Ναμάσκο στη δεξιά γωνία του!

19:21

49': Σουτ του Μάντζιου, άουτ.

19:18

Εξαιρετική προσπάθεια του Μάντζιου από αριστερά ο οποίος σουτάρει στο αριστερό δοκάρι και ο Τόνι Σίλβα επωφελείται και πλασάρει στη δεξιά γωνία του Κυριακίδη για το 2-0!

19:18

46': ΓΚΟΛ, 2-0 ο Λεβαδειακός!

19:16

46': Έναρξη β' ημιχρόνου

19:03

Ημίχρονο στο Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς! Ο Λεβαδειακός προηγείται με 1-0 χάρη σε γκολ του Γιακουμάκη.