Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

22:23

Διατήρησε το εκτός έδρας αήττητό του ο Πανιώνιος.

22:23

Η Ένωση πίεσε προς το τέλος, αλλά δεν κατάφερε να βγάλει πολλές φάσεις και τελικά να σκοράρει. Με το... αριστερό στο ντεμπούτο του ο Μοράις.

22:23

Λήξη αναμέτρησης, 0-0. Εντονότατες αποδοκιμασίες από τον κόσμο της ΑΕΚ.

22:21

90'+4: Κίτρινη στον Ενγκόγκ.

22:19

90'+2: Πατσατζόγλου αντί Γκιοατά για τον Πανιώνιο.

22:18

90'+1: Σέντρα του Ντίντακ, ο Μπακασέτας παίρνει αδύναμη κεφαλιά και ο Γιαννιώτης μπλοκάρει.

22:18

22:17

Στο έδαφος ο Γκιοατά, ο οποίος δείχνει να πονά πολύ. Ετοιμάζεται ο Πατσατζόγλου.

22:16

88': Κίτρινη στον Μπακασέτα.

22:15

87': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Εκτελείται στο δεύτερο δοκάρι, ο Ενγκόγκ κάνει το γύρισμα και δεν βρίσκεται κανείς εκεί.

22:13

86': Ενγκόγκ αντί Ανσαριφάρντ για τον Πανιώνιο.

22:11

84': Γαλανόπουλος αντί Γιόχανσον για την ΑΕΚ.

22:11

84': Μακρινό σουτ από τον Αλμέιδα, είναι εντελώς άστοχο.

22:10

82': Πολύ ωραία ενέργεια από τον Μάνταλο, αλλά η σέντρα του καταλήγει στον Γιαννιώτη.

22:07

80': Κίτρινη στον Γιαννιώτη για καθυστέρηση.

22:06

79': Κόρνερ για την ΑΕΚ, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:04

76': Εξαιρετική κάθετη του Μασούντ, γλιστράει ο Ανσαριφάρντ.

22:03

76': Κίτρινη στον Αλμέιδα για διαμαρτυρία.

22:01

73': Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Εκτελείται κόρνερ, ο Γιαννιώτης χάνει την μπάλα και το σουτ του Μάνταλου φεύγει πάνω από τα δοκάρια.

21:59

71': Ο Φούντας μπαίνει στην περιοχή, κάνει και το σουτ και αστοχεί.

21:58

70': Στη θέση του Μπεν ο Μασούρας για τον Πανιώνιο.

21:57

70': Ο Μασούντ βγάζει τη σέντρα, ο Ανσαριφάρντ βάζει την προβολή και αστοχεί.

21:54

67': Στη θέση του Αραβίδη ο Πέκχαρτ για την ΑΕΚ και στη θέση του Πλατέλλα ο Σιμόες.

21:53

66': Κίτρινη στον Οικονόμου.

21:52

65': Κίτρινη στον Πλατέλλα.

21:51

64': Κάκιστο σουτ του Πλατέλλα από μακριά.

21:49

62': Ο Μπακάκης από δεξιά βγάζει τη σέντρα, ο Αραβίδης παίρνει την κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι και στέλνει λίγο έξω την μπάλα.

21:46

59': Μακρινό σουτ από τον Γιόχανσον, ψηλά η μπάλα.

21:44

56': Συρτό σουτ από τον Σιώπη, εκτός η μπάλα.

21:42

54': Κόβει ο Αραβίδης για τον Μάνταλο, άουτ το σουτ του τελευταίου.

21:41

53': Αδύναμο σουτ από τον Φούντα, εύκολα ο Ανέστης.

21:39

52': Κίτρινη στον Ρισβάνη.

21:37

Πιο δραστήρια η ΑΕΚ στα πρώτα λεπτά.

21:33

21:32

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

21:16

Λήξη πρώτου ημιχρόνου και αποδοκιμασίες από τον κόσμο της ΑΕΚ.

21:16

21:14

44': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Το εκτελεί ο Φούντας στο πρώτο δοκάρι και η μπάλα απομακρύνεται.

21:11

42': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Πολύ κακή η εκτέλεση του Μπεν, δεν βρίσκει συμπαίκτη του.

21:09

39': Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Γίνεται η σέντρα από τον Ντίντακ, ο Αραβίδης κάνει το γυριστό και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.