2
21:56

Σας ευχαριστούμε. Καλή σας νύχτα.

21:55

Άδικο το αποτέλεσμα για τους "πράσινους". Από μία λάθος διαιτητική απόφαση ξαναμπήκε στο ματς η βελγική ομάδα, δύο αναγκαστικές αλλαγές για το "τριφύλλι", αποβλήθηκε ο Στραματσιόνι.

21:55

Τέλος αγώνα: Σταντάρ Λιέγης - Παναθηναϊκός 2-2.

21:53

90+4': Oφσάιντ ο Μολέντο.

21:50

90+1': Ο Ιμπάρμπο αδειάζει ωραία τον αντίπαλό του, σουτάρει και κερδίζει κόρνερ. Ο Βιγιαφάνιες εκτελεί, ο Μολέντο παίρνει την κεφαλιά και ο Ζιλέ μπλοκάρει εύκολα.

21:49

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:48

Σφίγγει τα δόντια και συνεχίζει ο Λεντέσμα. Δεν έχει άλλη αλλαγή ο Στραματσιόνι.

21:48

Παροιμιώδης η κακοδαιμονία του Παναθηναϊκού...

21:47

88': Κίτρινη στον Λεντέσμα, ο οποίος τραυματίζεται!

21:45

87': Οφσάιντ ο Ιμπάρμπο.

21:44

85': Κίτρινη στον Τρεμπέλ.

21:42

Ο Μπελφοντίλ εκτελεί δυνατά, περνά την μπάλα από το τείχος, ο Στιλ τη βρίσκει με το δεξί πόδι, αλλά δεν καταφέρνει να της αλλάξει πορεία.

21:41

82': ΓΚΟΛ! Σταντάρ Λιέγης - Παναθηναϊκός 2-2.

21:40

80': Φάουλ χιλοστά έξω από την περιοχή του Παναθηναϊκού.

21:38

79': Κίτρινη στον Βιγιαφάνιες. Όπως κι ο Ζέκα, έτσι κι αυτός χάνει το επόμενο ματς με την Σταντάρ.

21:37

Ο Βιγιαφάνιες δεξιός ενδιάμεσος, ο Λουντ αριστερός, ο Εμποκού μπροστά τους.

21:37

Χειροκροτείται ο Εμποκού από τους φιλάθλους της πρώην ομάδας του.

21:36

78': Τρίτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Εμποκού στη θέση του Ζέκα, ο οποίος υπέστη τράβηγμα.

21:33

Προωθείται ο Βιγιαφάνιες, ο Λεντέσμα "εξάρι", δεξιά ο Ζέκα, αριστερά ο Λουντ.

21:33

74': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Λουντ στη θέση του Λέτο.

21:32

73': Οφσάιντ ο Σα.

21:32

Σε διάταξη 3-5-1-1 θα παίξει στο τελευταίο τέταρτο ο Παναθηναϊκός.

21:29

72': Δεύτερη αλλαγή για την Σταντάρ. Ο Ένο στη θέση του Σισέ.

21:25

66': Μεγάλη ευκαιρία για την Σταντάρ! Σέντρα του Εμπενζά από δεξιά, ο Σα πετάγεται στην πλάτη της άμυνας, κάνει την προβολή και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

21:25

66': Οφσάιντ ο Μπελφοντίλ.

21:23

63': Πρώτη -αναγκαστική- αλλαγή για την Σταντάρ Λιέγης. Ο Εμπενζά στη θέση του Ντοσεβί.

21:17

58': Μακρινό σουτ του Λέτο, πολύ άστοχο.

21:16

57': Νέο κόρνερ από δεξιά η Σταντάρ. Ο Τρεμπέλ εκτελεί στο πρώτο δοκάρι, ο Χουλτ απομακρύνει.

21:11

52': Οφσάιντ ο Σα.

21:10

Έχει μπει δυνατά η βελγική ομάδα.

21:09

50': Νέο κόρνερ από δεξιά για την Σταντάρ. Ο Τρεμπέλ εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται από τον Ιβάνοφ.

21:08

49': Κόρνερ από δεξιά για την Σταντάρ. Ο Ντοσεβί εκτελεί με πάσα, η μπάλα παίζεται εκτός περιοχής και καταλήγει σε πλάγιο υπέρ των "πρασίνων".

21:07

48': Οφσάιντ ο Σα.

21:06

Ο Στραματσιόνι έχει αποβληθεί από τον διαιτητή και παρακολουθεί το ματς από την εξέδρα.

21:04

21:04

46': Πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Ιβάνοφ στη θέση του Σάμπα.