Μετά το τέλος. Κίτρινη κάρτα στον Γιοβάνοβιτς.

21:24

Λήξη αναμέτρησης, ΑΕΛ - ΑΕΛ τελικό αποτέλεσμα 1-2.

21:20

90'+2; Κίτρινη στον Μάνταλο.

21:19

"Τέσσερα λεπτά είναι μόνο οι αλλαγές, τουλάχιστον έξι ήταν...", φωνάζει ο Άγγελος Αναστασιάδης στον τέταρτο διαιτητή για τις καθυστερήσεις.

21:19

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

21:17

89': Φάουλ για την ΑΕΛ με τον Ντέλετιτς από τα δεξιά, δεν είναι καλό το χτύπημα, άουτ.

21:15

86': Γύρισμα Ντέλετιτς, σουτ Αβραάμ υπό πίεση από το ύψος της μικρής περιοχής της ΑΕΚ, ψηλά η μπάλα.

21:15

87': Τρίτη αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Μπακάκης στη θέση του Αραβίδη.

21:14

Μονότερμα παίζει πλέον την ΑΕΚ η ΑΕΛ, αλλά το γκολ της ισοφάρισης δεν έρχεται...

21:13

84': Αδύναμο πλασέ Ουρτάδο μέσα από την περιοχή, εύκολα στην αγκαλιά του Ανέστη.

21:10

81': Οφσάιντ ο Ντοντό. Σωστο.

21:09

80': Ο Ναζλίδης, στον Γκόλια και το δυνατό σουτ από τον Ουρτάδο από θέση έξω δεξιά, πάει για... μέσα, ο Ανέστης εντυπωσιακά σε κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

21:05

77': Ο Αβραάμ δίνει για Ναζλίδη μέσα στην περιοχή, πέφτει πάνω στον Λαμπρόπουλο, αφού έχασε την μπάλα. Ζητά πέναλτι, αλλά δεν έχει δίκιο. Καθαρή η φάση, δεν υπάρχει τίποτα, σωστός ο ρέφερι.

21:01

73': Αποβολή Γκάλο με δεύτερη κίτρινη. Σωστή. Με δέκα μένει η ΑΕΚ.

21:01

71': Σέντρα από τα αριστερά Ουρτάδο, κεφαλιά Ντέλετιτς από το ύψος του δεύτερου δοκαριού, άουτ.

20:57

69': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Λαμπρόπουλος στη θέση του Πλατέλλα.

20:57

68': Κίτρινη στον Γιόχανσον.

20:55

66': Οφσάιντ ο Ντοντό, είναι σωστή η υπόδειξη.

20:55

65': Σουτ Ντέλετιτς χωρίς δύναμη, εύκολα ο Ανέστης.

20:52

63': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Ουρτάδο στη θέση του Αναστασόπουλου.

20:51

62': Οφσάιντ ο Κολοβέτσιος και όχι μόνο μετά από εκτέλεση φάουλ του Μάνταλου. Σωστή υπόδειξη.

20:50

61': Βλέπει εκτός εστίας τον Καβουσάκη ο Πλατέλλας, σουτ από τα 40 μέτρα και αριστερά, άουτ η μπάλα!

20:48

59': Σουτ Αναστασόπουλου από θέση μέσα αριστερά, πολλά μέτρα άστοχο...

20:47

58': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Ο Μάνταλος από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο...

20:44

56': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Ντέλετιτς αντί του Φατιόν.

20:43

55': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Ο Μπακασέτας από τα δεξιά και νέο κόρνερ, ο ίδιος πάλι, απομακρύνεται η μπάλα από τα καρέ της ΑΕΛ.

20:40

52': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Αλμέιδα στη θέση του Χριστοδουλόπουλου.

20:39

50': Στραβοκλοτσιά από τον Ντοντό, πολλά μέτρα άστοχη...

20:36

47': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ. Μετά από κόντρα η μπάλα φτάνει στον Μάνταλο, σουτ από τα αριστερά και μέσα στην περιοχή, διώχνει ο Καβουσάκης προσωρινά, στην επαναφορά το σουτ ο Αραβίδης, άουτ.

20:34

46': Έναρξη β' ημιχρονου.