Ο Ατρόμητος νίκησε με 1-0 τη Βέροια χάρη στο γκολ του Μάρτιν Τόνσο.

20:05

Φινάλε στο ματς

20:05

90'+4' Σουτ του Βίτι, άουτ.

20:04

90'+3' Κίτρινη στον Μπίτολο

20:02

+4' καθυστερήσεων

20:01

90': Κίτρινη κάρτα στον Μαραγκό.

19:59

88': Ο Αντόνις αντικαθιστά τον Σισίνιο.

19:59

88': Σέντρα του Ναβαλόφσκι για τον Καπετάνο που κάνει άστοχη κεφαλιά.

19:55

84': Κίτρινη κάρτα για τον Καλί.

19:52

81': Αναγκαστική αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Κοντοές πέρασε στη θέση του Κεϊτά.

19:49

78': Το ματς εμπεριέχει μπόλικη σκοπιμότητα, δεν υπάρχει φάση στα τελευταία λεπτά.

19:40

70': Ο Βίτι πέρασε αντί του Σισίνιο στη δεύτερη αλλαγή της Βέροιας.

19:39

68': Ο Κεϊτά σουτάρει υπό πίεση, άουτ.

19:35

65': Ο Λε Ταλέκ αντικαθιστά τον Δ. Παπαδόπουλο.

19:34

64': Κίτρινη κάρτα στον Μπαλάφα που έκανε πολύ σκληρό μαρκάρισμα πάνω στον Δ. Παπαδόπουλο.

19:32

61': Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Βασιλαντωνόπουλος αντικαθιστά τον Χαροντάκη.

19:31

60': Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μπάγκα αντικαθιστά τον Στόϊτσεφ.

19:24

Ο Λόπεθ μπλοκάρει στην εκτέλεση του Ούμπιντες.

19:23

52': Ο Ούμπιντες γύρισε από δεξιά και ο Μαραγκός παραχωρεί κόρνερ στο πλασέ του Παπαδόπουλου.

19:22

51': Κίτρινη κάρτα στον Φυτανίδη

19:19

48': Κίτρινη κάρτα στον Χαροντάκη

19:18

47': Κεφαλιά του Μεληκιώτη άουτ έπειτα από εκτέλεση φάουλ του Άρτσε!

19:16

Σέντρα στο β' ημίχρονο

19:01

Ο Ατρόμητος προηγείται με 1-0 χάρη σε γκολ του Τόνσο σ' ένα ματς με πολλά λάθη, νευρικότητα και λίγες φάσεις μπροστά στις δύο εστίες.

19:01

Φινάλε στο α' ημίχρονο

19:01

45'+1': Σε θέση οφσάϊντ ο Τόνσο.

19:01

+1' καθυστερήσεων.

18:59

45': Ο Άρτσε εκτελεί ο Κεϊτά απομακρύνει τη μπάλα στο πρώτο δοκάρι.

18:59

45': Νέο κόρνερ για τη Βέροια από τον Μπίτολο.

18:58

43': Ο Άρτσε εκτελεί και ο Καπετάνος παίρνει την κεφαλιά στα ύψη...

18:58

43': Κόρνερ από τον Μπίτολο σε προσπάθεια του Μαλόν.

18:52

38': Σέντρα του Σισίνιο για τον Μπαλάφα που παίρνει την κεφαλιά και ο Γκορμπούνοφ μπλοκάρει τη μπάλα.