Άνετη επικράτηση για Παναιτωλικό, προβληματίζει η Κέρκυρα ήδη...

17:49

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Παναιτωλικός - Κέρκυρα 4-0.

17:48

90'+1: Κίτρινη στον Κλέσιο.

17:47

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:38

O Βιέιρα μπαίνει στην περιοχή, πλασέ από θέση τετ α τετ, δεν θα αστοχήσει και θα κάνει το 4-0.

17:38

82': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

17:32

76': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Παναιτωλικός. Ο Μουνιός αντί του Ουάρντα.

17:30

74': Ο Βιέιρα κάνει το σουτ από θέση μέσα αριστερά, διώχνει σωτήρια ο Αραμπατζής.

17:25

69': ΔΟΚΑΡΙ για την Κέρκυρα. Ο Ζορμπάς κινείται από θέση μέσα δεξιά, σουτ η μπάλα σταματά στο αριστερό γάμα της δοκού της εστίας του Παναιτωλικού.

17:25

68': Κόρνερ για την Κέρκυρ, με τον Κόντο, διώχνουν οι Αγρινιώτες.

17:24

67': Βιέιρα στη θέση του Λεντέσμα.

17:23

66': Κόρνερ για την Κέρκυρα από τα δεξιά. Εκτελείται πλασαριστά, σέντρα Ζαραδούκα, κεφαλιά Γεωργίου, άουτ.

17:20

64': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Καμαβουάκα στη θέση του Φερέιρα.

17:19

62': Τρίτη αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Ζαραδούκας αντί Ντίογκο.

17:13

Ο Λεντέσμα έβγαλε από τη μεσαία γραμμή για τον Μάρκος Πάουλο, ο οποίος κινήθηκε από τα δεξιά, δυνατό σουτ από το ύψος της περιοχής και 3-0.

17:13

56': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

17:12

55': Σουτ Λεντέσμα από τα δεξιά και μέσα στο ημικύκλιο, άουτ.

17:04

47': Κόρνερ για την Κέρκυρα με τον Κόντο από τα δεξιά, απομακρύνουν οι γηπεδούχοι.

17:02

17:02

Δύο αλλαγές για την Κέρκυρα με την έναρξη του δεύτερου μισού του ματς. Κόντος και Παμλίδης στις θέσεις των Επστάιν και Τουράμ.