2
23:37

Σας ευχαριστούμε. Καλή σας νύχτα.

23:36

Ένα λάθος του Μπερίσα χρειάστηκαν οι φιλοξενούμενοι για να λύσουν τον "γόρδιο δεσμό" στη βροχερή Σκόδρα και να πατήσουν στην κορυφή του 7ου ομίλου. Οι γηπεδούχοι αμύνθηκαν καλά, αλλά η ομάδα του Λοπετέγκι απέδρασε.

23:35

90+3': Τέλος αγώνα. Αλβανία - Ισπανία 0-2.

23:33

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

23:32

86': Κόρνερ του Ίσκο, περνά ανεκμετάλλευτο για την Ισπανία.

23:28

Η βροχή δυναμώνει στη Σκόδρα.

23:26

84': Σε θέση οφσάιντ ο Χισάι.

23:23

80': Τρίτη αλλαγή για την Ισπανία. Ο Μαρτίνεζ στη θέση του Ράμος, ο οποίος έχει πρόβλημα στο αριστερό γόνατο.

23:20

78': Δεύτερη αλλαγή για την Ισπανία. Ο Ίσκο στη θέση του Ινιέστα.

23:17

75': Τρίτη αλλαγή για την Αλβανία. Ο Χίκα στη θέση του Τζάκα.

23:15

Σε τυπική διαδικασία έχει μετατραπεί το τελευταίο τέταρτο.

23:12

70': Κίτρινη στον Μαβράι και φάουλ σε καλή θέση για την Ισπανία.

23:10

68': Δεύτερη αλλαγή για την Αλβανία. Ο Μπάσα στη θέση του Μεμουσάι.

23:09

67': Κόρνερ για την Ισπανία από δεξιά, το έβδομο στο ματς (η Αλβανία δεν έχει κερδίσει κανένα). Ανεκμετάλλευτο περνά και αυτό.

23:08

Σε συνέχεια του προηγούμενου στατιστικού, η Ισπανία έχει βάλει 26 γκολ επί της Αλβανίας στα έξι ματς που έχουν τεθεί αντιμέτωπες και έχει δεχθεί μόλις δύο.

23:05

Ο Μονρεάλ δίνει στον νεοεισελθόντα Νολίτο, ο οποίος αποφεύγει ωραία τον Χισάι, σουτάρει και διπλασιάζει το προβάδισμα των φιλοξενούμενων.

23:05

63': ΓΚΟΛ! Αλβανία - Ισπανία 0-2.

23:04

Η Ισπανία έχει βάλει 25 γκολ επί της Αλβανίας στα έξι ματς που έχουν τεθεί αντιμέτωπες και έχει δεχθεί μόλις δύο.

23:03

Δεν αλλάζει διάταξη ο Λοπετέγκι.

23:01

60': Πρώτη αλλαγή για την Ισπανία. Ο Νολίτο στη θέση του Βιτόλο.

23:01

59': Σουτ του Σίλβα με το δεξί, η μπάλα κοντράρει και καταλήγει σε κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

22:58

Λάθος απομάκρυνση του Μπερίσα, η μπάλα καταλήγει στον Νολίτο, εκείνος την προωθεί στον Σίλβα, εκείνος τη "σπάει" αριστερά στον Κόστα, ο οποίος ανοίγει το σκορ από οριακή θέση.

22:56

55': ΓΚΟΛ! Αλβανία - Ισπανία 0-1.

22:52

Καγιεχόν, Μοράτα και Νολίτο έχουν σηκωθεί για ζέσταμα.

22:49

48': Κόρνερ του Σίλβα από αριστερά, ο Πικέ παίρνει την κεφαλιά, ο Μπερίσα μπλοκάρει με άνεση.

22:47

46': Αναγκαστική -πρώτη- αλλαγή για την Αλβανία. Ο Αλίτζι στη θέση του Λεντζάνι, ο οποίος έχει ένα σκίσιμο στο φρύδι.