20:59

20:59

Λήξη αναμέτρησης, 2-2 το τελικό σκορ.

20:58

90'+3: Στη θέση του Αρβανίτη ο Στόγιος για τον Πανελευσινιακό.

20:56

Ο Ναούμ αναλαμβάνει την εκτέλεση και νικά τον Ξενόπουλο για το 2-2.

20:56

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ!

20:55

90': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Πανελευσινιακό! Ο Σαμπατάκος το κέρδισε.

20:53

89': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Χατζηγιοβάνης βγάζει πολύ ωραία κάθετη, ο Πίσπας προλαβαίνει τον Στεργιώτη, αλλά η μπάλα βρίσκει και σε εκείνον και φεύγει πάνω από τα δοκάρια.

20:53

88': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Εξαιρετική η κάθετη του Κουτρουμπή, ο Αγγελόπουλος βγαίνει μόνος του με τον Στεργιώτη αλλά δεν τον νικά.

20:52

87': Ξενόπουλος αντί Ο. Βλαχοδήμου για τον Παναθηναϊκό.

20:50

86': Στη θέση του Καμπούρη ο Μπρέμπος για τον Πανελευσινιακό και ο Σαμπατάκος αντί του Τσούπρου.

20:50

85': Συνεργάζεται ωραία με τον Πίσπα ο Μαρινάκης, αλλά ο Στεργιώτης μπλοκάρει το σουτ του.

20:48

83': Στη θέση του Ρινάλντι ο Σερβιλάκης για τον Παναθηναϊκό.

20:46

82': Γίνεται το γύρισμα από δεξιά, ο Ναούμ κάνει το σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

20:44

79': Παπανικολάου αντί Π. Βλαχοδήμου για τον Παναθηναϊκό.

20:43

78': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Ο Χατζηγιοβάνης το εκτελεί και η μπάλα απομακρύνεται.

20:39

74': Μουντοκαλάκης αντί Σιλιγαρδάκη για τον Πανελευσινιακό.

20:39

74': Καλό μακρινό σουτ από τον Κασνέτση, βρίσκει την μπάλα με τα ακροδάχτυλα ο Βλαχοδήμος.

20:34

69': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελείται, ο Ιβανόφ παίρνει την κεφαλιά και ο Στεργιώτης μποκάρει.

20:32

67': Πίσπας αντί Βιγιαφάνιες για τον Παναθηναϊκό.

20:29

64': Κασνέτση, Ιορδανίδης και Δημόπουλος μπαίνουν για τον Πανελευσινιακό, βγαίνουν Ρόκας, Σταματάκης και Κωνσταντινίδης.

20:28

Ο Βιγιαφάνιες μπαίνει από αριστερά στην περιοχή, περνά τον Τσούπρο και από πλάγια εκτελεί.

20:28

63': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

20:27

62': Μαυρομάτης στη θέση του Σάμπα για τον Παναθηναϊκό.

20:23

Ο Βιγιαφάνιες κάνει ωραία κάθετη και ξεκλειδώνει όλη την άμυνα και ο Ρινάλντι με διαγώνιο πλασέ από μέσα δεξιά ισοφαρίζει σε 1-1.

20:23

58': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

20:19

55: Στεργιώτης, Ναούμ, Γραικός, Αγγελούδης μπαίνουν για τον Πανελευσινιακό και βγαίνουν Αγριμάκης, Ταμπάκης, Κωστόπουλος και Ζέλιος.

20:14

50': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ! Ο Χατζηγιοβάνης από μακριά κάνει ωραίο σουτ, ο Αγριμάκης βρίσκει την μπάλα και εκείνη στη συνέχεια σταματά στο δεξί του δοκάρι.

20:10

46': Αλλαγές για τον Παναθηναϊκό, Αγγελόπουλος και Χατζηγιοβάνης μπαίνουν, Μολέδο και Μπουζούκης βγαίνουν.

20:10

20:09

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

19:54

19:54

19:53

Ο Σταματάκης από δεξιά εντός περιοχής κάνει το γύρισμα και ο Ταμπάκης με κοντινό πλασέ σκοράρει.

19:53

45': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ!

19:50

43': Ο Βιγιαφάνιες δίνει στον Χουχούμη και ο τελευταίος τελειώνει ωραία τη φάση νικώντας τον Αγριμάκη. Είναι, όμως, σε θέση οφσάιντ.

19:48

Στο έδαφος ο Αρβανίτης, μικρή διακοπή.

19:47

40': Δοκιμάζει το πόδι του ο Ρόκας και στέλνει την μπάλα άουτ.

19:43

36': Ο Ρινάλντι το εκτελεί και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια. Κακή εκτέλεση!

19:42

35': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ! Έχει κάνει χέρι εντός περιοχής ο Ρόκας.

19:38

30': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Βιγιαφάνιες εκτελεί το κόρνερ, ο Μολέδο παίρνει την κεφαλιά αλλά αστοχεί από καλή θέση.

19:37

30': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Στο πρώτο δοκάρι η εκτέλεση του Βιγιαφάνιες, παραχωρεί άλλο ένα ο Καμπούρης.

19:36

28': Κίτρινη στον Ρόκα.

19:34

Αρκετές οι μάχες στον χώρο του κέντρου.

19:31

23': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελείται στο δεύτερο δοκάρι και ο Κουτρουμπής υποπίπτει σε επιθετικό φάουλ.

19:29

21': Αδύναμο σουτ από τον Βιγιαφάνιες, μπλοκάρει ο Αγριμάκης.

19:25

18': Καλό διαγώνιο σουτ από τον Σταματάκη από μέσα δεξιά, κοντράρει η μπάλα και φεύγει εκτός. Νέο κόρνερ παραχωρεί ο Μολέδο και τελικά ο Κουτρουμπής απομακρύνει μετά την εκτέλεσή του.

19:21

14': Μπαίνει στην περιοχή ο Ρινάλντι, γυρνάει για τον Βλαχοδήμο και ο Αγριμάκης αποκρούει το σουτ του τελευταίου.

19:17

Έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων ο Παναθηναϊκός.

19:14

6': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελείται στο πρώτο δοκάρι και η μπάλα απομακρύνεται.

19:11

4': Καλό σουτ από τον Ρινάλντι, πέφτει και αποκρούει ο Αγριμάκης.

19:08

19:06

Στον αγωνιστικό χώρο οι δυο ομάδες.

19:01

Κάτι περισσότερο από 200 άτομα στο γήπεδο.

18:57

Δεν έχουν ακόμα επίσημα ματς στα πόδια τους οι γηπεδούχοι, οι οποίοι περιμένουν να αρχίσει το πρωτάθλημα. Αναμφίβολα είανι ένα δυνατό τεστ για εκείνους.

18:53

Δίνει ευκαιρία σε πολλούς παίκτες ο Στραματσιόνι, αφού ούτως ή άλλως δεν έχει αρκετούς στη σύνθεσή του.

18:50

Καλησπέρα σας, το φιλικό του Πανελευσινιακού με τον Παναθηναϊκό ξεκινά σε περίπου 10 λεπτά.

Αγριμάκης, Κωνσταντινίδης, Ζέλιος, Τσούπρος, Καμπούρης, Αρβανίτης, Σιλιγαρδάκης, Ρόκας, Σταματάκης, Ταμπάκης, Κωστόπουλος.
Ο. Βλαχοδημος, Μολέδο, Σάμπα, Ιβανόφ, Μαρινάκης, Χουχούμης, Κουτρουμπης, Μπουζούκης, Βιγιαφάνιες, Ρινάλντι, Π. Βλαχοδήμος.
Βάτσιος, Κουρομπίλια, Πρέντζας το διαιτητικό τρίο.