Καλύτερος ο Αχαρναϊκός, πήρε δίκαια τη νίκη γοήτρου.

18:18

Λήξη του φιλικού, Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης 2-1.

18:15

Φάουλ Ρομάνο από τα αριστερά, κεφαλιά από την καρδιά της άμυνας του Δεληζήση, ο Ψύχος δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα και 2-1.

18:15

88': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

18:14

87': Κίτρινη στον Καρανικόλα.

18:13

86': Σέντρα Ρομάνο από τα αριστερά, κεφαλιά Πετρόπουλου, δεν έχει πρόβλημα ο Ψύχος.

18:11

84': Τρεις αλλαγές για τον Απόλλωνα. Τρίγκας, Καλλέργης, Καμαρινόπουλος αντί των Κάσσου, Κύργια, Κονέ.

18:10

83': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Κονέ, απομακρύνουν οι γηπεδούχοι.

18:08

81': Σέντρα-σουτ Ρουμπουλάκου από τα αριστερά, δεν έχει πρόβλημα ο Ψύχος.

18:03

76': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με Ρομάνο, απομακρύνουν οι γηπεδούχοι...

18:02

75': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Κονέ, δεν έχει τύχη.

18:01

74': Εκτελεί ο Πουρτουλίδης, αποκρούει ο Ψύχος! Μένει το 2-0 για τον Αχαρναϊκό.

18:01

73': Κίτρινη στον Τσαλιγκίρη

18:01

73': Πέναλτι για τον Απόλλωνα. Πέφτει ο Σιατραβάνης από τον Τσαλιγκίρη.

17:59

72': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Μεγαλοοικονόμου αντί του Δέδε.

17:56

69': Νέο κόρνερ για τους φιλοξενούμενους, πάλι με τον Κονέ από τα αριστερά, χωρίς τύχη.

17:55

68': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Κονέ, περνά ανεκμετάλλευτο...

17:53

66': Φάουλ για τον Απόλλωνα από τα 30 μέτρα και αριστερά. Εκτελεί ο Κονέ, αρκετά μέτρα άστοχο...

17:52

65': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ρουμπουλάκου αντί Βαλεριάνου.

17:48

61': Οφσάιντ ο Σιατραβάνης.

17:47

60': Ο Σιατραβάνης έβγαλε ωραία στον Κάσσο, κακό σουτ από τα δεξιά, άουτ.

17:45

58': Φάουλ για τον Απόλλωνα σε καλή θέση, στο ημικύκλιο, Ρομάνο απευθείας, ψηλά η μπάλα, πάνω από την εστία του Αχαρναϊκού.

17:35

48': Ατομική προσπάθεια Ντάγκρα από τα αριστερά, σουτ, ψηλά άουτ.

17:33

17:33

Αλλάζει όλος ο Αχαρναϊκός. Ψύχος, Παπανικόλας, Ντάγκρας, Μάρης, Κυριαζόπουλος, Σωτηράκος, Παπατόλιος, Σταμούλης, Ντενίκολο, Τσαλιγκίρης, Δέδες η 11άδα πλέον.

17:33

Ντάσιος, Πουρτουλίδης, Γεωργακόπουλος και Σιατραβάνης μέσα από πλευράς Απόλλωνα. Έξω οι Πάνος, Γκούφας, Πασάι, Τζάνης.

17:16

Λήξη α' ημιχρόνου, Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης στο 2-0.

17:15

Φάουλ για τον Αχαρναϊκό από τα δεξιά. Τσεμπερίδης απευθείας... άουτ.

17:14

Κίτρινη στον Κονέ και στον Χριστοφιλέα για το προηγούμενο επεισόδιο.

17:12

Σύρραξη ανάμεσα στους παίκτες και διακοπή για δύο λεπτά... Όλα ξεκίνησαν από τον εκνευρισμό του Κονέ, ο Ματσούκας του "απάντησε" και στο τέλος μπήκαν μέχρι και οι πάγκοι μέσα.

17:11

41': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό με τον Νταμιάνο.

17:08

38': Γυριστό σουτ Ζάχαρου από θέση έξω αριστερά, άουτ. Καλή σκέψη.

17:07

37': Διαγώνιο σουτ Κάσσου από θέση μέσα αριστερά, δεν θα βρει στόχο...

17:05

35': Σουτ Ματσούκας από το ημικύκλιου, μπλοκάρει σε δεύτερο χρόνο ο Αποστολίδης.

17:01

31': Δύο αλλαγές για τον Απόλλωνα. Δεληζήσης αντί Αλιατίδη και Ρομάνο αντί Αλμπάνη.

17:01

31': Αδύναμη εκτέλεση φάουλ του Κονέ από τα δεξιά του ημικύκλιου, στην αγκαλιά του Αποστολίδη.

16:56

26': Μακρινό σουτ Πάνου από τα δεξιά, άουτ.

16:54

24': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό από τα δεξιά με τον Νταμιάνο, διώχνουν οι αμυντικοί του Απόλλωνα.

16:51

Τραγικό λάθος Αλιατίδη, που κάνει τσαφ μέσα στην περιοχή του Απόλλωνα και δίνει... πάσα στον Νταμιάνο, που δεν αφήνει ανεκμετάλλευτο και με σουτ κάνει το 2-0.

16:51

21': ΓΚΟΛ για τον ΑΧΑΡΝΑΪΚΟ!

16:50

Εμφανώς καλύτερος ο Αχαρναϊκός

16:46

16': Οφσάιντ ο Ζάχαρος. Σωστή απόφαση.

16:45

15': Διαγώνιο σουτ Αναστασίου από θέση έξω αριστερά, άουτ.

16:43

13': Φάουλ για τον Αχαρναϊκό με τον Νταμιάνο από τα δεξιά η μπάλα φτάνει στον Ζάχαρο, κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι, δεν αιφνιδιάζεται ο Πασάι και μπλοκάρει.

16:35

Ατομική προσπάθεια Μουστάκη από τα δεξιά, μπαίνει στην περιοχή στην περιοχή του Απόλλωνα, σουτ και η μπάλα στα δίχτυα, 1-0.

16:35

5': ΓΚΟΛ για τον ΑΧΑΡΝΑΪΚΟ!

16:34

4': Οφσάιντ ο Ζάχαρος...

16:32

2': Αδύναμο σουτ Νταμιάνο από το ύψος τς περιοχής, εύκολα μαζεύει ο Πασάι.

16:31

1': Έναρξη αναμέτρησης.

16:28

Οι δύο ομάδες μόλις έκαναν την επίσημη εμφάνιση τους στον αγωνιστικό χώρο...

16:14

Καλησπέρα σας από το Μενίδι, είμαι ο Δημήτρης Δημητρίου και μαζί θα δούμε την εξέλιξη του ματς.