1
-
1
20:05

Στο 1-1 έμειναν Λεβαδειακός και ΑΕΛ! Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό σας βράδυ!

20:05

90'+4' Τέλος του αγώνα

20:03

90'+2': Ο Βαρέλα εκμεταλλεύεται αδράνεια στην άμυνα του Λεβαδειακού και σουτάρει στην κλειστή γωνία του Μοσχονά ο οποίος μαζεύει τη μπάλα!

20:02

+4' καθυστερήσεων

20:01

90'+1' Κίτρινη κάρτα στον Γκόλια

20:01

90': Δεύτερη κίτρινη κάρτα στο ματς για τον Λεβαδειακό για σκληρό φάουλ του Μουλόπουλου πάνω στον Ντέλετιτς.

20:01

Ο Μάντζιος απομακρύνει στην εκτέλεση του Ντέλετιτς.

20:01

89': Κόρνερ παραχωρεί ο Μουλόπουλος.

19:59

88': Τελευταία αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Ντέλετιτς αντικαθιστά τον Μάντζιο.

19:58

Ο Ναζλίδης εκτέλεσε δίχως αποτέλεσμα από δεξιά.

19:57

87': Κόρνερ παραχωρεί ο Μουλόπουλος σε ασυνεννοησία με τον Μοσχονά.

19:54

84': Ο Μάντζιος στοπάρει άψογα, ο Καβουσάκης κάνει την λανθασμένη έξοδο και ο Γιοβάνοβιτς διώχνει πάνω στη γραμμή!

19:53

82': Κόρνερ παραχωρεί ο Φάρκας στο γύρισμα του Μάντζιου. Στη συνέχεια της φάσης ακολουθεί σουτ του Μπελγκαζουανί στα σώματα.

19:52

82': Σέντρα του Σίλβα, διώχνουν οι φιλοξενούμενοι σε κόρνερ.

19:51

Ο Καραμπουέ πέρασε ως δεξιός εξτρέμ με τον Σίλβα να κινείται πίσω από τον Μάντζιο σε διάταξη 4-4-2.

19:51

80': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Καραμπουέ αντικαθιστά τον Γιακουμάκη.

19:50

80': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Λαμπρόπουλος αντικαθιστά τον Φατιόν.

19:47

76': Ο Μιλιάζες εκτελεί και διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.

19:47

76': Κόρενρ παραχωρεί ο Φατιόν.

19:45

Σε ρόλο αριστερού εξτρέμ πέρασε ο Μπελγκαζουανί για τον Λεβαδειακό. Ο Γκόλιας μετατέθηκε ως αμυντικός μέσος στη διάταξη της ΑΕΛ.

19:44

73': Επικίνδυνη σέντρα του Αβραάμ από αριστερά, πέρασε άουτ.

19:42

72': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Διαγώνια πάσα του Τόνι Σίλβα και ο Μπελγκαζουανί σουτάρει άουτ από πλάγια θέση και αριστερά στην περιοχή της ΑΕΛ.

19:41

71': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μπελγκαζουανί πέρασε αντί του Κουλιμπαλί.

19:41

70': Σέντρα του Βαρέλα και ο Ουόν παραχώρησε κόρνερ φλερτάροντας με αυτογκόλ!

19:40

69': Ο Μάντζιος βγαίνει σε θέση βολής και σουτάρει πάνω στον Καβουσάκη που κάνει εντυπωσιακή επέμβαση!

19:37

Ο νεοεισελθών Βαρέλα εκτέλεσε φάουλ από αριστερά και ο Ντοντό ισοφαρίζει με κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι!