2
22:27

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

22:26

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Πανιώνιο με 2-1 σε ένα επεισοδιακό ματς με πολύ μεγάλη ένταση.

22:26

90'+7: Τη γλιτώνει με κίτρινη ο Πασάς για το επικίνδυνο μαρκάρισμά του.

22:25

90'+6: Αποβάλλεται και ο Λουκίνας με δεύτερη κίτρινη.

22:25

90'+6: Αποβάλλεται ο Μπεν με απευθείας κόκκινη. Πληρώνει την αντίδρασή του.

22:24

90'+6: Αντιαθλητικό μαρκάρισμα πάνω στον Μπεν και νέα σύρραξη. Ο Πασάς πήγε ξεκάθαρα πάνω στα πόδια του και ο Μπεν πήγε πάνω του να του ζητήσει τα ρέστα.

22:22

90'+4: Κίτρινη στον Μπεν.

22:21

90'+3: Κίτρινη σε Γιαννιώτη και Οικονόμου.

22:20

90'+2: Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή! Δεν απομακρύνει η άμυνα του Πανιωνίου, ο Περόνε πιάνει έναν κεραυνό και ο Γιαννιώτης πραγματοποιεί τρομερή επέμβαση.

22:19

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:18

Αποβάλλεται από τον πάγκο του Ηρακλή ο Νίκος Αμανατίδης (γυμναστής).

22:18

89': Κίτρινη στον Λουκίνα.

22:17

Ο γενικός αρχηγός του Πανιωνίου Δημήτρης Ναλιτζής αποβάλλεται από τον πάγκο

22:16

88': Στη θέση του Φούντα ο Ολαϊτάν για τον Πανιώνιο. Κατά τη διάρκεια της αλλαγής του άνθρωπος από τον πάγκο του Ηρακλή πήγε να τον βουτήξει λόγω της έντασης που είχε προηγηθεί! Παρενέβησαν, όμως, άνθρωποι των "κυανέρυθρων".

22:16

Νεύρα τώρα και σύρραξη στον αγωνιστικό χώρο. Φούντας και Κυριακίδης οι πρωταγωνιστές.

22:14

Ο Λάμπρου από αριστερά κάνει ωραία ενέργεια, βγάζει τη σέντρα και ο Λεοζίνιο με κεφαλιά μειώνει σε 1-2.

22:13

85': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

22:12

84': Καλό σουτ από τον Αντωνιάδη, λίγο έξω η μπάλα.

22:09

81': Στη θέση Ανσαριφάρντ ο Ενγκόγκ για τον Πανιώνιο.

22:08

80': Κίτρινη στον Ανσαριφάρντ.

22:06

Τρομερή ενέργεια από τον Ανσαριφάρντ! Παίρνει την μπάλα από το κέντρο, αδειάζει τον Ρούσσο, στη συνέχεια τον αφήνει πίσω του με την ταχύτητά του και από πολύ πλάγια αριστερά πλασάρει στην απέναντι γωνία για το 0-2.

22:06

78': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

22:04

76': Αδύναμο σουτ από τον Πασά, εύκολα ο Γιαννιώτης.

22:03

75': Λουκίνας αντί Ιντζόγλου για τον Ηρακλή.

22:01

73': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Ο Γιαννιώτης διώχνει με γροθιές.

21:58

70': Στη θέση του Μασούρα ο Μπεν για τον Πανιώνιο.

21:56

Στο έδαφος ο Γιαννιώτης, προσωρινή διακοπή.

21:55

Αποβάλλεται ο Αντώνης Κασδοβασίλης, γενικός αρχηγός του Ηρακλή, από τον πάγκο του Ηρακλή.

21:53

65': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή! Φεύγουν δύο με έναν, ο Λεοζίνιο μπαίνει περιοχή και την τελευταία στιγμή με εντυπωσιακό τάκλιν ο Ρισβάνης τον κόβει.

21:53

65': Σέντρα σουτ από τα δεξιά, περίεργη τροχιά παίρνει η μπάλα και με δυσκολία διώχνει ο Χουάντερσον.

21:52

63': Κίτρινη στον Σαραμαντά.

21:51

62': Αδύναμο σουτ ο Κόρμπος, εύκολα ο Χουάντερσον.

21:48

59': Ευκαιρία για τον Ηρακλή! Ο Περόνε στρώνει για τον Πασά, εκείνος κάνει από μέσα δεξιά το σουτ, η μπάλα κοντράρει και κάπου και φεύγει ελάχιστα πάνω από τα δοκάρια.

21:45

56': Κίτρινη σε Μασούντ και Περόνε. Εκτός εαυτού ο πρώτος για λίγα δευτερόλεπτα, τον ηρέμησε ο Ανσαριφάρντ.

21:43

55': Νέο κόρνερ για τον Ηρακλή, απομακρύνει ο Ανσαριφάρντ.

21:41

53': Κόρνερ για τον Ηρακλή, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:39

Στο έδαφος ο Γκιοατά, μικρή διακοπή.

21:38

49': Εντυπωσιακή ντρίμπλα του Περόνε στον Κόρμπο, ο οποίος του κάνει φάουλ.

21:35

46': Καραγκούνης και Λάμπρου μπαίνουν, Αγγελόπουλος και Μοντέιρο βγαίνουν για τον Ηρακλή.

21:35

21:33

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

21:18

21:17

21:15

44': Κόρνερ για τον Ηρακλή, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:11

Είχε πει στους παίκτες του να προσέχουν τον Μασούντ ο Παπαδόπουλος, ο οποίος εκνευρίστηκε με το γκολ του Ιρανού.

21:09

Στο έδαφος ο Αντωνιάδης, ο οποίος δείχνει να πονάει πολύ. Συγκρούστηκε με τον Πασά.

21:06

Γίνεται μπαλιά στην πλάτη της άμυνας, ο Μασούντ πιάνει ένα δυνατό σουτ με το αριστερό από το ημικύκλιο και εκτελεί τον Χουάντερσον. Στη συνέχεια πανηγυρίζει δακρυσμένος.

21:06

34: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

21:05

33': Ο Ανσαριφάρντ δίνει στον Μασούρα, αλλά το σουτ του τελευταίου από μέσα δεξιά φεύγει ψηλά.

21:01

Έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων ο Πανιώνιος, ενώ ο Ηρακλής επιδιώκει να κλέβει την μπάλα και να βγαίνει γρήγορα σε αντεπιθέσεις.

20:57

25': Φαλτσαριστό σουτ από τον Φούντα, λίγο πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.

20:55

Στο έδαφος ο Φούντας, προσωρινή διακοπή.

20:55

23': Στα σώματα το σουτ του Μασούντ.

20:53

Έχει ανεβεί στα τελευταία λεπτά ο Ηρακλής παίζοντας κυρίως από δεξιά.

20:49

17': Γίνεται η σέντρα από δεξιά, ο Λεοζίνιο με το τακουνάκι πάει να σκοράρει και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:47

15': Κίτρινη στον Γκιοατά.

20:45

13': Κίτρινη στον Ρούσσο.

20:43

11': Εκτελεί φάουλ ο Φούντας, κακή απομάκρυνση από τον Κούρο, άουτ η κεφαλιά του Κόρμπου.

20:39

7': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Φούντας δίνει στον Μασούντ και εκείνος αμαρκάριστος από ιδανική θέση αστοχεί.