17:52

17:52

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον ΠΑΣ Γιάννινα με 1-0.

17:51

90'+4: Ευκαιρία για την Κέρκυρα! Ο Χιντζίδης εκτελεί φάουλ, η μπάλα περνά απ' όλους και το σουτ του Επστάιν φεύγει ψηλά.

17:49

90'+2: Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Εκτελείται με πάσα και ο Γιάκος παίρνει άλλο ένα.

17:47

17:47

90': Κούτρης αντί Ζάιρο για τον ΠΑΣ.

17:46

89': Ευκαιρία για την Κέρκυρα! Ο Τουράμ κάνει ξαφνικό σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:44

87': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Ο Ζάιρο μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, κάνει διαγώνιο πλασέ και αστοχεί.

17:43

Στο έδαφος ο Βιδάλ, προσωρινή διακοπή.

17:42

85': Καλό σουτ από τον Γιάκο, λίγο έξω η μπάλα.

17:41

84': Κόντος αντί Βενέτη για την Κέρκυρα.

17:38

Ο Βιδάλ παίρνει την μπάλα δεξιά εκτός περιοχής, μπαίνει προς τα μέσα και εξαπολύει ένα πολύ δυνατό διαγώνιο σουτ εκτελώντας τον Αραμπατζή.

17:37

80': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

17:33

76': Γεωργακόπουλος αντί Ζορμπά για την Κέρκυρα.

17:31

Στο έδαφος ο Ζορμπάς, προσωρινή διακοπή.

17:30

73': Γαρουφαλιάς αντί Κοζορώνη για τον ΠΑΣ.

17:27

70': Αδύναμο σουτ του Ντιόγκο, εύκολα ο Περιστερίδης.

17:26

Δεν πέφτει με τίποτα η μπάλα. Από κεφαλιά σε κεφαλιά οι παίκτες των δύο ομάδων.

17:22

65': Στη θέση του Ντουαλά ο Χιντζίδης για την Κέρκυρα.

17:20

63': Επικίνδυνο γύρισμα από τον Γιάκο, δεν βρίσκει συμπαίκτη του.

17:16

59': Κίτρινη στον Σκόνδρα.

17:14

57': Κίτρινη στον Μπουκουβάλα.

17:14

57': Κόρνερ για την Κέρκυρα. Το εκτελεί ο Επστάιν και ο Σκόνδρας διώχνει.

17:09

52': Βιδάλ αντί Μαμπουλού για τον ΠΑΣ. Ο τελευταίος είχε ενοχλήσεις από το πρώτο ημίχρονο.

17:08

51': Απευθείας φάουλ από μακριά ο Τουράμ, μπλοκάρει ο Περιστερίδης.

17:07

50': Κίτρινη στον Τζημόπουλο.

17:06

49': Κακό σουτ από τον Τουράμ, ο οποίος δεν βρίσκει στόχο.

17:05

47': Δοκιμάζει το πόδι του ο Σιόντης, αλλά δεν ανησυχεί τον Περιστερίδη.

17:03

17:01

16:47

16:45

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:44

45': Ο Κοζορώνης κάνει το σουτ και ο Αραμπατζής μπλοκάρει.

16:43

44': Γίνεται η σέντρα από τον Ζορμπά, ο Ντιμιτρόφσκι παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

16:40

Έχει ανεβεί ο ΠΑΣ, ο οποίος από τα πλάγια με μπαλιές προσπαθεί να φτάσει σε φάσεις.

16:36

37': Κίτρινη στον Γκόμες.

16:32

32': Κόρνερ για τον ΠΑΣ, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:30

Στο 54% η κατοχή μπάλας για τον ΠΑΣ.

16:26

Ακίνδυνος έως τώρα ο ΠΑΣ. Ζάιρο και Μαμπουλού δεν έχουν βοηθήσει, ενώ ο Κόντε δεν έχει τροφοδοτηθεί.

16:23

24': Ο Ζορμπάς κάνει σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

16:19

Έχει ματώσει ο Ιωάννου, προσωρινή διακοπή.

16:18

18': Μακρινό σουτ από τον Ντιόγκο, ψηλά η μπάλα.

16:16

16': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Ο Κοζορώνης το εκτελεί στο πρώτο δοκάρι και η μπάλα απομακρύνεται.

16:14

14': Ευκαιρία για την Κέρκυρα! Ο Τουράμ βρίσκει τον Επστάιν, εκείνος τον Ντουαλά, αλλά ο τελευταίος από ιδανική θέση στέλνει την μπάλα πάνω στον Περιστερίδη.

16:12

Καμία εκ των δύο δεν μπορεί να επιβάλει τον ρυθμό της προς το παρόν.

16:08

8': Κόρνερ για την Κέρκυρα, περνά ανεκμετάλλευτο.