Ψυχωμένος ο Ηρακλής, έπαιξε για το 0-0 και το πήρε.

21:25

Υπενθυμίζεται ότι η Ένωση πάει να παίξει στο "Γ. Καραϊσκάκης" σε λίγες μέρες.

21:25

Εντυπωσιακό ότι ούτε η ΑΕΚ νίκησε αυτή την αγωνιστική. Γκέλα για όλους τους μεγάλους και μάλιστα κανένας τους δεν κατάφερε να σκοράρει!

21:24

Τέλος στο ματς, το οποίο δεν είχε γκολ.

21:23

90'+4: Πέφτει στο έδαφος ο Χριστοδουλόπουλος και ζητά πέναλτι, δεν συγκινείται ο Μπλάνας. Σωστός ο διαιτητής, έχει πέσει υπερβολικά εύκολα ο παίκτης της ΑΕΚ και φαίνεται ότι επιδιώκει την επαφή.

21:19

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:16

Κυκλοφορεί την μπάλα και ψάχνει διαδρόμους η ΑΕΚ.

21:14

Νεύρα ανάμεσα σε Μπαρτολίνι και Αραβίδη. Η αλήθεια είναι πως ο δεύτερος δεν έχει κάνει φάουλ πάνω στον Ζιαμπάρη, όπως του καταλογίστηκε.

21:13

85: Κίτρινη στον Αγγελόπουλο.

21:11

83': Στη θέση του Περόνε ο Λουκίνας για τον Ηρακλή.

21:11

82': Κακό σουτ από τον Λεοζίνιο, άουτ η μπάλα.

21:10

81': Κόρνερ για την ΑΕΚ, διώχνει με γροθιές ο Χουάντερσον.

21:07

Πιέζει όσο μπορεί η ΑΕΚ, αλλά είναι καλά οχυρωμένος ο Ηρακλής.

21:03

75': Εντυπωσιακό γυριστό στην κίνηση από τον Λεοζίνιο, άουτ η μπάλα.

21:02

Στο 69% η κατοχή μπάλας για την ΑΕΚ.

21:01

73': Μακρινό σουτ από τον Χριστοδουλόπουλο, εύκολα ο Χουάντερσον.

21:01

72': Αραβίδης αντί Σιμόες για την ΑΕΚ.

20:59

70': Κίτρινη στον Χουάντερσον για καθυστέρηση.

20:57

Στο έδαφος ο Χουάντερσον, έχει πάει πάνω του ο Χριστοδουλόπουλος και κάτι του λέει.

20:57

68': Βγάζει τη σέντρα ο Μπακάκης, ο Μπακασέτας παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:55

67': Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Ντίντακ μπαίνει στην περιοχή και από πλάγια κάνει πολύ κακή επιλογή, κάτι ανάμεσα σε σουτ και πάσα.

20:52

64': Δυνατό γύρισμα του Περόνε, δεν βρίσκει τον Λεοζίνιο.

20:49

60': Ζιαμπάρης αντί Λαμπρου για τον Ηρακλή.

20:48

59': Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Ροντρίγκες βρίσκει χώρο, κάνει ωραίο φαλτσαριστό σουτ και η μπάλα φεύγει λίγο άουτ.

20:44

56': Δυνατό σουτ από τον Γιόχανσον, μπλοκάρει ο Χουάντερσον.

20:42

54': Πασάς αντί Μοντέιρο για τον Ηρακλή.

20:40

51': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Ο Περόνε διώχνει ξανά στο πρώτο δοκάρι, όπως γινόταν και στο πρώτο ημίχρονο.

20:37

48': Ο Λεοζίνιο το εκτελεί και η μπάλα φεύγει λίγο άουτ.

20:36

48': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Ηρακλή.

20:34

46': Χριστοδουλόπουλος και Πλατέλλας μπαίνουν, Πέκχαρτ και Βάργκας βγαίνουν για την ΑΕΚ.