Λήξη φιλικού, Παναιγιάλειος και Απόλλων Σμυρνης αναδειχθηκαν ισόπαλοι 0-0.

18:47

Στο 87' πια... Αν και οι ομάδες προσπαθούν με την μπάλα να πηγαίνει πάνω - κάτω, δεν υπάρχει καμία αξιόλογη φάση μπροστά στις δύο εστίες εδώ και πολλή ώρα.

18:38

78': Τέσσερις αλλαγές για τον Παναιγιάλειο. Οι Ρέλλας, Ντόμο, Ναγιάρ, Καζβιρόπουλος μέσα αντί των Κοντοέ, Καζναφερη, Μπρουλάκη, Κατιδη.

18:37

77': Δύο ακόμα αλλαγές για τον Απόλλωνα. Καλλέργης αντί Ρομάνο και Τρίγκας αντί Πουρτουλίδη.

18:32

74': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Αλμπάνης αντί του Σιατραβάνη.

18:30

72': Φάουλ για τον Απόλλωνα σε καλή θέση. Εκτελεί ο Τζάνης, μπλοκάρει ο Αθανασόπουλος.

18:28

70': Αλλαγή κάτω από τα δοκάρια του Απόλλωνα. Ο Γεωργακόπουλος στη θέση του Χιώτη.

18:27

69': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Ξόμπλιος στη θέση του Κρητικού.

18:25

67': Υπόδειξη οφσάιντ στον Κατίδη, που βγαίνει μόνος του και σε θέση τετ ατετ. Διαμαρτυρίες από τους γηπεδούχους. Με γυμνό μάτι φάνηκε να καλύπτεται ο παίκτης του Παναιγιάλειου!

18:22

64': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Πετρόπουλος αντί του Διαμαντόπουλου.

18:20

62': ΔΟΚΑΡΙ για τον Απόλλωνα. Στραβοκλοτσιά από τον Κοντοέ, η μπάλα φτάνει στον Πουρτουλίδη, σουτ μέσα από την περιοχή, η μπάλα σταματά στην κάθετη δοκό της εστια του Παναιγιάλειου.

18:16

58': Δύο αλλαγές για τον Παναιγιάλειο. Οι Πατινιώτης και Στίκας στις θέσεις των Ρότα και Μωυσίδη.

18:14

56': Σουτ Κρητικού μέσα από την περιοχή, διώχνει δύσκολα σε κόρνερ ο Χιώτης, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο για τον Παναιγιάλειο στην εξέλιξη της φάσης.

18:08

50': Σέντρα-σουτ Σιατραβάνη, έδιωξε με τις γροθιές ο Αθανασόπουλος.

18:04

46': Μία αλλαγή για τον Παναιγιάλειο και είναι στα γκολπόστ. Ο Αθανασόπουλος αντί του Στρέζου.

18:04

46': Τέσσερις αλλαγές με το ξεκίνημα για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Οι Πάνος, Τζάνης, Ρουμπουλάκου, Γκούφας μέσα, αντί των Ντάσιου, Κονέ, Βαλεριάνου και Κάσσου.