1
-
0
20:11

Ο Ατρόμητος πετυχαίνει την παρθενική του νίκη στο φετινό πρωτάθλημα. Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ!

20:10

90'+4': Τεράστια ευκαιρία χάνει ο Ατρόμητος! Ο Κεϊτά έκοψε και μοίρασε στον Παπαδόπουλο και εκείνος είδε τον Ούμπιντες από δεξιά που έκανε κίνηση μέσα στην περιοχή του Αστέρα. Ο Γιαννούλης έσωσε με σωτήρια προβολή.

20:10

Λήξη της αναμέτρησης

20:07

90’+1’: Κίτρινη κάρτα στον Φαρίνια για έναν καυγά με τον Στόϊτσεφ.

20:06

90’: Εκτέλεση φάουλ του Στόϊτσεφ, άουτ.

20:03

86': Κόκκινη κάρτα βλέπει ο τεχνικός διευθυντής του Ατρόμητου, Γιάννης Αγγελόπουλος.

20:02

85': Στη θέση του τραυματία Κατράνη περνά ο Μπίτολο.

19:57

79': Στη θέση του Μάσα πέρασε ο Γκοντό για τον Αστέρα που πλαισιώνει τον Ιωαννίδη. Ο Ιβοριανός κάνει ντεμπούτο στη Σούπερ Λίγκα.

19:52

75': Δεύτερη κίτρινη κάρτα με τον Ιγκλέσιας να αποβάλλεται δικαίως από τον διαιτητή Μάνταλο για σκληρό μαρκάρισμα στον Παπαδόπουλο.

19:49

72': Ο Φαρίνια εκτελεί και ο Λαζαρίδης με τη βοήθεια του Γκορμπούνοφ απομακρύνουν σουτ του Στανισάβλιεβιτς.

19:48

Σε ρόλο στόπερ οπισθοχωρεί ο Ιγκλέσιας και ο νεοεισελθόν πέρασε στο κέντρο της μεσαίας γραμμής για τους φιλοξενούμενους.

19:47

71': Κόρνερ παραχωρεί ο Κιβρακίδης σε προσπάθεια του Φαρίνια από αριστερά.

19:47

71': Ο Χαμντανί αντικαθιστά τον Σεφίλ για τον Αστέρα.

19:47

71': Ο Δ. Παπαδόπουλος αντικαθιστά τον Λε Ταλέκ για τον Ατρόμητο.

19:46

70': Ο Ούμπιντες εκτελεί και ο Κοσίτσκι παραχωρεί νέο κόρνερ.

19:40

64': Κόρνερ παραχωρεί ο Σεφίλ σε γύρισμα του Κατράνη.

19:39

63': Ο Στανισάβλιεβιτς αντικαθιστά τον Καλτσά για τον Αστέρα.

19:38

62': Έξοχη μεταβίβαση του Ούμπιντες στον Τόνσο ο οποίος δεν πρόλαβε τη μπάλα.

19:36

60': Μακρινό σουτ του Ίγκορ, άουτ.

19:36

60': Κίτρινη κάρτα στον Μπάγκα για μαρκάρισμα στον Ιγκλέσιας.

19:34

58': Συρτό σουτ του Ούμπιντες πάνω στον Κοσίτσκι.

19:33

57': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Ιγκλέσιας για σκληρό φάουλ πάνω στον Κεϊτά.

19:30

54': Ο Μπάγκα πλαισιώνει τον Κεϊτά ως κεντρικός χαφ απελευθερώνοντας τον Ούμπιντες σε ρόλο δεξιού εξτρέμ και ο Τόνσο μετακινείται ως επιτελικός μέσος στο 4-2-3-1 του Γιώργου Κορακάκη για τον Ατρόμητο.

19:27

51': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Λευκορώσος Μπάγκα αντικαθιστά τον Βασιλείου.

19:26

50': Μακρινό σουτ του Γιαννούλη, άουτ.

19:24

48': Ο Μάσα πλασάρει άουτ σε μία απίθανη φάση!