Ευχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε, καλή συνέχεια.

17:56

Λήξη της αναμέτρησης. ΠΑΟΚ - Ξάνθη 0-0.

17:55

90'+5: Κίτρινη κάρτα στον Χατζητερζόγλου.

17:53

90'+4: Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Χατζητερζόγλου κάνει το λάθος, ο Τιάμ κάνει σέντρα-σουτ από τα αριστερά, ο Ζίβκοβιτς διώχνει προσωρινά και ο Ροντρίγκες από κοντά δεν θα μπορέσει να πλασάρει.

17:52

90'+3: Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Ράνος αντί του Νιέτο.

17:52

90'+3: Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Κάμπος, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:49

Πέντε λεπτά ο χρόνος των καθυστερήσεων.

17:46

87': Κίτρινη κάρτα στον Νιέτο.

17:45

87': Μακρινό σουτ Πέλκα, ψηλά άουτ.

17:41

83': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Αθανασιάδης γυρίζει από τα αριστερά, ο Ροντρίγκες πλασάρει από το ύψος του πέναλτι, ελάχιστα έξω από το δεξί δοκάρι του Ζίβκοβιτς.

17:39

81': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Λάζαρος Ορφανίδης αντί του Γουάλας.

17:38

79': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Τιάμ αντί του Τσίμιροτ.

17:37

79': Σέντρα-σουτ Μάτος από τα δεξιά, μπλοκάρει ο Ζίβκοβιτς.

17:33

74': Φάουλ σε καλή θέση για την Ξάνθη, ακριβώς στο ημικύκλιο και αριστερά. Εκτελεί ο Νιέτο, καμία ανησυχία για τον Γλύκο.

17:32

73': Σέντρα-σουτ του Νιέτο από τα αριστερά, απομακρύνει ο Γλύκος.

17:30

71': Ο Ροντρίγκες από το ημικύκλιο στέλνει την μπάλα άουτ.

17:28

69': Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Λάζιτς. Με δέκα μένει η Ξάνθη.

17:27

68': Κόρνερ για την Ξάνθη με τον Νιέτο, επιθετικό φάουλ και σταματά η φάση.

17:25

66': Ενώ ο Γουάλας είναι πεσμένος στο έδαφος στην περιοχή, ο Πέλκας βγάζει από τα αριστερά για τον Ροντρίγκες, ο οποίος με το κεφάλι δεν καταφέρνει να νικήσει τον Γλύκο.

17:22

64': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Βασιλακάκης αντί του Γιουνές.

17:20

61': Τεράστια ευκαιρία για την Ξάνθη. Ο Τσίμιροτ κάνει το λάθος, ο Καμαρά κλέβει, η μπάλα φτάνει στον Νιέτο, σουτ από το ύψος του πέναλτι, μόλις άουτ.

17:19

60': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Πέλκα, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:18

59': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Αθανασιάδης αντί του Κουλούρη.

17:14

56': Κίτρινη καρτα στον Ντε Λούκας.

17:09

50': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Πέλκας βγάζει πολύ ωραία από τα αριστερά για τον Κάμπος, ο οποίος από το ύψος του πέναλτι θα στείλει την μπάλα λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Ζίβκοβιτς.

17:04

Έναρξη β' ημιχρόνου.

17:03

46': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Πέλκας αντί του Μπίσεσβαρ.