-
0
17:51

17:51

Ισορροπημένο ματς σε γενικές γραμμές, ελαφρώς καλύτερος ο Πλατανιάς στις λεπτομέρειες.

17:51

Λήξη αναμέτρησης, χωρίς σκορ.

17:48

90'+2: Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά. Ο Γουνδουλάκης εκτελεί κόρνερ, ο Καρυπίδης παίρνει την πρώτη κεφαλιά και από κοντά ο αμαρκάριστος Γιακουμάκης αστοχεί.

17:47

90'+1: Στη θέση του Μενδρινού ο Ντιλαβέρ για τον Πλατανιά.

17:46

17:45

89': Αποβάλλεται ο Λίλα. Εδώ και αρκετή ώρα φλέρταρε με τη δεύτερη κίτρινη και τελικά την πήρε. Με δέκα ο ΠΑΣ.

17:44

88': Κίτρινη στον Δώνη για δυνατό μαρκάρισμα στον Στανισάβλιεβιτς.

17:42

Στο έδαφος ο Μανούσος, προσωρινή διακοπή.

17:39

83': Φερφελής αντί Κόντε για τον ΠΑΣ.

17:39

83': Γουνδουλάκης αντί Αποστολόπουλου για τον Πλατανιά.

17:38

82': Κίτρινη στον Γκνιάτιτς.

17:37

81': Γύρισμα προς τα πίσω από τον Αποστολόπουλο, δεν βρίσκονται εκεί ούτε ο Μανούσος ούτε ο Γιακουμάκης.

17:33

77': Ο Βάντερσον βγάζει τη σέντρα, ο Αποστολόπουλος παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα φεύγει ψηλά.

17:31

75': Βιδάλ στη θέση του Ζάιρο για τον ΠΑΣ.

17:31

75': Κίτρινη στον Μπουκουβάλα για διαμαρτυρία.

17:28

Στο 52% η κατοχή μπάλας για τον ΠΑΣ.

17:27

71': Στη θέση του Κούτρη ο Δώνης για τον ΠΑΣ.

17:22

66': Στη θέση του Μουνάφο ο Στάθης για τον Πλατανιά.

17:19

63': Νέα ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Εκτελείται κόρνερ από τον Κοζορώνη, παίρνει την κεφαλιά ο Σκόνδρας και στη γραμμή διώχνει ο Αποστολόπουλος.

17:19

63': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Γίνεται η σέντρα από αριστερά, ο Ναδάλες πιάνει την κεφαλιά και ο Σωτηρίου διώχνει.

17:18

62': Κόρνερ για τον Πλατανιά. Με δυσκολία διώχνει ο Περιστερίδης.

17:14

Παιχνίδι κέντρου και δυνατές μονομαχίες.

17:11

55': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά! Λάθος από τον Λίλα, ο Αποστολόπουλος δίνει στον Γιακουμάκη και ο Μπέριος καταφέρνει να βάλει το σώμα του και να περάσει έτσι η μπάλα λίγο πάνω από τα δοκάρια. Ανεκμετάλλευτο περνά το κόρνερ.

17:08

52': Κάνει τη σέντρα ο Μπουκουβάλας, χάνει την μπάλα ο Σωτηρίου, αλλά διώχνει ο Μενδρινός.

17:07

51': Σέντρα από τον Μενδρινό, ο Μανούσος πιάνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

17:05

50': Κόρνερ για τον ΠΑΣ, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:02

17:01

16:46

16:43

43': Ευκαιρία για τον Πλατανιά! Ο Μενδινός εκτελεί, ο Μανούσος πιάνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι και με δυσκολία αποκρούει ο Περιστερίδης.

16:43

42': Κόρνερ για τον Πλατανιά, ο οποίος κερδίζει ένα ακόμη.

16:40

40': Φεύγει στην πλάτη της άμυνας ο Κόνε, αλλά είναι πολύ κακή η μπαλιά του για τον Μαμπουλού.

16:36

Μικρή διακοπή και εξηγήσεις ανάμεσα σε Σκόνδρα και Γκνιάτιτς.

16:33

33': Άστοχο το μακρινό σουτ του Γιακουμάκη.

16:32

Υπάρχουν συνεχείς διαμαρτυρίες από την εξέδρα και εμφανής εκνευρισμός για κάποιες αποφάσεις του Πουλημά. Έως τώρα, πάντως, δεν έχει γίνει κάποιο σημαντικό διαιτητικό λαθός.

16:29

Σε αλλεπάλληλες μονομαχίες στη μεσαία γραμμή αναλώνονται οι παίκτες των δύο ομάδων.

16:25

25': Κίτρινη στον Λίλα.

16:22

22': Γεμίζει ο Ναδάλες, παίρνει αδύναμη κεφαλιά ο Μπουκουβάλας και δεν ανησυχεί τον Σωτηρίου.