1
19:35

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

19:30

Με αντεπίθεση διάρκειας ο Άρης έκανε την ανατροπή και πήρε τη φιλική νίκη επί της Λαμίας.

19:26

Λήξη φιλικού, τελικό Άρης - Λαμία 3-1.

19:25

Ο Ίλιτς σουτάρει μέσα από την περιοχή, νικά τον Πίτκα και 3-1.

19:25

90'+5: ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

19:23

90'+3: Κόρνερ για τη Λαμία, περνά ανεκμετάλλευτο...

19:21

Σουτ Τζανακάκη και... μέσα, το γυρίζουν οι Θεσσαλονικείς στις καθυστερήσεις.

19:21

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

19:20

Συμπληρώνονται τα 90'. Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:17

87': Κόρνερ για τον Άρη, πλασαριστά η εκτέλεση, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:15

Σέντρα Τζανακάκη, κεφαλιά Καπνίδη και στα δίχτυα η μπάλα, 1-1.

19:15

85': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

19:13

83': Αλλαγές για την Λαμία. Οι Ρογγότης και Μανιάς αντί των Όμο και Σπυρόπουλου.

19:06

75': Σουτ Πεταυράκη, δεν έχει πρόβλημα ο Αναγνωστόπουλος.

19:05

74': Αλλαγή για τη Λαμία. Παπατσαρούχας αντί Τσούκαλου.

19:04

73': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Αναγνωστόπουλος στη θέση του Διούδη.

19:02

71': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Καραγιάννης αντί του Βασιλόγιαννη.

19:01

70': Σουτ Μιλούνοβιτς, σε κόρνερ ο Πίτκας, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο στην εξέλιξη του.

18:59

68': Ζητούν πέναλτι σε διώξιμο του Κοτσώνη οι παίκτες του Άρη, κοντά ο διαιτητής, δεν δίνει κάτι (για χέρι).

18:52

63': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Καράμπελας στη θέση του Ντούνη.

18:50

61': Τρεις αλλαγές για την Λαμία. Αυγενικού αντί Μπλάζιτς, Κοτσώνης αντί Αναστασιάδη και Ντουρμισάι αντί Βάντερσον.

18:42

54': Κόρνερ για τον Άρη με τον Ίλτς, διώχνουν οι παίκτες της Λαμίας.

18:40

52': Οφσάιντ ο Βάντερσον. Σωστή υπόδειξη.

18:39

51': Σουτ Ίλιτς, η μπάλα ψηλά πάνω από την εστία της Λαμίας.

18:36

48': Σουτ Βασιλόγιαννη έξω από την περιοχή, άουτ.

18:34

46': Πέντε τα νέα πρόσωπα στην 11άδα του Άρη. Οι Παυλίδης, Βουτσιάς, Νέτο, Ίλιτς και Ντόγος μπήκαν. Οι Αντρέου, Ρόβας, Μπούρμπος και Ανάκογλου βγήκαν.

18:34

18:34

46': Δύο αλλαγές με το ξεκίνημα για τη Λαμία. Ο Τσούκαλος αντί του Πίντο και ο Πίκτκας αντί Τσέναμο.

18:18

Λήξη α' ημιχρόνου, Άρης - Λαμία στο 0-1.

18:17

Σέντρα Βασιλόγιαννη, κεφαλιά του Όμο, που είναι αφύλακτος στο κέντρο της άμυνας του Άρη και 0-1.

18:17

45'+1: ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

18:16

Συμπληρώθηκαν τα 45'. Μπήκαμε στις καθυστερήσεις...

18:15

44': Φάουλ για τη Λαμία με τον Βάντερσον, διώχνει ο Διούδης...