2
16:57

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

16:56

Πιο ομάδα ο ΟΦΗ πήρε δίκαια τη νίκη - πρόκριση στη β' φάση του Κυπέλλου Ελλάδας.

16:55

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Αχαρναϊκός - ΟΦΗ 0-2.

16:50

90': Μακρινό σουτ Ματσούκα, άουτ.

16:49

Τώρα είμαστε στο 90', πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:47

Σέντρα Χαντί από τα αριστερά, κεφαλιά του Ράντι από το ύψος του δεύτερου δοκαριού και 0-2!

16:47

87': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

16:45

85': Οφσάιντ ο Ράντι. Σωστή απόφαση. Οι παίκτες του ΟΦΗ έπαιξαν γρήγορα το κόρνερ πλασαριστά, σουτ Μασάδο, διώχνει ασταθώς ο Αποστολίδης και τότε ο Ράντι βρίσκεται εκτεθειμένος και δεν υπάρχει γκολ, αφού στην εξέλιξη της φάσης η μπάλα κατέληξε στα δίχτυα.

16:44

84': Σουτ Ράντι από θέση μέσα δεξιά, επιχειρεί το σουτ, την τελευταία στιγμή βάζει την κόντρα και διώχνει σε κόρνερ ο Αναστασίου.

16:42

83': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Νιόπλιας για τον ΟΦΗ. Ο Μασάδο στη θέση του Βουό.

16:41

82': Μακρινό σουτ Αντουκόρ, χωρίς τύχη...

16:39

80': Αποβολή Μάρη με δεύτερη κίτρινη. Σωστή απόφαση. Με δέκα μένει ο Αχαρναϊκός.

16:37

78': Καλή ευκαιρία για τον Αχαρναϊκό. Ματσούκας στην εκτέλεση κόρνερ από τα αριστερά, γεμάτη κεφαλιά Τζιώρα από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα κάνει γκελ, μόλις έξω από το αριστερό δοκάρι του Δερμιτζάκη!

16:37

78': Τρίτη αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Νταγκράς αντί Γουέρε.

16:37

77': Γέμισμα στα καρέ του ΟΦΗ. Ο Τζιώρας διεκδικεί την κεφαλιά με τον Δερμιτζάκη, τελικά απομακρύνουν σε κόρνερ οι Κρητικοί.

16:35

75': Εκτέλεση φάουλ για το ΟΦΗ με τον Χαντί από τα δεξιά στα 25 μέτρα, απευθείας άουτ.

16:33

73': Κίτρινη στον Μάρη.

16:32

72': Ο Τσεμπερίδης τροφοδότησε τον Γουέρε, που κινείται από τα αριστερά και βγάζει την παράλληλη μπαλιά στην καρδιά της άμυνας του ΟΦΗ, βγαίνει και μαζεύει ο Δερμιτζάκης προ του Τζιώρα.

16:30

Και το... τάιμ άουτ για νερό του β' ημιχρόνου από τον ρέφερι. Το ματς αρχίζει εκ νέου στο λεπτό.

16:29

69': Αλλαγή δεύτερη για τον Αχαρναϊκό. Ο Πλαβούκος μέσα, ο Παπατόλιος έξω.

16:27

67': Ψηλοκρεμαστό μακρινό σουτ Αναστασίου από τα αριστερά, άουτ.

16:24

64': Δύο αλλαγές για τον ΟΦΗ μαζί. Ο Ράντι και Φαζός αντί των Κιάσσου και Μιλοσάβλιεφ.

16:23

63': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Ψιάνος αντί του Σωτηράκου.

16:22

62': Ο Χαντί μπαίνει από τα αριστερά μέσα στην περιοχή, σουτ από πολύ πλάγια θέση, διώχνει σε κόρνερ ο Αποστολίδης. Εκτελεί ο Κιάσσος από τα δεξιά περνά ανεκμετάλλευτο.

16:16

56': Κίτρινη στον Μιλοσάβλιεφ.

16:13

53': Κίτρινη στον Κιάσσο. Μέχρι και κόκκινη μπορούσε να δείξει ο ρέφερι σε αυτό το χτύπημα του έμπειρου άσου σε αντίπαλο του!

16:12

52': Νέο κόρνερ για τον ΟΦΗ. Πάλι από τα αριστερά με τον Χαντί. Απομακρύνουν ξανά σε κόρνερ οι παίκτες του Αχαρναϊκού. Χαντί και πάλι, απομακρύνεραι οριστικά ο κίνδυνος.

16:08

49': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Από τα αριστερά με τον Χαντί, περνά ανεκμετάλλευτο.